×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e premte 17 janar 2020

Dashi

Jeni disi nervoz për shkak të punës, ndaj mundohuni që të mos ushqeni tensione në dashuri. Në mbrëmje gjërat do të përmirësohen, ndaj mundohuni që të shfrytëzoni mundësitë.

Demi

Do të ndiheni disi në siklet, për shkak të ndonjë emocioni negativ kalimtar. Mundohuni vetëm që të mos viheni kundër askujt. Në punë bëni mirë që të vlerësoni propozimet që do ju vijnë dhe mos pranoni pa reflektuar mirë.

Binjakët

Mërkuri do të jetë në anën tuaj dhe e premtja do të jetë mjaft interesante dhe do të favorizojë njohjet e reja. Mund të keni probleme lidhur me paratë.

Gaforrja

Hëna do të ketë ndikim të kundërt dhe mund të shkaktojë ndonjë tension, ndaj mundohuni që të shmangni debatet. Në dashuri, duhet të guxoni më shumë.

Luani

Në dashuri ka diçka që duhet sqaruar, ndaj më mirë bëheni sa më parë. Do të jeni të mbrojtur nga yjet. Në punë do të ketë disa probleme të cilat do të zgjidhen për shkak se disa persona do të largohen.

Virgjëresha

Bëni kujdes ndaj debateve, pasi ka ndonjë problem që kërkon zgjidhje. Në dashuri jepini kohë kohës. Në punë ka disa projekte që do të marrin jetë në sajë të ndikimit pozitiv të Saturnit dhe Uranit.

Peshorja

Në punë mund të ketë ndonjë ndryshim, ndaj mos e nënvlerësoni një propozim pasi mund të sjellë zhvillime pozitive. Në dashuri do ju duhet që të sqaroni keqkuptime të mundshme.

Akrepi

Mundohuni që të shmangni diskutimet në dashuri, sidomos me të lindurit e shenjës së demit dhe luanit. Në punë mos u nxitoni, sidomos nëse do ju duhet që të zgjidhni bashkëpunëtorët.

Shigjetari

Kjo e premte do të jetë mjaft e favorshme në dashuri dhe do të stimulojë emocionet e bukura, veç kujdes ndaj komplikimeve. Në punë, mund të ketë mundësi të mira, të cilat duhen kapur fluturimthi.

Bricjapi

Dita do të jetë nën ritmin e duhur dhe gjatë saj do të ndiheni të lodhur. Mundohuni veçse që të mos shkarkoni tensionet në dashuri. Ata që punojnë, do të shpërblehen.

Ujori

Dashuria do të jetë protagoniste e ditës, ku do të gjendet pasioni i humbur. Mundohuni që ta shfrytëzoni sa më mirë energjinë që gjeni brenda vetes. Edhe në punë do të ndiheni më dinamik dhe do të keni mundësi që të rikuperoni paratë.

Peshqit

Do të rigjeni dëshirën për të dashuruar dhe brenda së dielës mund të ketë zhvillime pozitive. Mundohuni që të jeni në koherencë mes asaj që mendoni dhe asaj që thoni.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e shtunë 19 shtator 2020

Horoskopi ditor, e shtunë 19 shtator 2020

Publikuar më 19.09.2020
Dashi Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim t...

Dashi Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim të konfirmimit! Sa i përket punës, do të jetë një ditë e shkëlqyer dhe do të keni bashkëpunime të reja. Demi Ata që nuk janë të kënaqur me jetën e tyre private do të kenë shanse të tjera. Në punë mos u bëni impulsivë. Prisni […]

Lexo më shumë

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 18 shtator 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 18 shtator 2020

Publikuar më 18.09.2020
Dashi Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim. Ky ...

Dashi Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim. Ky është një moment i mbushur me lodhje sa i takon punës. Demi Jeni të rrethuar nga njerëz që ju stresojnë, por nuk jeni ju problemi. Bëni kujdes ndaj marrëveshjeve dhe kontratave. Binjakët Sa i takon punës, do të keni mundësi që të merrni […]

Lexo më shumë

Lajme të mira për këto shenja, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Lajme të mira për këto shenja, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 17.09.2020
Dashi Në dashuri përpiquni të mos shtyni diskutimet. Mbrëmja...

Dashi Në dashuri përpiquni të mos shtyni diskutimet. Mbrëmja do të jetë pozitive. Kur bëhet fjalë për punën, ju jeni krijues dhe i vendosur. Demi Në punë, përpiquni të qëndroni të qetë dhe të reflektoni nëse planifikoni të merrni një rrugë të re. Binjakët Në punë do të përjetoni momente tensioni dhe nervozizmi. Është një […]

Lexo më shumë

Zbuloni surprizat e yjeve për sot, 16 shtator 2020

Zbuloni surprizat e yjeve për sot, 16 shtator 2020

Publikuar më 16.09.2020
Dashi Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti...

Dashi Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti për të bërë disa zgjedhje me rëndësi në punë dhe në jetë. Nuk duhet të pretendoni që të zgjidhni gjithçka menjëherë. Demi Ka ardhur momenti që të zgjidhni çështjet e mbetura pezull. Sa i takon punës, nëse keni një aktivitet tuajin, do të përballeni me […]

Lexo më shumë

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 15 shtator 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 15 shtator 2020

Publikuar më 15.09.2020
Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, d...

Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, do të arrini të bëni një listë me gjërat që doni të bëni me njeriun e zemrës. Demi Ju duhet të rregulloni disa gjëra të mbetura pezull. Ka diçka që në dashuri nuk shkon siç duhet. Sa i takon punës, yjet do të jenë […]

Lexo më shumë

Parashikimi për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje

Parashikimi për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje

Publikuar më 14.09.2020
Ky është horoskopi për ditën e hënë 14 shtator 2020. Njihuni...

Ky është horoskopi për ditën e hënë 14 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe në dashuri duhet të kuptoni se kush është në anën tuaj dhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 13 shtator 2020

Horoskopi ditor, e diel 13 shtator 2020

Publikuar më 13.09.2020
Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. ...

Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e nesërme Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi Ju duket sikur jeni me shumë fat aktualisht, por nuk do të mendoni në të njëjtën mënyrë në ditët e ardhshme. Ruani qetësinë dhe planifikoni projekte të ndryshme. […]

Lexo më shumë

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 12 shtator 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 12 shtator 2020

Publikuar më 12.09.2020
Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por është e këshi...

Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por është e këshillueshme që të qëndroni larg telasheve. Lërini të tjerët të zihen për gjëra të parëndësishme, keni probleme më të mëdha që kërkojnë vëmendjen tuaj. Demi Do t’ju duhet t’i bindni të tjerët që e dini për çfarë po flisni, por nuk keni asnjë qëllim […]

Lexo më shumë