×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e mërkurë 27 maj 2020

Dashi

Një vendim që do të ndërmerrni nesër do të ketë pasoja të gjera dhe kjo mund të rezultojë në vendosjen e karrierës suaj mbi familjen. Zhvendosja e përqendrimit tuaj nga jeta juaj personale mund të mos jetë një ide e keqe tani.

Demi

Nesër këshilloheni të merreni me art. Disa gjëra do t’ju lindin në mendje, disa do t’ju kënaqin dhe disa do t’ju tronditin, por mbi të gjitha arti do t’ju edukojë. Mendja juaj është e etur për imazhe, ide dhe filozofi të reja. Mësoni rreth kulturave të tjera.

Binjaket

Inkurajimi mund të jetë një gjë jashtëzakonisht e fuqishme. Në fund të fundit, nëse mendoni pak pas disa vitesh, do të jeni në gjendje të mbani mend dikë, inkurajimi i të cilit ju ndihmoi të ecni përpara kur koleget jua bënin gjithçka të vështirë.

Gaforrja

Nëse kohët e fundit jeni përpjekur ta shmangni një detyrë të pakëndshme ose të vështirë nesër ka ardhur momenti që të merreni me këtë çështje. Zvarritja e gjërave nuk është miku juaj më i mirë.

Luani

Kjo është një ditë e mrekullueshme për fillimet e reja. Pa marrë parasysh se çfarë situate, mjedisi, ose rasti, ju do të bëni një përshtypje shumë të mirë mbi personin ose njerëzit që ju jeni gati për të takuar. Jeta juaj shoqërore është gati për të marrë një ngritje të madhe.

Virgjëresha

Nëse shihni nesër një shans, kapeni atë – kjo vlen për çdo lloj mundësie, por sidomos për llojin romantik. Kur dikush ju shikon në sy, buzëqeshni pak në mënyrë që të vendosni kontaktin me të.

Peshorja

Bërja e një gabimi është pjesë e gjendjes njerëzore, prandaj në qoftë se ke diçka të gabuar nesër, mos e mposht veten. Vetëbesimi juaj ka qenë në një ngritje të madhe kohët e fundit-mos e prish gjithë këtë moment të këndshëm.

Akrepi

Nesër, qëllimet monumentale papritmas ndihen më të arritshme se kurrë! Ju jeni aq afër sa mund ta shijoni atë, dhe ambicia juaj po ju thotë të hiqni dorë nga kujdesi i tepërt! Ky është fillimi i një faze të re për ju, në të cilën pikëpamja juaj do të jetë shumë më pozitive.

Shigjetari

Nëse keni nevojë t’i bëni dikujt një dhuratë, mos bëni thjesht pazar në dyqanin më të afërt, por përdorni kreativitetin tuaj. Ju keni aftësinë të krijoni një dhuratë vërtet të kuptimtë nëse shikoni thellë në zemrën tuaj.

Bricjapi

Përpjekja juaj për sukses duket se ju ka lodhur. Është mirë të ndiqni në mënyrë agresive qëllimet e tua, por duhet të keni parasysh faktin se jo të gjithë të tjerët kanë nivelin e qëndrueshmërisë që keni ju.

Ujori

Ju duhet të dini se në cilat beteja duhet të luftoni për të mos pësuar humbje. Nesër, duke e ditur ndryshimin midis një lufte që mund të fitoni dhe një luftë që nuk mund të fitoni është thelbësore. Është koha të pajtoheni me dikë kundrejt të cilit nuk ia vlen të luftohet.

Peshqit

Aftësia juaj për të shpjeguar këndvështrime komplekse me thjeshtësi të qartë është një mjet i fuqishëm dhe do t’i ndihmojë të gjithë të mbajnë perspektivën e duhur. Luaj rolin e paqebërësit, sepse mund të jeni i vetmi person që mund ta bëni këtë!

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e premte 3 korrik 2020  

Horoskopi ditor, e premte 3 korrik 2020  

Publikuar më 03.07.2020
Dashi Dashuria: Ju ende do të jeni pak të hutuar dhe mendime...

Dashi Dashuria: Ju ende do të jeni pak të hutuar dhe mendimet tuaja nuk do të jenë aq të rrjedhshme sa ju dëshironi. Me Mërkurin në kundërshtim do të jetë e vështirë për të shprehur ndjenjat tuaja, kështu që mund ta humbisni. Beqarët do të jenë në gjendje të bëjnë programe të reja, duke parë […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 2 korrik 2020

Horoskopi ditor, e enjte 2 korrik 2020

Publikuar më 02.07.2020
Dashi Kjo e enjte do të jetë e mbushur me nervozizëm gjatë s...

Dashi Kjo e enjte do të jetë e mbushur me nervozizëm gjatë së cilës do të përballeni me probleme të vështira, të cilat do të shkaktojnë edhe përplasje me personat që nuk duan t’iu dëgjojnë. Bëni kujdes ndaj debateve si në familje edhe në sferën sentimentale. Demi Do të jetë një ditë mjaft pozitive edhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 1 korrik 2020

Horoskopi ditor, e mërkurë 1 korrik 2020

Publikuar më 01.07.2020
Dashi Ky muaj do të nisë në mënyrë mjaft interesante, veçanë...

Dashi Ky muaj do të nisë në mënyrë mjaft interesante, veçanërisht sa i takon projekteve të reja lidhur me punën. Ndonëse shumica e cilëson si periudhë pushimesh, për ju, kjo është koha e duhur për të nisur projekte të reja. Situata sentimentale mbetet kaotike, për shkak se jeni të pakënaqur, madje mund të ketë edhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 30 qershor 2020

Horoskopi ditor, e martë 30 qershor 2020

Publikuar më 30.06.2020
Dashi Nuk këshillohet të ndryshoni rrjedhën e zakonshme të j...

Dashi Nuk këshillohet të ndryshoni rrjedhën e zakonshme të jetës dhe mbi të gjitha të përfshiheni në aventura financiare, pasi ka gjasa të keni rezultate negative. Nuk është dita e duhur për të bërë deklarata dashurie, pasi mund të mos merrni përgjigjen që ju shpresoni. Demi Mos luftoni me fatin. Lërini gjërat të rrjedhin vetë. […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 29 qershor 2020

Horoskopi ditor, e hënë 29 qershor 2020

Publikuar më 29.06.2020
Dashi Shprehini me tepër ato qe ndjeni gjate kësaj dite nëse...

Dashi Shprehini me tepër ato qe ndjeni gjate kësaj dite nëse doni qe atmosfera ne çift te ngrohet me shume. Mos kini as frike te filloni një lidhje me serioze. Demi Ka rrezik qe te keni probleme serioze gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Një gënjeshtër qe i keni thënë partnerit para disa […]

Lexo më shumë

Njihuni me parashikimin e yjeve për ditën e sotme, e diel 28 qershor 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për ditën e sotme, e diel 28 qershor 2020

Publikuar më 28.06.2020
Dashi Ndikimi i Neptunit do sjelle shume turbullira sot ne j...

Dashi Ndikimi i Neptunit do sjelle shume turbullira sot ne jetën tuaj sentimentale. Ka rrezik qe disa te kalojnë një krize te vështirë. Beqaret do jene te parrezistueshem dhe do marrin ftesa pa fund për te filluar lidhje serioze. Mendohuni mire para se te jepni çfarëdo lloj përgjigjeje. Ne planin financiar nuk duhet te kryeni […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 27 qershor 2020

Horoskopi ditor, e shtunë 27 qershor 2020

Publikuar më 27.06.2020
Dashi Kjo ditë nuk do të jetë aspak në ritmin e duhur, pasi ...

Dashi Kjo ditë nuk do të jetë aspak në ritmin e duhur, pasi do të jetë e mbushur me probleme të sferës profesionale dhe ekonomike. Është një periudhë e mbushur me ulje-ngritje, ku duhet të tregoheni të durueshëm, në pritje të ditëve më të mira. Demi Tregohuni të kujdesshëm me shpenzimet, pasi kohëve të fundit […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 26 qershor 2020

Horoskopi ditor, e premte 26 qershor 2020

Publikuar më 26.06.2020
Dashi Nesër më shumë se asnjë ditë tjetër keni për të qenë k...

Dashi Nesër më shumë se asnjë ditë tjetër keni për të qenë kundër mendimeve dhe veprimeve të personave që ju rrethojnë. Nuk ju pëlqen asgjë. Provoni të shfryni nervat tuaja ndoshta duke bërë pak sport. Demi Nuk keni për ta vrarë mendjen shumë për problemet që keni sepse ditën e nesërme doni t’ia dedikoni vetëm […]

Lexo më shumë