×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e mërkurë 12 shkurt 2020

Dashi

Kjo ditë do të jetë nën ritmin e duhur dhe e mbushur me nervozizëm në dashuri, për shkak të ndikimit të kundërt të Hënës, e cila do të shkaktojë probleme. Në ditët në vijim, situata do të përmirësohet. Duhet të gjeni qetësinë edhe në planin ekonomik. Në punë, do të keni disa mundësi më shumë.

Demi

Yjet janë mjaft të favorshme në dashuri dhe ky do të jetë momenti për të marrë një vendim ose për të bërë një zgjedhje të rëndësishme. Në punë, do të keni mundësi që të mbyllni një marrëveshje, pasi puna do të vijë duke u shtuar.

Binjakët

Ju pret një e mërkurë pozitive dhe me rikuperim të ndjeshëm në dashuri, edhe pse nervozizmi nuk do të mungojë në sferën profesionale. Do t’iu duhet të përballeni me ndonjë debat në punë.

Gaforrja

Dita do të jetë e mbushur me nervozizëm dhe polemika të shumta në sferën sentimentale, ku lodhja do të ndihet gjithnjë e më shumë, ndaj bëni kujdes. Edhe në punë duhet të mundoheni që ta lini mënjanë humorin e keq dhe nëse mundeni, krijoni ndonjë ditë pushim, pasi keni nevojë që të çlodheni.

Luani

Në dashuri do të ketë një rikuperim të ndjeshëm, në sajë të telefonatave apo mesazheve që do ju dhurojnë emocione. Ndërsa në punë situata do të jetë e qetë, veç kujdes me paratë, sidomos me ato që prisni të merrni.

Virgjëresha

Takimet janë mjaft të favorshme gjatë kësaj dite. Ata që janë vetëm, nuk duhet të rrinë të mbyllur në shtëpi, pasi dashuria mund të jetë fare pranë. Mundohuni vetëm që të mos përfshiheni në lidhje me dikë që është i angazhuar, pasi situata mund të komplikohet. Edhe financat duhet ti mbani nën kontroll.

Peshorja

Dita do të jetë nën ritmin e duhur në dashuri, dhe e mërkura nuk do të jetë tamam dita e duhur për ndjenjat. Në punë keni nevojë që të rigjeni stabilitetin.

Akrepi

Ju pret një ditë interesante për dashurinë. Edhe ata që janë vetëm do kenë mundësi që të dalin dhe yjet do të favorizojnë takimet e duhura. Në punë, parashikohet që të ketë kontakte të rëndësishme.

Shigjetari

Do të nisë për ju një fazë e ndjeshme rikuperimi sa i takon ndjenjave, dashurisë dhe jetës familjare. Edhe kush ka patur një ndarje apo zënkë së fundmi, do të rikuperojë. Këshillohet veçse që të bëni kujdes me shpenzimet.

Bricjapi

Dita do të jetë e mbushur me nervozizëm dhe gjatë saj do të ketë tensione si në dashuri edhe në punë. Në sferën profesionale nuk do të mungojë nervozizmi, ndaj bëni mirë që të ruani qetësinë dhe të rishikoni disa marrëveshje.

Ujori

Yjet do të jenë mjaft të favorshme sa i takon dashurisë, veç kujdes nëse jeni të dyjëzuar mes dy historive. Në planin personal mund të ketë pakënaqësi dhe ju duket sikur asgjë nuk ecën mirë, por kjo pasi po ndryshoni ju, jo sepse gjërat janë ndryshe.

Peshqit

E mërkura do të jetë mjaft pozitive në dashuri pasi yjet do të jenë në anën tuaj. Mundohuni vetë që të shkëputeni disi nga puna dhe t’iu kushtoheni më shumë ndjenjave. Megjithatë gjatë këtyre ditëve, do të arrini diçka të bukur.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e shtunë 19 shtator 2020

Horoskopi ditor, e shtunë 19 shtator 2020

Publikuar më 19.09.2020
Dashi Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim t...

Dashi Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim të konfirmimit! Sa i përket punës, do të jetë një ditë e shkëlqyer dhe do të keni bashkëpunime të reja. Demi Ata që nuk janë të kënaqur me jetën e tyre private do të kenë shanse të tjera. Në punë mos u bëni impulsivë. Prisni […]

Lexo më shumë

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 18 shtator 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 18 shtator 2020

Publikuar më 18.09.2020
Dashi Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim. Ky ...

Dashi Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim. Ky është një moment i mbushur me lodhje sa i takon punës. Demi Jeni të rrethuar nga njerëz që ju stresojnë, por nuk jeni ju problemi. Bëni kujdes ndaj marrëveshjeve dhe kontratave. Binjakët Sa i takon punës, do të keni mundësi që të merrni […]

Lexo më shumë

Lajme të mira për këto shenja, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Lajme të mira për këto shenja, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 17.09.2020
Dashi Në dashuri përpiquni të mos shtyni diskutimet. Mbrëmja...

Dashi Në dashuri përpiquni të mos shtyni diskutimet. Mbrëmja do të jetë pozitive. Kur bëhet fjalë për punën, ju jeni krijues dhe i vendosur. Demi Në punë, përpiquni të qëndroni të qetë dhe të reflektoni nëse planifikoni të merrni një rrugë të re. Binjakët Në punë do të përjetoni momente tensioni dhe nervozizmi. Është një […]

Lexo më shumë

Zbuloni surprizat e yjeve për sot, 16 shtator 2020

Zbuloni surprizat e yjeve për sot, 16 shtator 2020

Publikuar më 16.09.2020
Dashi Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti...

Dashi Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti për të bërë disa zgjedhje me rëndësi në punë dhe në jetë. Nuk duhet të pretendoni që të zgjidhni gjithçka menjëherë. Demi Ka ardhur momenti që të zgjidhni çështjet e mbetura pezull. Sa i takon punës, nëse keni një aktivitet tuajin, do të përballeni me […]

Lexo më shumë

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 15 shtator 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 15 shtator 2020

Publikuar më 15.09.2020
Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, d...

Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, do të arrini të bëni një listë me gjërat që doni të bëni me njeriun e zemrës. Demi Ju duhet të rregulloni disa gjëra të mbetura pezull. Ka diçka që në dashuri nuk shkon siç duhet. Sa i takon punës, yjet do të jenë […]

Lexo më shumë

Parashikimi për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje

Parashikimi për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje

Publikuar më 14.09.2020
Ky është horoskopi për ditën e hënë 14 shtator 2020. Njihuni...

Ky është horoskopi për ditën e hënë 14 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe në dashuri duhet të kuptoni se kush është në anën tuaj dhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 13 shtator 2020

Horoskopi ditor, e diel 13 shtator 2020

Publikuar më 13.09.2020
Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. ...

Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e nesërme Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi Ju duket sikur jeni me shumë fat aktualisht, por nuk do të mendoni në të njëjtën mënyrë në ditët e ardhshme. Ruani qetësinë dhe planifikoni projekte të ndryshme. […]

Lexo më shumë

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 12 shtator 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 12 shtator 2020

Publikuar më 12.09.2020
Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por është e këshi...

Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por është e këshillueshme që të qëndroni larg telasheve. Lërini të tjerët të zihen për gjëra të parëndësishme, keni probleme më të mëdha që kërkojnë vëmendjen tuaj. Demi Do t’ju duhet t’i bindni të tjerët që e dini për çfarë po flisni, por nuk keni asnjë qëllim […]

Lexo më shumë