×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e martë 30 qershor 2020

Dashi

Nuk këshillohet të ndryshoni rrjedhën e zakonshme të jetës dhe mbi të gjitha të përfshiheni në aventura financiare, pasi ka gjasa të keni rezultate negative. Nuk është dita e duhur për të bërë deklarata dashurie, pasi mund të mos merrni përgjigjen që ju shpresoni.

Demi

Mos luftoni me fatin. Lërini gjërat të rrjedhin vetë. Përpiquni të çliroheni nga problemet e pazgjidhura. Komunikoni më shumë në familje, sidomos me fëmijët tuja. Gjithashtu, pranoni këshillat që ju japin të afërmit dhe mos u nxitoni me vendimet tuaja.

Binjakët

Mos bini preh e fiksimeve. Adresoni problemet tuaja, vini rregullat në shtëpi dhe kushtojini vëmendje partnerit/partneres suaj. Është dita e përshtatshme për të bërë disa reforma në vogla në çështjet tuaja financiare. Shoqja/shoku juaj i ngushtë mund të ketë nevojë për dëshirën tënde.

Gaforrja

Keni të gjitha shanset për të kaluar një të ditë të shkëlqyer. E vetmja gjë që mund t’ju prishë humorin është mosmbajtja e një premtimi nga ana e shoqes/shokut të ngushtë, partnerit/partneres ose e kolegut/koleges. Përpiquni ta harrosh atë çfarë ka ndodhur dhe përqendrohu tek ato aktivitete që ju falin kënaqësi.

Luani

Gjatë kasaj dite do të jeni në qendër të disa eventeve. Ekziston mundësia që të shuani një konflikt të mundshëm të dikujt pranë jush. Mos harroni planet për në fundjavë. Mbi të gjitha, kjo vlen për ata që kanë në plan një takim të rëndësishëm me personin që dashurojnë.

Virgjëresha

Do të befasoheni nga ndryshimet në sjelljen e partnerit/partneres suaj. Ka gjasa që gjysma juaj e zemrës të shfaqë indiferencë ndaj jush. Ndoshta shkaku për këtë mund të jetë dikush që ju i besoni shumë. Në mbrëmje do të merrni një sërë lajmesh, por mos i besoni plotësisht nëse nuk ka dëshmi.

Peshorja

Mos e teproni me kritika ndaj vetes. Ndoshta synimi juaj është të gjeni shkaqet e disa problemeve. Bisedoni me njerëz me përvojë. Ndoshta një mendje pozitive do të ndihmojë të zgjidhni këtë situatë. Shmangni përpjekjet për të mbytur trishtimin me alkool.

Akrepi

Do të ndiheni mjaft optimist këtë të martë. Ndoshta një festë në familje apo një banket do t’ju bashkojë me personat më të ngushtë. Ata që janë në një marrëdhënie romantike duhet të shmangin provokimet e xhelozisë.

Shigjetari

Këshillohet të bëni mjaft kujdes me financat, pasi shpenzimet mund të tejkalojnë buxhetin. Gjithashtu, është shumë e rëndësishme t’i kushtoni vëmendje të veçantë shtëpisë. Parashikohet një mbrëmje e qetë pranë familjarëve tuaj.

Bricjapi

Nuk parashikohen probleme të veçanta. I vetmi problem që mund të keni është dhimbja e stomakut. Jepini prioritet aktiviteteve që ju relaksojnë emocionalisht. Do të ishte mirë të bënit një plan për të gjithë verën në vijim.

Ujori

Mos u dëshpëroni nga rrethanat në të cilat ndodheni. Tregoni sesa shumë besim keni në vetvete dhe nxirrni në pah karakterin tuaj të fortë. Ka gjasa që problemet të shuhen në mbrëmje, duke i lënë pas të gjitha momentet e pakëndshme.

Peshqit

Do të gëzoheni nga vizita e dikujt. Nuk përjashtohet mundësia që një person me të cilin keni kujtime mjaft të bukura, të vijë t’ju takojë. Ata që janë në një marrëdhënie, ka gjasa të marrin një dhuratë mjaft të këndshme. Ndërsa për beqarët e kësaj shenje është dita e duhur t’i shprehin ndjenjat personit që dashurojnë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ditë e nervozuar dhe mjaft e paqartë, çfarë kanë parashikuar yjet për ju sot

Ditë e nervozuar dhe mjaft e paqartë, çfarë kanë parashikuar yjet për ju sot

Publikuar më 04.12.2020
Dashi Dita fillon ngadalë, përpiquni të rikuperoni pasdite. ...

Dashi Dita fillon ngadalë, përpiquni të rikuperoni pasdite. Duhet të jeni më të qetë në punë, keni shumë përgjegjësi. Ju gjithashtu keni nevojë për qetësi në dashuri. Demi Ditë pozitive, ndiheni të fortë dhe të motivuar. Lajm i mirë për dashurinë, pasioni zgjohet dhe ju dhuron momente të paharrueshme. Binjakët Një ditë pak e rëndë […]

Lexo më shumë

Ditë e veçantë, zbuloni cila është shenja më e favorizuar për sot

Ditë e veçantë, zbuloni cila është shenja më e favorizuar për sot

Publikuar më 03.12.2020
Dashi Çështjet që lidhen me punën do të zgjidhen nesër. Kjo ...

Dashi Çështjet që lidhen me punën do të zgjidhen nesër. Kjo do të bëjë që të kaloni kohë me njerëzit e dashur. Bëni kujdes me shëndetin se e keni lënë pas dore prej një kohe të gjatë. Demi Çdo lloj ndjenje është e intensifikuar nesër për shkak të yjeve. Do t’i ndjeni të dyja, edhe […]

Lexo më shumë

Një ditë e qetë dhe me shumë të papritura, mësoni çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Një ditë e qetë dhe me shumë të papritura, mësoni çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Publikuar më 02.12.2020
Dashi Ju jeni njerëz të thjeshtë prandaj keni mungesë taktik...

Dashi Ju jeni njerëz të thjeshtë prandaj keni mungesë taktike në lidhje me marrëdhëniet me njerëzit dhe shpesh herë kjo është arsyeja pse njerëzit ju distancojnë. Kjo gjë mund t’iu lëndojë në disa raste. Këtë ditë të mërkurë shumë lojëra do të bëhen mbi kurizin tuaj, tregohuni më të shkathët dhe merreni situatën në dorë. […]

Lexo më shumë

Një ditë favorizuese dhe shumë të papritura, njihuni me parashikimin e yjve për sot

Një ditë favorizuese dhe shumë të papritura, njihuni me parashikimin e yjve për sot

Publikuar më 01.12.2020
Dashi Këtë të martë ndjenjat tuaja do të jenë mjaft të favor...

Dashi Këtë të martë ndjenjat tuaja do të jenë mjaft të favorizuara nga Venusi. Gjatë periudhës së fundit ka ndodhur diçka negative, të cilën nuk e keni kaluar ende, por mos u demoralizoni dhe gjëja e duhur që duhet të bëni është të ecni para. Bëni kujdes që të mos stresoheni dhe inatoseni sot, nuk […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 30 nëntor 2020

Horoskopi ditor, e hënë 30 nëntor 2020

Publikuar më 30.11.2020
Dashi Ka të ngjarë të merrni disa lajme të mira nesër. Prano...

Dashi Ka të ngjarë të merrni disa lajme të mira nesër. Prano çdo gjë që do t’ju vijë këtë ditë, edhe pse mund t’ju marrë pak kohë për të vlerësuar situatën. Demi A jeni një nga ata njerëz që mendoni se llogaria juaj bankare nuk mund të tërhiqet për aq kohë sa keni ende situatën […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 29 nëntor 2020

Horoskopi ditor, e diel 29 nëntor 2020

Publikuar më 29.11.2020
Dashi Ka shumë mundësi që të përfshiheni në një bashkëpunim ...

Dashi Ka shumë mundësi që të përfshiheni në një bashkëpunim të frytshëm, siç e keni dëshiruar prej kohësh. Me gjasë mund të bëni një blerje të bujshme, lidhur me një makinë apo shtëpi. Demi Yjet ju këshillojnë që gjatë kësaj të diele të jeni më të kujdesshëm. Duhet të mendoheni dy herë para se të […]

Lexo më shumë

Çfarë ka rezervuar fati, njihuni me parashikimin e yjeve për këtë të shtunë

Çfarë ka rezervuar fati, njihuni me parashikimin e yjeve për këtë të shtunë

Publikuar më 28.11.2020
Dashi Mund të merrni lajme të mira në dashuri, këto tri ditë...

Dashi Mund të merrni lajme të mira në dashuri, këto tri ditët e fundit janë në anën tuaj. Në punë, ju jeni shumë energjik dhe idetë tuaja vlerësohen! Demi Jini të kujdesshëm sot: Shumë çifte argumentojnë për arsye financiare. Në punë, mos nënvlerësoni takimet. Nga e hëna një situatë e veçantë do t’ju sjellë përparësi! […]

Lexo më shumë

Ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 27.11.2020
Dashi Javët e fundit nuk kanë qenë të shkëlqyera kur bëhet f...

Dashi Javët e fundit nuk kanë qenë të shkëlqyera kur bëhet fjalë për sferën sentimentale dhe sot jeni shumë i mërzitur. Në punë, nëse doni të ndryshoni ose nëse jeni në ekuilibër, duhet të dini se 2021 do t’ju japë përgjigje thelbësore! Demi Periudhë e paqartë për ndjenjat: mund të kërkoni më shumë siguri dhe […]

Lexo më shumë