×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e hënë 30 nëntor 2020

Dashi

Ka të ngjarë të merrni disa lajme të mira nesër. Prano çdo gjë që do t’ju vijë këtë ditë, edhe pse mund t’ju marrë pak kohë për të vlerësuar situatën.

Demi

A jeni një nga ata njerëz që mendoni se llogaria juaj bankare nuk mund të tërhiqet për aq kohë sa keni ende situatën në kontroll? Sado e keqe të mendoni se është gjendja juaj financiare, problemet tuaja zgjidhen lehtësisht. Nuk është se po shpenzoni më shumë para sesa keni, por nuk po mbani shënimet e shpenzimeve. Kontabiliteti më i mirë do të ndihmojë në lehtësimin e ankthit tuaj.

Binjakët

Nesër është një ditë e mirë për marrëdhëniet. Pavarësisht nëse është personale apo profesionale, mund të prisni që gjëra të mira të ndodhin. Ju mund të ftoheni të merrni pjesë në një projekt në grup të pazakontë dhe të krijoni miqësi potencialisht të bukura. Në shtëpi partneri juaj mund të jetë veçanërisht i zhytur në mendime dhe demonstrues. Ju rrezatoni një atmosferë dashurie dhe ngrohtësie dhe njerëzit reagojnë natyrshëm

Gaforrja

Ju mund të prisni për një ditë të ndritshme. Kjo do të ishte një kohë e mirë për të besuar tek një mik i ngushtë. Kjo do të ndihmojë në lehtësimin e presionit që keni ndjerë brenda. Kini kujdes që të mos pushoni plotësisht. Nëse e bëni këtë, mund të mos jeni në gjendje të ngriheni nga shtrati!

Luani

Ashtë një lehtësim kur armiqësitë bien, apo jo? Duket sikur njerëzit kanë përplasur vazhdimisht dyert në fytyrën tënde. Por nesër një vizitë ose një takim do të hapë disa mistere për ju. A do të zgjidhen përfundimisht problemet tuaja? Nëse jeni të angazhuar për të zbuluar, do të përmbushen.

Virgjëresha

Ka diçka që lulëzon brenda jush nesër. Presioni i rëndë i ditëve të kaluara ka ardhur në rënie dhe ju jeni në gjendje të shkoni në biznesin tuaj me kokën lartë dhe më të lehtësuar. Do të ishte një ide e mirë t’i kushtoni më shumë vëmendje trupit tuaj.

Mundohuni të planifikoni më shumë ushtrime aerobike dhe të hiqni dorë nga yndyrnat dhe sheqernat. Filloni disa zakone më të shëndetshme.

Peshorja

Ditët e fundit kanë qenë paksa të trishtueshme, kështu që mund të befasoheni nga shkëlqimi i ditës në vazhdim. Do të merrni komplimente dhe urime nga shumë burime. Përfitoni nga gëzimet.

Akrepi

Do të shijoni butësinë dhe relaksimin që ofron dita nesër. Do të jeni më llafazan se zakonisht. Kjo ndërhyrje do t’ju japë një mundësi për të freskuar veten duke kaluar një kohë cilësore me familjen. Ju keni një intuitë të fortë. Dëgjojeni, pasi do t’ju këshillojë me mençuri.

Shigjetari

Kjo mund të jetë një ditë e qetë për ju, por një periudhë qetësie do t’ju bëjë shumë mirë. Ju mund të rrini kot në një park dhe të lini imagjinatën tuaj të shkojë gjetkë. Në vend që të stresoheni për gjithçka që nuk po bëhet, pse të mos shkoni me rrjedhën për një ndryshim?

Bricjapi

Nesër do të jetë një ditë e mbushur me dritë për zemrën. Dilni jashtë rutinës suaj normale. Cili është qëllimi që punoni kaq shumë nesh nuk pushoni dhe nuk e shijoni? Shkoni për një udhëtim në një vend për një ose dy orë në vend. Do ju bënte mirë.

Ujori

Është e vërtetë që nuk je më dhjetë vjeç, por kush do të thotë që nuk mund të kthehesh në fëmijëri? Ju keni punuar shumë për shumë kohë tani dhe meritoni pak argëtim. Mos hezitoni.

Peshqit

Ju mund të ndiheni shumë serioz për momentin. Pavarësisht nëse e dini apo jo, keni nevojë të madhe për të brohoritur. Nëse dikush ju fton në një klub, shkoni. Mund të të duhet ca kohë për tu ambientuar, por do të përfundojë mbrëmja duke qeshur. Do të jetë nata më e mirë e muajit tuaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

Shenjat më me fat për këtë të martë, mësoni surprizat e yjeve

Shenjat më me fat për këtë të martë, mësoni surprizat e yjeve

Publikuar më 19.01.2021
Dashi Jini shumë të kujdesshëm në fushën sentimentale, madje...

Dashi Jini shumë të kujdesshëm në fushën sentimentale, madje edhe për super të dashuruarit, për çiftet e vendosura mirë, nëse nuk jeni të kujdesshëm, mund të lindin probleme Demi Kjo javë do të jetë e shkëlqyeshme për ndjenjat, për ta rrahur zemrën përsëri. Saturni dhe Mërkuri do të jenë në anën tuaj dhe do t’ju […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 18 janar 2021

Horoskopi ditor, e hënë 18 janar 2021

Publikuar më 18.01.2021
Dashi Do të jetë një ditë e mbushur me stres dhe ankth në të...

Dashi Do të jetë një ditë e mbushur me stres dhe ankth në të gjithë sektorët e jetës, si në sferën profesionale edhe në fushën e ndjenjave. Po ashtu do të ndjeni nevojën për të zgjidhur disa problematika, të cilat kanë të bëjnë me vendin e punës. Demi Do të jeni të karikuar me një […]

Lexo më shumë

Surpriza dhe të papritura, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Surpriza dhe të papritura, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 17.01.2021
Dashi Nen ndikimin e madh te Venusit ju do i jepni me shume ...

Dashi Nen ndikimin e madh te Venusit ju do i jepni me shume prioritet se kurrë me pare jetës ne çift. Do ndiheni mire pranë personit qe dashuroni dhe do ndiheni gati te hidhni çdo hap me te. Beqaret do bëjnë mire te shfrytëzojnë çdo mundësi qe do iu jepet për te ndryshuar statusin. Ne […]

Lexo më shumë

Menaxhoni mirë emocionet, mësoni çfarë kanë parashikuar yjet për sot

Menaxhoni mirë emocionet, mësoni çfarë kanë parashikuar yjet për sot

Publikuar më 16.01.2021
Dashi Ju ndiheni pak të lodhur nga pikëpamja fizike, bëni ve...

Dashi Ju ndiheni pak të lodhur nga pikëpamja fizike, bëni vetëm atë që është e nevojshme. Të ardhurat ekonomike janë të nevojshme urgjentisht për të kryer projekte të rëndësishme, gjithashtu kërkoni ndihmë nga familja ose miqtë e besuar. Demi Saturni dhe Hëna janë të favorshme, por kushtojini vëmendje çështjeve profesionale në mënyrë të barabartë. Fundjava […]

Lexo më shumë

Mësoni se çfarë thonë yjet për ju

Mësoni se çfarë thonë yjet për ju

Publikuar më 15.01.2021
Dashi 21 Mars – 19 Prill Do të jetë një ditë tjetër ve...

Dashi 21 Mars – 19 Prill Do të jetë një ditë tjetër veçanërisht stimuluese, edhe pse më e mira do të vijë në fillim të shkurtit. Pesëmbëdhjetë ditët e para të muajit tjetër do të kenë një situatë unike astrologjike, aq ndikuese sa që disa mund të kenë pasoja edhe në jetën shoqërore. Sidoqoftë, do […]

Lexo më shumë

Situatë e paqëndrueshme financiare, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Situatë e paqëndrueshme financiare, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 14.01.2021
Dashi Një ditë e mrekullueshme për të bërë gjëra që do t’ju ...

Dashi Një ditë e mrekullueshme për të bërë gjëra që do t’ju bëjnë të ndiheni mirë me veten. Do të diskutoni çështje financiare me bashkëshortin/bashkëshorten tuaj dhe do të bëni plane për të ardhmen. Miqtë dhe të afërmit do të kërkojnë më shumë vëmendje, por kjo është koha e duhur për t’iu përkushtuar vetes. Demi […]

Lexo më shumë

Këto do të jenë shenjat më me fat për këtë të mërkurë, njihuni me parashikimin e yjeve

Këto do të jenë shenjat më me fat për këtë të mërkurë, njihuni me parashikimin e yjeve

Publikuar më 13.01.2021
Dashi Kjo e mërkurë do të jetë e mbushur plot të papritura. ...

Dashi Kjo e mërkurë do të jetë e mbushur plot të papritura. Ju  do të jeni shumë të pasigurt mbi vendimet që duhet të merrni dhe mendja juaj nuk po funksionon siç duhet për të gjykuar në mënyrë objektive situatat dhe njerëzit përreth jush. Nga ana tjetër, situata me partnerin tuaj do të kthehet në […]

Lexo më shumë

Koha perfekte për të treguar anën tuaj më të mirë, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Koha perfekte për të treguar anën tuaj më të mirë, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 12.01.2021
Dashi Sot përpiquni që të shmangi sa më shumë nga vetja njer...

Dashi Sot përpiquni që të shmangi sa më shumë nga vetja njerëzit të cilët kujdesen vetëm për paraqitjen jashtme. Nëse qëndroni në praninë e këtyre njerëzve, disa persona me ndikim mund të krijojnë mendimin e gabuar rreth jush. Me partnerin disa momente të këndshme ju presin. Demi Kjo e martë është koha perfektë për të […]

Lexo më shumë