×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e mërkurë 14 gusht 2019

DASHI

Sot nuk keni dëshirë për të bërë shumë gjëra. Ju doni të qëndroni në shtëpi, për t’u relaksuar. Gjithashtu, ju mund të lexoni ndonjë libër interesant, ose të shikoni ndonjë film.

DEMI

Sot, aspekti romantik është mjaft i mirë. Shprehni mendimet tuaja dhe bëni biseda të ndryshme me partnerin. Ju mund të planifikoni një mbrëmje të këndshme në shoqërinë e miqve.

BINJAKET

Nëse keni menduar të bëni disa ndryshime në shtëpinë tuaj, sot mund ta realizoni. Merrni mendime nga miqtë tuaj, për të blerë të ndryshme. Pas kësaj, ju do të ndiheni mjaft mirë.

GAFORRJA

Sot do të takoni një mikun tuaj, dhe do të merrni informacione pozitive. Nga këto, ju do të keni suksesin që keni dashur gjithmonë. Këtë ditë, mund ta festoni me shoqërinë.

LUANI

Sot mendoni se financat tuaja nuk janë aq mirë. Megjithëse keni bërë shpenzime këtë periudhë, gjërat nuk janë ashtu siç mendoni. Ju duhet të kujdeseni më mirë për financën tuaj.

VIRGJËRESHA

Sot, në çështjet e dashurisë do të jeni të dashur, tërheqës, romantik. Komunikimi me partnerin do të jetë mjaft i mirë. Ju mund të takoni disa persona, që do të bëhen miqtë tuaj.

PESHORJA

Sot dëshironi të shkruani ose të pikturoni gjëra interesante. Ju do të shëtisni në ambiente të ndryshme të artit. Për të gjitha këto, ju do të shkruani përshtypjet tuaja më të mira.

AKREPI

Sot do të jeni pjesë e një aktiviteti interesant. Ju do të merrni informacione të ndryshme, që do t’i përdorni aty ku duhet. Në mbrëmje qëndroni në shtëpi, me ata që dëshironi.

SHIGJETARI

Sot nuk do të jeni të përqendruar në punën tuaj. Ju dëshironi të bëni ato gjëra që duken më interesante. Kaloni këtë ditë duke bërë një shëtitje me një mik, për t’u relaksuar.

BRICJAPI

Sot do të jeni optimist dhe më të përgjegjshëm për veprimet tuaja. Ju do të bisedoni me një person, që do t’ju jap ide për të zhvilluar karrierën tuaj. Kështu do të keni sukses.

UJORI

Sot do t’ju vijnë ide dhe informacione të reja, për të zhvilluar aspektin financiar. Ju do t’i shikoni ato, por nuk do t’i realizoni në këtë ditë. Veproni me kujdes në financë.

PESHQIT

Sot do të jeni më të shoqërueshëm. Ju doni të takoni miqtë tuaj, për t’u argëtuar. Gjithashtu, shprehni vlerësimin që keni për këta persona, duke kaluar një ditë të bukur.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ditë e veçantë, zbuloni cila është shenja më e favorizuar për sot

Ditë e veçantë, zbuloni cila është shenja më e favorizuar për sot

Publikuar më 03.12.2020
Dashi Çështjet që lidhen me punën do të zgjidhen nesër. Kjo ...

Dashi Çështjet që lidhen me punën do të zgjidhen nesër. Kjo do të bëjë që të kaloni kohë me njerëzit e dashur. Bëni kujdes me shëndetin se e keni lënë pas dore prej një kohe të gjatë. Demi Çdo lloj ndjenje është e intensifikuar nesër për shkak të yjeve. Do t’i ndjeni të dyja, edhe […]

Lexo më shumë

Një ditë e qetë dhe me shumë të papritura, mësoni çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Një ditë e qetë dhe me shumë të papritura, mësoni çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Publikuar më 02.12.2020
Dashi Ju jeni njerëz të thjeshtë prandaj keni mungesë taktik...

Dashi Ju jeni njerëz të thjeshtë prandaj keni mungesë taktike në lidhje me marrëdhëniet me njerëzit dhe shpesh herë kjo është arsyeja pse njerëzit ju distancojnë. Kjo gjë mund t’iu lëndojë në disa raste. Këtë ditë të mërkurë shumë lojëra do të bëhen mbi kurizin tuaj, tregohuni më të shkathët dhe merreni situatën në dorë. […]

Lexo më shumë

Një ditë favorizuese dhe shumë të papritura, njihuni me parashikimin e yjve për sot

Një ditë favorizuese dhe shumë të papritura, njihuni me parashikimin e yjve për sot

Publikuar më 01.12.2020
Dashi Këtë të martë ndjenjat tuaja do të jenë mjaft të favor...

Dashi Këtë të martë ndjenjat tuaja do të jenë mjaft të favorizuara nga Venusi. Gjatë periudhës së fundit ka ndodhur diçka negative, të cilën nuk e keni kaluar ende, por mos u demoralizoni dhe gjëja e duhur që duhet të bëni është të ecni para. Bëni kujdes që të mos stresoheni dhe inatoseni sot, nuk […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 30 nëntor 2020

Horoskopi ditor, e hënë 30 nëntor 2020

Publikuar më 30.11.2020
Dashi Ka të ngjarë të merrni disa lajme të mira nesër. Prano...

Dashi Ka të ngjarë të merrni disa lajme të mira nesër. Prano çdo gjë që do t’ju vijë këtë ditë, edhe pse mund t’ju marrë pak kohë për të vlerësuar situatën. Demi A jeni një nga ata njerëz që mendoni se llogaria juaj bankare nuk mund të tërhiqet për aq kohë sa keni ende situatën […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 29 nëntor 2020

Horoskopi ditor, e diel 29 nëntor 2020

Publikuar më 29.11.2020
Dashi Ka shumë mundësi që të përfshiheni në një bashkëpunim ...

Dashi Ka shumë mundësi që të përfshiheni në një bashkëpunim të frytshëm, siç e keni dëshiruar prej kohësh. Me gjasë mund të bëni një blerje të bujshme, lidhur me një makinë apo shtëpi. Demi Yjet ju këshillojnë që gjatë kësaj të diele të jeni më të kujdesshëm. Duhet të mendoheni dy herë para se të […]

Lexo më shumë

Çfarë ka rezervuar fati, njihuni me parashikimin e yjeve për këtë të shtunë

Çfarë ka rezervuar fati, njihuni me parashikimin e yjeve për këtë të shtunë

Publikuar më 28.11.2020
Dashi Mund të merrni lajme të mira në dashuri, këto tri ditë...

Dashi Mund të merrni lajme të mira në dashuri, këto tri ditët e fundit janë në anën tuaj. Në punë, ju jeni shumë energjik dhe idetë tuaja vlerësohen! Demi Jini të kujdesshëm sot: Shumë çifte argumentojnë për arsye financiare. Në punë, mos nënvlerësoni takimet. Nga e hëna një situatë e veçantë do t’ju sjellë përparësi! […]

Lexo më shumë

Ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 27.11.2020
Dashi Javët e fundit nuk kanë qenë të shkëlqyera kur bëhet f...

Dashi Javët e fundit nuk kanë qenë të shkëlqyera kur bëhet fjalë për sferën sentimentale dhe sot jeni shumë i mërzitur. Në punë, nëse doni të ndryshoni ose nëse jeni në ekuilibër, duhet të dini se 2021 do t’ju japë përgjigje thelbësore! Demi Periudhë e paqartë për ndjenjat: mund të kërkoni më shumë siguri dhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 26 nëntor 2020

Horoskopi ditor, e enjte 26 nëntor 2020

Publikuar më 26.11.2020
Dashi Ka gjasa që t’ju duhet të përfundoni një projekt shumë...

Dashi Ka gjasa që t’ju duhet të përfundoni një projekt shumë të rëndësishëm pa ndihmën e askujt. Ndërsa jashtë pune do të kaloni një ditë shumë të këndshme. Do të merrni një lajm shumë të mirë nga njeriu juaj i zemrës. Demi Do të jeni të fokusuar në një çështje të rëndësishme për jetën tuaj, […]

Lexo më shumë