×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e martë 7 shtator 2021

Dashi

Pjesa e parë e javës karakterizohet nga tensione të ndryshme, ka një akumulim të keqkuptimeve që duhen kapërcyer. Nuk ju mungon vendosmëria, por ndoshta tani duhet të përpiqeni të merrni një qëndrim më reflektues. Problemet që lidhen me jetën e përditshme gjithashtu ju kanë larguar nga dashuria, do keni rimëkëmbje në gjysmën e dytë të javës.

Demi

Për horoskopin e Paolo Fox muaji shtator duhet të menaxhohet në një mënyrë shumë të kujdesshme sepse mund t’ju ​​ndihmojë të gjeni një ekuilibër më të mirë në çift. Sidomos ata që po përjetojnë një moment krize, do të jenë në gjendje të përpiqen të rikthejnë një qetësi më të madhe. Nëse partneri shpesh është shumë impulsiv ose nuk duket se dëshiron të gjejë një pikë takimi, nga data 10 e tutje do të duhet të jeni pak më të kujdesshëm.

Binjakët

Këto ditë ndjeni pak lodhje. Takimet janë ende me fat me Venusin ende intrigues. Por Venusi gjithashtu duket se mbështet çiftet e sapolindur, të cilët mund të mbështeten në një pasion të bukur. Nëse, nga ana tjetër, kohët e fundit ka pasur tension me partnerin tuaj, mos refuzoni një dialog të sinqertë, edhe partneri më kokëfortë di të mendojë!

Gaforrja

Venusi fillon nga e premtja një tranzit shumë të rëndësishëm, dhe gjithashtu do të sjellë qetësi më të madhe për çiftet që kanë shumë dyshime për të ardhmen. Ata që duan të bëjnë një zgjedhje të rëndësishme e gjejnë veten duke menaxhuar shumë shqetësime. Por angazhimet nuk ju trembin sepse jeni të vendosur, dhe gjithashtu jeni të gatshëm të ndërmerrni edhe disa rreziqe të tjera. Fundjava do të jetë e rëndësishme.

Luani

Eshtë një periudhë e hutuar dhe kërkuese, në të cilën si puna ashtu edhe dashuria duhet të kryhen me guximin e zakonshëm të madh. Saturni në opozitë mund të ketë sjellë një ndryshim të padëshiruar, dhe tani shumë janë të kujdesshëm me menaxhimin e parave. Një cikël pune ka përfunduar dhe ka nga ata që janë dashur të mendojnë për strategji të reja ose të vlerësojnë alternativat.

Virgjëresha

Java filloi me Hënën në shenjë. Ju keni një pikëpamje shumë racionale për të ardhmen tuaj. Aftësitë tuaja kritike dhe analitike ju lejojnë të jeni strategë dhe të devotshëm. Në dashuri, megjithatë, dy dhe dy nuk janë gjithmonë të barabarta me katër, kushtojini vëmendje njerëzve që mendoni se i njihni dhe të cilët nuk janë aq të lehtë për t’u menaxhuar.

Peshorja

Për horoskopin e Paolo Fox, këtë javë Venusi do të dalë nga shenja, dhe ju do të jeni në gjendje të reflektoni mbi lajmet e fundit që kanë përfshirë ndjenjat. Takimet në muajt e fundit kanë qenë të rëndësishme, pas një pjese të parë përfundimisht më të mbyllur dhe të vështirë të vitit. Gjithmonë ekziston një nevojë e madhe për rinovim në lidhje me punën. Lajmet po vijnë, dhe Hëna Aktive e kësaj jave ju fton të mos humbni më kohë, të jeni më guximtarë në punë.

Akrepi

Venusi është gjithnjë e më afër shenjës tuaj të zodiakut dhe është koha për zgjedhje të rëndësishme. Për ata që nuk kanë dashuri ose kanë përjetuar një zhgënjim, hyrja e Venusit përfaqëson kohën e duhur për të kthyer faqen. Ky zgjim sentimental duhet të menaxhohet pa frikë. Besimi dhe heqja dorë me siguri do t’ju lejojë të keni përvoja më të mira dhe më të shumta. Por përpiquni të dëgjoni edhe anën tuaj më kritike, për të shmangur surpriza të pakëndshme.

Shigjetari

Pas një periudhe lodhjeje dhe ndoshta shikueshmërie të dobët, tani ju duhet të gjeni optimizëm më të madh. Largoni zhgënjimet dhe inatet e së kaluarës, yjet janë më të mirë dhe ju mund të arrini suksese të vogla. Këtyre ndikimeve dinamike i shtohen edhe ato të një aspekti të mirë të Venusit nga data 10 shtator. Favorizohen edhe dashuritë e reja.

Bricjapi

Puna mbetet gjithmonë një përparësi në jetën tuaj. Kjo ndodh sepse nëse nuk e dini që mund të mbështeteni në stabilitetin ekonomik, nuk mund të shijoni as dashurinë dhe afeksionin e familjes ose miqve. Por këtë javë emocionaliteti juaj mund të marrë epërsi, dhe ndoshta ju do t’i jepni më shumë vëmendje çështjeve të zemrës.

Ujori

Ju duhet të sqaroheni, ekziston një kontradiktë e fortë që mund të lidhet me dashurinë ose punën. Ju e dini që diçka nuk mund të vazhdojë më, por ju nuk mund të merrni një vendim drastik. Ose thjesht luftoni për të pranuar një vetëdije të re që keni fituar kohët e fundit.

Peshqit

Eshtë e rëndësishme të rikuperoni dashurinë dhe mbi të gjitha vetëbesimin. Venusi që nga data 10 ju fton të lini veten të shkoni në njohje të reja, dashuri të reja dhe situata të reja. Ata që kanë kaluar një krizë duhet ta kapërcejnë atë, ata që lirojnë zemrat e tyre kanë më shumë mundësi për të qenë përsëri të lumtur.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi për ditën e diel/ Ja shenjat që do përballen me surpriza

Horoskopi për ditën e diel/ Ja shenjat që do përballen me surpriza

Publikuar më 10.10.2021
Dashi Këtë të diel nuk do ta keni të lehtë për të ngritur ng...

Dashi Këtë të diel nuk do ta keni të lehtë për të ngritur nga shtrati, për shkak të dëshirës që keni që bota të bëjë pa ndihmën tuaj për pak kohë. Të gjithëve na duhet kohë herë pas here për të rikuperuar energjitë, ndaj nëse e shihni të nevojshme kthehuni në anën tjetër dhe merreni […]

Lexo më shumë

Njihuni me shenjën më me fat të Horoksopit

Njihuni me shenjën më me fat të Horoksopit

Publikuar më 03.10.2021
DashiNjë çështje e vogël shëndetësore mund t’ju ndalojë marr...

DashiNjë çështje e vogël shëndetësore mund t’ju ndalojë marrjen e një detyre të rëndësishme dhe kjo mund të çojë në disa dështime afatshkurtra. Përpiquni të mendoni pozitivisht për ta kaluar këtë situatë. Jepini përparësi nevojave të familjes tuaj. DemiSot mund të mësoni diçka të re përmes një miqësie të vjetër. Shijoni mbrëmjen me familjen tuaj, […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 21 shtator 2021

Horoskopi ditor, e martë 21 shtator 2021

Publikuar më 21.09.2021
Dashi Ditë rutinë kjo e martë 21 shtator për të dashuruarit....

Dashi Ditë rutinë kjo e martë 21 shtator për të dashuruarit. Do të mbizotërojë qetësia. Me financat tregohuni sa më të matur sepse vetëm në këtë mënyrë do ta mbani situatën nën kontroll. Demi Ata që janë në një lidhje duhet të jenë më realistë dhe të pranojnë gabimet që kanë bërë në çift. Në […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 17 shtator 2021

Horoskopi ditor, e premte 17 shtator 2021

Publikuar më 17.09.2021
Dashi Hëna është në favorin e shenjës së Dashit këtë ditë të...

Dashi Hëna është në favorin e shenjës së Dashit këtë ditë të fundit të javës së punës. Edhe Venusi nuk është më kundër, kështu që një lajm i mirë pritet për dashurinë edhe nëse ka akoma nervozizëm në ujërat e ndjenjave. Në punë, duhet të zgjidhni një problem që ju ka krijuar situatë të sikletshme; përpiquni […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 16 shtator 2021

Horoskopi ditor, e enjte 16 shtator 2021

Publikuar më 16.09.2021
Dashi Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira...

Dashi Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira, në fakt këtë të enjte 16, do të ketë shumë nervozizëm. Gjatë ditës mund të ketë tensione të vogla në vendin e punës, kini kujdes. Demi Polemikat në dashuri do të jenë të pashmangshme dhe mund të merret një vendim drastik. Sa i përket […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 13 shtator 2021

Horoskopi ditor, e hënë 13 shtator 2021

Publikuar më 13.09.2021
Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. ...

Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e kësaj të hëne Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi Ju duket sikur jeni me shumë fat aktualisht, por nuk do të mendoni në të njëjtën mënyrë në ditët e ardhshme. Ruani qetësinë dhe planifikoni projekte […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 11 shtator 2021

Horoskopi ditor, e shtunë 11 shtator 2021

Publikuar më 11.09.2021
Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i ...

Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i përdorni në mënyrën e duhur? Planetet ju këshillojnë se duhet t’i përdorni më mirë aftësitë tuaja, si për vete ashtu edhe për të ndihmuar të tjerët. Demi Nuk mashtroheni kur ju duhet një marrëveshje, por këtë të shtunë 9/11, do të jepni falas […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 10 shtator 2021

Horoskopi ditor, e premte 10 shtator 2021

Publikuar më 10.09.2021
Dashi Nuk keni pse i detyroni njerëzit t’ju japin atë që ju ...

Dashi Nuk keni pse i detyroni njerëzit t’ju japin atë që ju duhet – do jua japin me kënaqësi edhe nëse ua kërkoni me mirësjellje. Duhet të jeni më bashkëpunues që të arrini aty ku doni. Demi Çdo njeri bën gabime, kështuqë mos e qortoni veten për faktin se diçka ku keni shpresuar shumë ka […]

Lexo më shumë