×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 shkurt 2021

Dashi

Dashuria: E mërkura është mjaft e qetë për jetën e një çifti, e mbushur me gjeste të vogla që janë të këndshme për të qenë së bashku. Shijojeni ditën dhe mos e lodhni veten me mendimet për të ardhmen. Zemrat e vetmuara do të bëjnë mirë të dëgjojnë këshillat e një shoku për një person.

Puna: Konfirmimet fillojnë të mbërrijnë, angazhimi juaj do të shpërblehet nëse ndiqni qëllimin e përcaktuar.

Demi

Dashuria: Projektet e martesës në horizont për shumë Dem çifte. Të tjerët do të duhet të kthejnë faqen dhe të lënë pas të shkuarën. Flirtime në sytë e beqarëve, disa prej të cilave mund të sjellin zhgënjime, por mos u trembni nga përvojat e reja.

Puna: Mos neglizhoni angazhimet tuaja, do të ketë sektorë të ndryshëm që do t’ju japin kënaqësi të mëdha.

Binjakët

Dashuria: Hëna dhe Urani e shqetësojnë shenjën tuaj dhe nesër ju do të përjetoni shumë konfuzion. Mos hezitoni të bisedoni me një mik apo partner për një zgjedhje për të bërë. Beqarët do të duhet të përpiqen të jetë më pak të pavendosur dhe me shumë gjasa do të marrin hapin e parë.

Puna: Një ndryshim në punë do të duhet të trajtohet me vendosmëri. Ju jeni në një fazë rritjeje që do të japë rezultate të favorshme.

Gaforrja

Dashuria: Një ditë komplekse, por ju ende do të përfitoni nga ajo. Megjithatë, shmangni situatat që përfshijnë keqkuptim me të dashurin/ën tuaj. Nëse jeni vetëm nesër është dita e duhur për t’u çlodhur dhe për t’i kushtuar vetes kujdesin e trupit dhe mendjes.

Puna: Ju jeni të vetëdijshëm për aftësitë tuaja dhe po përjetoni një kohë të rinovimit të madh.

Luani

Dashuria: Hëna në Gaforre ju ndihmon të vendosni gjërat në rregull. Merreni me mençuri gjithçka dhe gjithkënd, sidomos duke dëgjuar ata që doni dhe do të orientoheni drejt zgjidhjeve të duhura. Beqarët do të duhet të organizojnë veten më mirë për të arritur çdo qëllim më lehtë. Puna: Pengesat që keni hasur në punë kanë qenë shumë dhe tani ju duhet të relaksoheni.

Virgjëresha

Dashuria: A jeni gati të përjetoni një ditë të paharrueshme? Venusi nesër njofton një harmoni të madhe me partnerin/en dhe momentet e pasionit të vërtetë. Nëse jeni vetëm do të duhet të dilni nga kthetrat dhe të mbroheni, disa thashetheme mund të prishin reputacionin tuaj.

Puna: Harmonia mes Hënës dhe Jupiterit favorizon fitime të shkëlqyera, do të ketë të ardhura shtesë që nuk i prisni.

Peshorja

Dashuria: Plutoni nesër ju bën nervoz dhe ju largon nga qëllimet tuaja, duke ju bërë të shqetësuar. Për fat të mirë, do të jetë Jupiteri për të tërhequr frenat për të mbajtur marrëdhënien tuaj të fortë! Kënaqësi e madhe për beqarët, sot ju do të bëni njohje të reja interesante.

Puna: Kujdes nga financat, një investim ose një marrëveshje e keqe duhet të mbyllet menjëherë, pasuar nga intuita.

Akrepi

Dashuria: Momenti është ideal për të dhënë një kthesë në jetën tuaj, si brenda familjes dhe në dashuri. Zyrtarizoni një marrëdhënie nëse jeni të sigurt për ndjenjat tuaja! Ndryshime vijnë për shumë beqarë, ata që kërkojnë shpirtin binjak kanë shumë mundësi për ta gjetur atë.

Puna: Mos e mashtroni veten për suksesin e disa projekteve, para se të shikoni gjërat shumë optimistë në mënyrë objektive.

Shigjetari

Dashuria: Nesër ju do të ndjeni një nevojë të fortë për të shqyrtuar jetën tuaj private. Nëse diçka është e gabuar dhe nuk ju kënaq, shoqërohuni në të për të kuptuar atë që kërkoni. Takime në terren për Luanët beqarë, pak mundësi për dashuri dhe një dëshirë e madhe për t’i shpëtuar.

Puna: Opozita e planeteve nesër nuk jep shumë mundësi, nëse duhet të zgjidhësh një çështje të rëndësishme, duhet kohë dhe ta shtysh atë.

Bricjapi

Dashuria: Braktisni veten në qiellin e sotëm dhe gëzoni këtë ditë të bukur! Venusi dhe Marsi, madje edhe nëse kundërshtojnë, shpallin një dashuri të re! beqarët do të duhet të punojnë shumë për të mos lejuar ndërhyrje të jashtme për të manovruar jetën e tyre.

Puna: Do të ketë rezultate të habitshme në punë, do të braktisni frikën tuaj dhe do të shkoni drejt qëllimeve.

Ujori

Dashuria: Dita e madhe për dashurinë, mund të strehoheni në krahët e të dashurit dhe të ripërtërini pasionin. Saturni do të japë çdo mundësi për beqarët për të përmirësuar sferën sentimentale.

Puna: Nesër nuk ka mungesë guximi në propozimin e zgjidhjeve novatore dhe inovative, ju keni shumë letra për të luajtur.

Peshqit

Dashuria: Nesër ju do të keni të gjithë sensin e duhur të nevojshëm për të rivendosur paqen dhe për të promovuar mirëkuptimin familjar. Ju gjithashtu do të zgjidhni disa argumente me partnerin/en. Disa kritika të papritura mund të lëndojnë disa beqarë, mos u mbyllni dhe flisni hapur.

Puna: Nesër ju do të vazhdoni të jeni të pakujdesshëm ndaj projekteve ambicioze dhe nuk do të keni mungesë entuziazmi dhe besimi në veten tuaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

Ditë me të papritura për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot

Ditë me të papritura për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot

Publikuar më 13.04.2021
Dashi Sot mund të shqetësoheni për të ardhmen tuaj dhe të fë...

Dashi Sot mund të shqetësoheni për të ardhmen tuaj dhe të fëmijëve tuaj dhe këtë çështje mund ta shtroni për diskutm mes miqsh. Dikush do t;ju jape disa lenksione pozitive mbi këtë çështje. Në aspektin sentimental do të merrni disa lajme pozitive. Demi Sot kjo ditë do të paraqesë jo vetëm një vazhdim, por edhe […]

Lexo më shumë

Zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet për ju ditën e sotme, 12 prill 2021

Zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet për ju ditën e sotme, 12 prill 2021

Publikuar më 12.04.2021
Dashi Partneri/partnerja juaj mund të jetë e acaruar sot për...

Dashi Partneri/partnerja juaj mund të jetë e acaruar sot për shkak të disa problemeve familjare. Biznesmenët e kësaj shenje mund të marrin në konsideratë të japin biznesit të tyre një drejtim të ri. Ka gjasa të nisni një ‘luftë’ për rënien në peshë. Demi Ekziston mundësia që të çliroheni nga tensioni që keni përjetuar kohët […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 11 prill 2021

Horoskopi ditor, e diel 11 prill 2021

Publikuar më 11.04.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk rekomandohet të përfshi...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk rekomandohet të përfshihen nëpër sekrete. Kjo do të krijonte një situatë të sikletshme dhe do t’ju merrte kohën e lirë. Do të ishte më mirë të përqendroheshit në punë apo në çështjet familjare. Demi Demët rrezikojnë të përballen me probleme, pas një mashtrimi të bërë nga ana e […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 10 prill 2021

Horoskopi ditor, e shtunë 10 prill 2021

Publikuar më 10.04.2021
Dashi Me Hënën në favorin tuaj, humori do të jetë në maksimu...

Dashi Me Hënën në favorin tuaj, humori do të jetë në maksimum, ashtu si dhe raporti në çift. Pasioni do të jetë i papërmbajtshëm! Ata që janë vetëm do mund të japin më të mirën në sferën sociale. Në punë, mundohuni të mos krijoni keqkuptime, pasi mund të dëmtoni gjithçka. Demi Mos kërkoni më shumë […]

Lexo më shumë

Dikush po përpiqet t’ju çorientojë, mësoni çfarë parashikojnë yjet për këtë të premte

Dikush po përpiqet t’ju çorientojë, mësoni çfarë parashikojnë yjet për këtë të premte

Publikuar më 09.04.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet të shqetësohen sh...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet të shqetësohen shumë për çështjet profesionale, pasi gjërat do të ecin vetë mirë. Sa i përket jetës personale, ka gjasa të përballeni me një problem të vogël, pasi një prej familjarëve mund të shprehë hatërmbetje ndaj jush. Demi Demët mund të zhgënjehen në dashuri. Personi që ju […]

Lexo më shumë

Nuk do të mungojnë surprizat, zbuloni shenjat që duhet të bëjnë kujdes

Nuk do të mungojnë surprizat, zbuloni shenjat që duhet të bëjnë kujdes

Publikuar më 08.04.2021
Dashi Hëna, Venusi dhe Dielli i favorshëm ju japin një takim...

Dashi Hëna, Venusi dhe Dielli i favorshëm ju japin një takim të veçantë. Ata që jetojnë dy histori në të njëjtën kohë duhet të fillojnë të sqarohen. Ata që nuk janë të kënaqur me marrëdhënien mund të dëshirojnë të bëjnë shkelje. Në vendin e punës, është më mirë të eleminoni gjërat sesa të përballeni me […]

Lexo më shumë

Si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje, njihuni me parashikimin për këtë të mërkurë

Si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje, njihuni me parashikimin për këtë të mërkurë

Publikuar më 07.04.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të përjetojnë momente sh...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të përjetojnë momente shumë të këndshme gjatë kësaj të mërkure. Ka gjasa të merrni disa dhurata domethënëse. Nuk rekomandohet të bëni blerje dhe as të dërgoni para nesër. Në mbrëmje mund të mësoni një lajm, i cili mund t’ju trishtojë, por përpiquni me çdo kusht ta kaloni këtë […]

Lexo më shumë

Një ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot

Një ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot

Publikuar më 06.04.2021
Dashi Këtë të martë rekomandohet të mbani nën kontroll emoci...

Dashi Këtë të martë rekomandohet të mbani nën kontroll emocionet dhe të bëni kujdes me veprimet. Në një moment mund të përjetoni pakënaqësi me veten dhe trishtim, për shkak të së kaluarës. Përpiquni ta kaloni këtë situatë dhe të ecni përpara duke menduar me pozitivitet. Demi Në pjesën më të madhe të ditës Demat do […]

Lexo më shumë