×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e mërkurë 1 korrik 2020

Dashi

Ky muaj do të nisë në mënyrë mjaft interesante, veçanërisht sa i takon projekteve të reja lidhur me punën. Ndonëse shumica e cilëson si periudhë pushimesh, për ju, kjo është koha e duhur për të nisur projekte të reja. Situata sentimentale mbetet kaotike, për shkak se jeni të pakënaqur, madje mund të ketë edhe tensione.

Demi

Do të nisë për ju një javë mjaft pozitive, sidomos pasi Venusi do të ketë ndikim të favorshëm në shenjën tuaj. Bëni mirë që të pranoni ndryshimet, edhe pse mund të mos i dëshironi.

Binjakët

Do të jeni të mbushur me energji dhe gjithë grintë gjatë kësaj fillim jave. Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke bërë që muaji të nisë në mënyrën më të mirë të mundshme. Do të nisë për ju një verë e mbarë! Nga pikëpamja profesionale, do ju duhet që të hiqni dorë nga diçka.

Gaforrja

Do të ndiheni shumë të motivuar gjatë kësaj dite. Megjithatë përballë një projekti të ri, do të keni frikë se mos gaboni. Dashuria do të rikthehet protagoniste e të lindurve të kësaj shenje, bashkë me muajin e ri. Kështu që nëse ka pasur probleme apo keqkuptime, do të vijë momenti i rikuperimit. Ndërsa për ata që janë vetëm, nuk do të mungojnë mundësitë.

Luani

Kjo javë do të jetë mjaft e rëndësishme për ju! Do të keni mundësi që të dilni në pah dhe të vini në dukje gjërat për të cilat jeni të zotët. Yjet janë në anën tuaj, por nuk duhet të gaboni dhe të krijoni armiq. Shmangni humbjen e kohës me persona që nuk e meritojnë.

Virgjëresha

Do të jetoni një fillim javë aspak në ritmin e duhur! Do të ndiheni mjaft konfuz, edhe sepse në raportin në çift keni përjetuar shumë tensione. Ju shpesh prireni që t’iu organizoni jetën të tjerëve, sidomos partnerit/es, dhe kjo gjë mund ta acarojë së tepërmi. Sa i takon punës, situata nuk do të jetë shumë e favorshme.

Peshorja

Dita e parë e muajit do ju gjejë të dekurajuar. Në sferën profesionale do të keni ndjesinë e ecjes në zbrazëti, duke u ndjerë sikur rrugët nuk iu çojnë askund. Ky është një moment kalimtar, ndaj bëni durim. Duhet të tregoheni të kujdesshëm, në mënyrë që tensionet e punës të mos i reflektoni në dashuri.

Akrepi

Do të nisë për ju një javë mjaft e rëndësishme, sidomos sa i takon situatave të mjegullta. Kjo pasi në punë, mund të hasni në probleme. Ndërkohë në raport me të tjerët, situata do të jetë më e përmirësuar.

Shigjetari

Kjo e mërkurë nuk do të jetë aspak ideale, ku mund të ndiheni disi të turbullt. Mos u dekurajoni, pasi gjërat do të përmirësohen në ditët në vijim. Në dashuri këshillohet që ti shprehni hapur ndjenjat. Lidhur me situatën ekonomike, planetet do ju vijnë në ndihmë.

Bricjapi

Ky muaj do të nisë i mbushur me dyshime, sa i takon raporteve me të tjerët. Nëse kohëve të fundit keni përjetuar një krizë në dashuri, gjatë këtyre ditëve mund të kthehen tensionet. Jeni të prirur që të mos harroni dhe as të kaloni traumat lidhur me sferën sentimentale. Nëse vini re se diçka nuk funksionon, nuk dini që të shtireni.

Ujori

Do të nisë për ju një fazë mjaft konfuze. Megjithatë duhet të qartësoheni me veten, edhe për të kuptuar se çfarë dëshironi realisht. Edhe në sferën profesionale ka diçka që nuk ju lë të qetë. Mundohuni që ta kaloni sa më parë këtë periudhë dhe të mos reagoni të acaruar.

Peshqit

Mund të përballeni me pasojat e disa veprimeve tuaja. Shpesh ju ndodh që ta gjeni veten të përfshirë në situata negative. Nëse për ju një histori dashurie nuk është e mbushur me emocione të forta, mund të distancoheni dhe të përjetoni shumë ankth. Yjet ju ftojnë që të arsyetoni në mënyrë më të qentë, edhe sepse Venusi do ju ndihmojë që ti peshoni mirë gjërat.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e  hënë 13 korrik 2020

Horoskopi ditor, e  hënë 13 korrik 2020

Publikuar më 13.07.2020
Dashi Ndjenjat në çift janë të forta, por përsëri nuk është ...

Dashi Ndjenjat në çift janë të forta, por përsëri nuk është e mjaftueshme. Nëse partneri përpiqet t’ju fusë në “kurth” duke ju folur për të ardhmen, ju bëni menjëherë një hap prapa. Do të keni kontakte të shpejta dhe fitimprurëse. Nëse i keni mbyllur punë e javës, vazhdoni përpara me veprimtari të tjera. Demi Hëna […]

Lexo më shumë

Horoskopi/ E diel 12 korrik 2020, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje

Horoskopi/ E diel 12 korrik 2020, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje

Publikuar më 12.07.2020
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për ...

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë kësaj dite do të shihni se diçka po ndryshon. Nga pikëpamja sentimentale, korriku nuk është një muaj me përgjigje të mëdha, por në këtë periudhë do të keni mundësi […]

Lexo më shumë

Horoskopi për ditën e sotme, 11 korrik 2020

Horoskopi për ditën e sotme, 11 korrik 2020

Publikuar më 11.07.2020
Dashi Më në fund po arrini të kuptoni sferën e vërtetë të pu...

Dashi Më në fund po arrini të kuptoni sferën e vërtetë të punës që duhet të bëni sot, në një partneritet romantik ose në një miqësi. Asnjë detyrë nuk është shumë e vështirë për ju, veçanërisht nëse jeni me këmbë në tokë dhe të sinqertë për mënyrën se si ndiheni. Demi Do të provoni disa […]

Lexo më shumë

Horoskopi 10 korrik, ja çfarë kanë parashikuar yjet për punën dhe dashurinë

Horoskopi 10 korrik, ja çfarë kanë parashikuar yjet për punën dhe dashurinë

Publikuar më 10.07.2020
Dashi Tani për tani, të mendoni për një ide frikësuese është...

Dashi Tani për tani, të mendoni për një ide frikësuese është e njëjta gjë me anulimin kur merr një vendim. Kini kujdes që të mos keni reputacion si një person i pavendosur. Bëni diçka spontane që do të befasojë njerëzit rreth jush. Demi Sot do të keni më energji nga sa kishit parashikuar. Kjo mund […]

Lexo më shumë

Horoskopi 9 korrik, parashikimi i yjeve për punën, dashurinë dhe paratë

Horoskopi 9 korrik, parashikimi i yjeve për punën, dashurinë dhe paratë

Publikuar më 09.07.2020
Dashi Ekziston mundësia të përballeni me keqkuptime në lidhj...

Dashi Ekziston mundësia të përballeni me keqkuptime në lidhjen tuaj romantike. Ka gjasa që partneri/partnerja juaj të shfaqë mosbesim ndaj jush sot. Nëse po kërkoni një ndryshim në aspektin profesional, gjasat janë që të mos ju realizohen pritshmëritë. Demi Afrimi me dikë tjetër është një ndjesi shumë e dobishme për ju tani, por gjithashtu mund […]

Lexo më shumë

Horoskopi 7 korrik, ja çfarë kanë parashikuar yjet për punën dhe dashurinë

Horoskopi 7 korrik, ja çfarë kanë parashikuar yjet për punën dhe dashurinë

Publikuar më 08.07.2020
Dashi Mënyra më e mirë për të sfiduar veten është të eksplor...

Dashi Mënyra më e mirë për të sfiduar veten është të eksplorosh diçka të re. Madje ka gjasa që në fund të ndiheni krenar për këtë duke marrë parasysh rezultatin që mund të keni. Nëse keni ndonjë fobi, sot është dita për ta mundur atë. Demi Bëni kujdes nga personat që përpiqen t’ju afrohen sot […]

Lexo më shumë

Horoskopi 7 korrik, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Horoskopi 7 korrik, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 07.07.2020
Dashi Kjo e martë do të reflektojë ndonjë problem të vogël n...

Dashi Kjo e martë do të reflektojë ndonjë problem të vogël në dashuri, ku do të reflektoni lidhur me raportin tuaj. Kjo gjë vlen sidomos me ata që kanë të bëjnë me të lindurit e shenjës së gaforres dhe binjakëve. Ndoshta po mendoni se dashuria, merr shumë nga koha juaj. Në punë ka shumë tensione […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 6 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 6 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet për punën dhe dashurinë

Publikuar më 06.07.2020
Dashi-Takimet e reja janë mjaft të favorshme, ashtu sikundër...

Dashi-Takimet e reja janë mjaft të favorshme, ashtu sikundër emocionet që do të përjetoni. Nëse ka diçka që nuk shkon, bëni mirë që të flisni menjëherë. Në punë, diçka ka ndryshuar në raport me më parë, ndaj mundohuni që të mos bëni shumë gjëra bashkë. Demi-Gjatë kësaj të hëne mund të keni disa polemika në […]

Lexo më shumë