×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e mërkurë 11 shtator 2019

Dashi

Sot do të ndiheni të lodhur dhe ka shumë mundësi të mërziteni për disa çështje të vogla. Do të fitoni para mjaftueshëm, por përpiquni të mos shpenzoni më shumë se buxheti juaj. Vlerësoni arritjet e bashkëshortit/bashkëshortes suaj. Sa i përket anës romantike, është dita juaj me fat.

Demi

Mbështetja e disa personave me shumë influencë do t’ju ndihmojë shumë. Do të arrini të përfundoni disa detyra të lëna përgjysmë. Do të irritoheni nga sjellja e disa personave që ju rrethojnë. Sa i përket marrëdhënies në çift, realiteti dhe ëndrrat do gërshetohen me njëra tjetrën.

Binjakët

Mbani dietën nën kontroll dhe bëni sa më shumë ushtrime fizike për të qenë në formë. Mbrëmjet me miqtë do t’ju kënaqin pamasë, por do të ishte mirë të merrnit disa ditë pushime. Çiftet e martuara do të kalojnë një ditë shumë të mirë.

Gaforrja

Nevojat e të tjerëve do të ndikojnë tek dëshira për t’u kujdesur për veten. Mos bëni gjëra jashtë dëshirës suaj. Duke kaluar kohë me familjen dhe fëmijët do t’ju ndihmojë të rigjeneroheni. Sot do të mendoni shpesh për partnerin/partneren tuaj.

Luani

Bëni kujdes gjatë punëve të shtëpisë. Çdo pakujdesi mund t’ju shkaktojë probleme. Rritja e të ardhurave do t’ju bëjë të kryeni disa blerje të rëndësishme. Përpiquni të mos ofendoni të tjerët dhe përshtatjuni nevojave familjare. Mund të përfshiheni në një debat me bashkëshortin/bashkëshorten tuaj.

Virgjëresha

Sot duhet të relaksoheni dhe të gjeni lumturinë mes miqve të ngushtë dhe familjarëve. Ka gjasa të pësoni humbje nëse investoni pa marrë këshillat e duhura. Mos e nxisni më tej një konflikt me të cilin do të përballeni, por përpiquni ta zgjidhni atë.

Peshorja

Rritja e shpenzimeve do t’ju shqetësojë. Një debat i panevojshëm mund të shkaktojë tensione në familje. Dëgjoni më të mëdhenjtë dhe mendoni me qetësi sesi t’i zgjidhni problemet. Jeta juaj romantike do të marrë një kthesë të bukur sot.

Akrepi

Buzëqeshja është kundërpërgjigja ndaj të gjitha problemeve. Duhet të bëni pak pushim dhe dilni me miqtë. Sa i përket anës romantike, nuk do të jetë dita e duhur sot, pasi do të keni përplasje me partnerin/partneren tuaj. Ka gjasa që planet për të udhëtuar t’iu shtyhen për shkak të disa ndryshimeve në moment të fundit.

Shigjetari

Disa vendime që keni marrë në të kaluarën do t’ju shqetësojnë aq shumë sot saqë nuk do dini sesi të veproni më tej. Ka gjasa që të takoheni me dikë, të cilën/cilën keni shumë kohë pa e parë. Sa i përket çifteve të martuara, do të përjetojnë diçka të pazakontë.

Bricjapi

Bëni shumë kujdes kur të ngisni makinën, sidomos tek vijat e bardha. Do të keni shumë dëshirë të udhëtoni dhe të shpenzoni para, por do t’ju vijë shumë keq nëse e teproni. Do të kaloni një ditë të lodhshme me fëmijët. Mundësia për të ndihmuar të tjerët do t’ju kthehet në respekt. Nuk ka rëndësi sesa mund të grindeni me bashkëshortin/bashkëshortin tuaj. Mos harroni që ju e dashuroni shumë njëri-tjetrin.

Ujori

Jepini prioritet shëndetit dhe jo jetës shoqërore. Eksploroni mundësi të reja investimi, por veproni vetëm pasi t’i keni studiuar mirë projektet. Ka gjasa që një miqësi e ngushtë t’ju kthehet në dashuri. Për çiftet e martuar, do të kalojnë një ditë shumë të këndshme sot.

Peshqit

Shmangni diskutimet rreth shëndetit tuaj dhe ushtrohuni sa më shumë fizikisht. Sot do të njihni disa miq të rinj. Ka gjasa që t’i falni dikujt një gabim në të kaluarën, çfarë do t’ju bëjë të ndiheni shumë mirë. Bashkëshorti/bashkëshortja juaj do të jetë në humor dhe mund t’ju befasojë me një surprizë shumë të veçantë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi 7 korrik, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Horoskopi 7 korrik, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 07.07.2020
Dashi Kjo e martë do të reflektojë ndonjë problem të vogël n...

Dashi Kjo e martë do të reflektojë ndonjë problem të vogël në dashuri, ku do të reflektoni lidhur me raportin tuaj. Kjo gjë vlen sidomos me ata që kanë të bëjnë me të lindurit e shenjës së gaforres dhe binjakëve. Ndoshta po mendoni se dashuria, merr shumë nga koha juaj. Në punë ka shumë tensione […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 6 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 6 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet për punën dhe dashurinë

Publikuar më 06.07.2020
Dashi-Takimet e reja janë mjaft të favorshme, ashtu sikundër...

Dashi-Takimet e reja janë mjaft të favorshme, ashtu sikundër emocionet që do të përjetoni. Nëse ka diçka që nuk shkon, bëni mirë që të flisni menjëherë. Në punë, diçka ka ndryshuar në raport me më parë, ndaj mundohuni që të mos bëni shumë gjëra bashkë. Demi-Gjatë kësaj të hëne mund të keni disa polemika në […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 5 korrik 2020

Horoskopi ditor, e diel 5 korrik 2020

Publikuar më 05.07.2020
Dashi Xhelozia dhe posesivitet ka rrezik t’iu prishe pune gj...

Dashi Xhelozia dhe posesivitet ka rrezik t’iu prishe pune gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Here pas here do ketë edhe debate te forta te cilat do ju mërzitin pa mase. Financat duhet t’i keni kujdes ne çdo moment sepse shpenzimet e tepërta mund te sjellin tronditje. Demi Do të jetë një ditë gjatë […]

Lexo më shumë

Surpriza! Njihuni me parashikimin e yjeve për të lindurit e çdo shenje, e shtunë 4 Korrik 2020

Surpriza! Njihuni me parashikimin e yjeve për të lindurit e çdo shenje, e shtunë 4 Korrik 2020

Publikuar më 04.07.2020
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për ...

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë. Dashi Në dashuri do të përballeni me probleme, ndoshta për shkak të çështjeve të vjetra, të cilat […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 3 korrik 2020  

Horoskopi ditor, e premte 3 korrik 2020  

Publikuar më 03.07.2020
Dashi Dashuria: Ju ende do të jeni pak të hutuar dhe mendime...

Dashi Dashuria: Ju ende do të jeni pak të hutuar dhe mendimet tuaja nuk do të jenë aq të rrjedhshme sa ju dëshironi. Me Mërkurin në kundërshtim do të jetë e vështirë për të shprehur ndjenjat tuaja, kështu që mund ta humbisni. Beqarët do të jenë në gjendje të bëjnë programe të reja, duke parë […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 2 korrik 2020

Horoskopi ditor, e enjte 2 korrik 2020

Publikuar më 02.07.2020
Dashi Kjo e enjte do të jetë e mbushur me nervozizëm gjatë s...

Dashi Kjo e enjte do të jetë e mbushur me nervozizëm gjatë së cilës do të përballeni me probleme të vështira, të cilat do të shkaktojnë edhe përplasje me personat që nuk duan t’iu dëgjojnë. Bëni kujdes ndaj debateve si në familje edhe në sferën sentimentale. Demi Do të jetë një ditë mjaft pozitive edhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 1 korrik 2020

Horoskopi ditor, e mërkurë 1 korrik 2020

Publikuar më 01.07.2020
Dashi Ky muaj do të nisë në mënyrë mjaft interesante, veçanë...

Dashi Ky muaj do të nisë në mënyrë mjaft interesante, veçanërisht sa i takon projekteve të reja lidhur me punën. Ndonëse shumica e cilëson si periudhë pushimesh, për ju, kjo është koha e duhur për të nisur projekte të reja. Situata sentimentale mbetet kaotike, për shkak se jeni të pakënaqur, madje mund të ketë edhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 30 qershor 2020

Horoskopi ditor, e martë 30 qershor 2020

Publikuar më 30.06.2020
Dashi Nuk këshillohet të ndryshoni rrjedhën e zakonshme të j...

Dashi Nuk këshillohet të ndryshoni rrjedhën e zakonshme të jetës dhe mbi të gjitha të përfshiheni në aventura financiare, pasi ka gjasa të keni rezultate negative. Nuk është dita e duhur për të bërë deklarata dashurie, pasi mund të mos merrni përgjigjen që ju shpresoni. Demi Mos luftoni me fatin. Lërini gjërat të rrjedhin vetë. […]

Lexo më shumë