×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e hënë 5 prill 2021

Dashi

Të lindurit e kësaj shenje mund të përjetojnë disa momente të pakëndshme. Ndoshta mund të përfshiheni në një konflikt teksa udhëtoni me transport publik ose mund të merrni kritika nga shefi/shefja juaj. Megjithatë do të ketë edhe momente të bukura, pasi mund të merrni një dhuratë nga partneri/partnerja juaj.

Demi

Do të jeni të rrethuar nga pozitiviteti. Do të keni çdo shans për të shënuar sukses në çdo fushë të jetës suaj. Ndërsa sa i përket marrëdhënies suaj në çift, duhet të bëni përpjekje maksimale për të arritur atë çfarë dëshironi.

Binjakët

Disa Binjakë do të bëjnë marrëveshje me ndërgjegjen. Mund t’ju ndodhë një situatë paksa pikante në jetën personale. Ka gjasa të harroni moralin në një moment të caktuar, kur bëhet fjalë për suksesin në karrierë.

Gaforrja

Disa Gaforre mund të lodhen nga një person, i cili ju acaron vazhdimisht. Tregohuni të duruar, mbi të gjitha nëse bëhet fjalë për dikë që ka ndikim në jetën tuaj. Do të kaloni një mbrëmje të qetë nën praninë e partnerit/partneres suaj.

Luani

Do të jeni të mbushur plot energji dhe kjo do t’ju ndihmojë që të zgjidhni një sërë problemesh pa u lodhur. Përpiquni që pjesën tjetër të ditës t’ia kushtoni vetes dhe do të ishte mirë të mendonit për mënyrat më të mira për t’u relaksuar.

Virgjëresha

Përpiquni të kontrolloni çdo fjalë këtë të hënë, pasi një fjalë e gabuar mund të çojë drejt një konflikti, i cili mund të ndikojë në të ardhmen tuaj. Nesër do të relaksoheni vetëm kur të jeni nën praninë e të afërmve. Shmangni bisedat delikate apo pyetjet provokuese.

Peshorja

Mos hiqni dorë nga eksperimentet në dashuri, por pa shkelur normat e moralit. Qëndroni me këmbë në tokë dhe mos i diskutoni të gjitha idetë tuaja. Parashikohet një mbrëmje mjaft romantike, nën praninë e personit tuaj të zemrës.

Akrepi

Disa Akrepë do të shqetësohen lehtë. Kjo mund të vijë për shkak të gjendjes emocionale dhe konfuzionit me mendimet tuaja. Mund ta largoni këtë gjendje duke dalë në natyrë, duke kaluar kohën me fëmijët ose duke menduar pozitivisht.

Shigjetari

Disa Shigjetarë më 5 prill do të jenë plot shpresa. Ka gjasa të fitoni një vend mjaft të mirë pune ose të ngriheni në detyrë. Mund të përjetoni një situatë të tensionuar në jetën personale. Një konflikt i vjetër në familje mund të përshkallëzohet.

Bricjapi

Rekomandohet ta shpenzoni në mënyrë sa më produktive këtë të hënë. Lini pas gjërat që nuk japin rezultate të menjëhershme. Do t’ju duhet t’i përgjigjeni një çështjeje urgjente dhe të ndërmerrni vendime të rëndësishme.

Ujori

Disa Ujorë do të kenë sukses në marrëdhëniet profesionale. Mund të merrni shpërblim pas përfundimit të një projekti ose t’ju japin një pozicion më prestigjioz. Ngjarjet pozitive në sferën e ndjenjave janë gjithashtu të mundura.

Peshqit

Peshqit nuk janë imunë ndaj ndryshimeve të papritura. Ato mund të lidhen me fatin profesional ose me fatin e një biznesi personal. Mos u përfshini nga paniku nëse humbisni kontrollin e asaj çfarë po ndodh rreth jush.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

Horoskopi ditor, e diel 11 prill 2021

Horoskopi ditor, e diel 11 prill 2021

Publikuar më 11.04.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk rekomandohet të përfshi...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk rekomandohet të përfshihen nëpër sekrete. Kjo do të krijonte një situatë të sikletshme dhe do t’ju merrte kohën e lirë. Do të ishte më mirë të përqendroheshit në punë apo në çështjet familjare. Demi Demët rrezikojnë të përballen me probleme, pas një mashtrimi të bërë nga ana e […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 10 prill 2021

Horoskopi ditor, e shtunë 10 prill 2021

Publikuar më 10.04.2021
Dashi Me Hënën në favorin tuaj, humori do të jetë në maksimu...

Dashi Me Hënën në favorin tuaj, humori do të jetë në maksimum, ashtu si dhe raporti në çift. Pasioni do të jetë i papërmbajtshëm! Ata që janë vetëm do mund të japin më të mirën në sferën sociale. Në punë, mundohuni të mos krijoni keqkuptime, pasi mund të dëmtoni gjithçka. Demi Mos kërkoni më shumë […]

Lexo më shumë

Dikush po përpiqet t’ju çorientojë, mësoni çfarë parashikojnë yjet për këtë të premte

Dikush po përpiqet t’ju çorientojë, mësoni çfarë parashikojnë yjet për këtë të premte

Publikuar më 09.04.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet të shqetësohen sh...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet të shqetësohen shumë për çështjet profesionale, pasi gjërat do të ecin vetë mirë. Sa i përket jetës personale, ka gjasa të përballeni me një problem të vogël, pasi një prej familjarëve mund të shprehë hatërmbetje ndaj jush. Demi Demët mund të zhgënjehen në dashuri. Personi që ju […]

Lexo më shumë

Nuk do të mungojnë surprizat, zbuloni shenjat që duhet të bëjnë kujdes

Nuk do të mungojnë surprizat, zbuloni shenjat që duhet të bëjnë kujdes

Publikuar më 08.04.2021
Dashi Hëna, Venusi dhe Dielli i favorshëm ju japin një takim...

Dashi Hëna, Venusi dhe Dielli i favorshëm ju japin një takim të veçantë. Ata që jetojnë dy histori në të njëjtën kohë duhet të fillojnë të sqarohen. Ata që nuk janë të kënaqur me marrëdhënien mund të dëshirojnë të bëjnë shkelje. Në vendin e punës, është më mirë të eleminoni gjërat sesa të përballeni me […]

Lexo më shumë

Si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje, njihuni me parashikimin për këtë të mërkurë

Si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje, njihuni me parashikimin për këtë të mërkurë

Publikuar më 07.04.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të përjetojnë momente sh...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të përjetojnë momente shumë të këndshme gjatë kësaj të mërkure. Ka gjasa të merrni disa dhurata domethënëse. Nuk rekomandohet të bëni blerje dhe as të dërgoni para nesër. Në mbrëmje mund të mësoni një lajm, i cili mund t’ju trishtojë, por përpiquni me çdo kusht ta kaloni këtë […]

Lexo më shumë

Një ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot

Një ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot

Publikuar më 06.04.2021
Dashi Këtë të martë rekomandohet të mbani nën kontroll emoci...

Dashi Këtë të martë rekomandohet të mbani nën kontroll emocionet dhe të bëni kujdes me veprimet. Në një moment mund të përjetoni pakënaqësi me veten dhe trishtim, për shkak të së kaluarës. Përpiquni ta kaloni këtë situatë dhe të ecni përpara duke menduar me pozitivitet. Demi Në pjesën më të madhe të ditës Demat do […]

Lexo më shumë

Financat duken në vështirësi, mësoni çfarë parashikojnë yjet për sot

Financat duken në vështirësi, mësoni çfarë parashikojnë yjet për sot

Publikuar më 04.04.2021
Dashi Një ditë të tensionuar për ju dhe partnerin tuaj këtë ...

Dashi Një ditë të tensionuar për ju dhe partnerin tuaj këtë të dielë. Për beqarët mundësitë nuk do të jenë të shumta sot prandaj, më mirë qëndroni në qetësi. Puna do të fillojë të përmirësohet dhe çdo gjë do të shkojë më mirë. Shëndeti është më së mirë. Demi Çiftet do të kalojnë një ditë […]

Lexo më shumë

Ditë me të papritura për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot

Ditë me të papritura për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot

Publikuar më 03.04.2021
Dashi Yjet e sotëm ju sugjerojnë që të bëni një pushim, ndal...

Dashi Yjet e sotëm ju sugjerojnë që të bëni një pushim, ndaloni dhe reflektoni. Është koha për të menduar për veten tuaj. Një ndjenjë e brendshme sot, do ju tregojë nëse duhet të vazhdoni rrugën që keni nisur apo ta ndërprisni atë. Merrni një vendim përfundmitar që të mos ketë më kthim pas. Demi Mund […]

Lexo më shumë