×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e enjte 9 shtator 2021

Dashi

Jini të durueshëm, pasi përpjekjet tuaja të vazhdueshme të shoqëruara me mirëkuptim do t’ju sjellin rezultate të suksesshme. Miqtë ose bashkëshorti/bashkëshorti juaj do të gjallërojnë ditën tuaj. Aftësia juaj për të reaguar shpejt ndaj problemeve do të vlerësohet pamasë.

Demi

Do të jeni në humor për t’u angazhuar në aktivitete në natyrë. Praktikimi i meditimit ose jogës, do të ketë vlerë terapeutike për ju. Kushtojini kohë të mjaftueshme familjes suaj. Romanca do të jetë e këndshme dhe shumë emocionuese.

Binjakët

Ka gjasa të bëni përshtypje tek njerëzit përreth jush me pikëpamjen dhe besimin tuaj pozitiv. Sipërmarrjet e reja do të jenë joshëse. Jini origjinal në bisedën me partnerin/partneren tuaj, pasi shtirja nuk do t’ju çojë askund.

Gaforrja

Ka të ngjarë të merrni kritika për shkak të prirjes suaj për të gjykuar të tjerët. Fitimet monetare nga burime të paplanifikuarado t’ ju ndriçojnë ditën. Do të prekeni nga dashuria e një vëllai ose motre.

Luani

Nëse jeni ndjerë të frustruar kohët e fundit, veprimet e duhura dhe një qasje pozitive sot, do të sjellë një ndryshim e duhur. Do të keni kohë të konsiderueshme për të kaluar me miqtë dhe familjen. Mos e zhgënjeni të dashurin/dashurën tuaj sot, pasi mund të keni pasoja më vonë.

Virgjëresha

Do të jetë një ditë e mbushur me të qeshura dhe shumica e gjërave do të shkojnë ashtu siç dëshironi. Paratë e tepërta rekomandohen të investohen në pasuri të paluajtshme. Puna në zyrë do të marrë ritmin që dëshironi.

Peshorja

Motivoni veten për të qenë më optimistë. Dikush me plane dhe ide të mëdha do të tërheqë vëmendjen tuaj. Seminaret dhe ekspozitat do t’ju ofrojnë njohuri dhe kontakte të reja. Një darkë e këndshme me një person të veçantë, do t’ju ndihmojë të eliminoni të gjithë lodhjen që keni grumbulluar deri më tani, gjatë javës.

Akrepi

Mos shpenzoni shumë për argëtim ose për të ndryshuar pamjen tuaj. Ndërhyrja juaj në kohë do të jetë një ndihmë e madhe për dikë. Veprimet tuaja do të jenë një frymëzim për të tjerët. I dashuri/ e dashura juaj mund të dështojë të vlerësojë gjestet tuaja të dashurisë sot.

Shigjetari

Mos lejoni që problemet të shqetësojnë paqen tuaj mendore. Bëni çmos që ta shmangni këtë, pasi ankthi dhe shqetësimi i tepërt mund të ndikojë negativisht në shëndetin tuaj mendor dhe fizik. Mbështetja dhe vlerësimi nga të moshuarit do të rrisë besimin tuaj.

Bricjapi

Marrëdhëniet me bankat duhet të trajtohen me shumë kujdes. Kjo është dita perfekte për të tërhequr vëmendjen e të tjerëve pa bërë shumë nga ana juaj. Një fazë e vetmuar që ju ka kapur për një kohë të gjatë do të përfundojë së shpejti, pasi duket se do të gjeni shpirtin binjak.

Ujori

Sigurohuni që çdo investim që bëni, të bëhet me mençuri. Miqtë do t’ju zbukurojnë ditën, pasi mund të planifikojnë diçka emocionuese për mbrëmjen. Sot do të ndjeni ngrohtësinë e dashurisë së partnerit/partneres tuaj.

Peshqit

Shmangni konfrontimet e panevojshme, pasi kjo vetëm do t’ju shkaktojë stres. Do të merrni para, të cilat do ndihmojnë në përmirësimin e pozicionit tuaj aktual financiar. Nivelet tuaja të energjisë do të jenë të larta, pasi i dashuri/e dashura juaj do t’ju sjellë lumturi.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

gif

Horoskopi për ditën e diel/ Ja shenjat që do përballen me surpriza

Horoskopi për ditën e diel/ Ja shenjat që do përballen me surpriza

Publikuar më 10.10.2021
Dashi Këtë të diel nuk do ta keni të lehtë për të ngritur ng...

Dashi Këtë të diel nuk do ta keni të lehtë për të ngritur nga shtrati, për shkak të dëshirës që keni që bota të bëjë pa ndihmën tuaj për pak kohë. Të gjithëve na duhet kohë herë pas here për të rikuperuar energjitë, ndaj nëse e shihni të nevojshme kthehuni në anën tjetër dhe merreni […]

Lexo më shumë

Njihuni me shenjën më me fat të Horoksopit

Njihuni me shenjën më me fat të Horoksopit

Publikuar më 03.10.2021
DashiNjë çështje e vogël shëndetësore mund t’ju ndalojë marr...

DashiNjë çështje e vogël shëndetësore mund t’ju ndalojë marrjen e një detyre të rëndësishme dhe kjo mund të çojë në disa dështime afatshkurtra. Përpiquni të mendoni pozitivisht për ta kaluar këtë situatë. Jepini përparësi nevojave të familjes tuaj. DemiSot mund të mësoni diçka të re përmes një miqësie të vjetër. Shijoni mbrëmjen me familjen tuaj, […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 21 shtator 2021

Horoskopi ditor, e martë 21 shtator 2021

Publikuar më 21.09.2021
Dashi Ditë rutinë kjo e martë 21 shtator për të dashuruarit....

Dashi Ditë rutinë kjo e martë 21 shtator për të dashuruarit. Do të mbizotërojë qetësia. Me financat tregohuni sa më të matur sepse vetëm në këtë mënyrë do ta mbani situatën nën kontroll. Demi Ata që janë në një lidhje duhet të jenë më realistë dhe të pranojnë gabimet që kanë bërë në çift. Në […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 17 shtator 2021

Horoskopi ditor, e premte 17 shtator 2021

Publikuar më 17.09.2021
Dashi Hëna është në favorin e shenjës së Dashit këtë ditë të...

Dashi Hëna është në favorin e shenjës së Dashit këtë ditë të fundit të javës së punës. Edhe Venusi nuk është më kundër, kështu që një lajm i mirë pritet për dashurinë edhe nëse ka akoma nervozizëm në ujërat e ndjenjave. Në punë, duhet të zgjidhni një problem që ju ka krijuar situatë të sikletshme; përpiquni […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 16 shtator 2021

Horoskopi ditor, e enjte 16 shtator 2021

Publikuar më 16.09.2021
Dashi Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira...

Dashi Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira, në fakt këtë të enjte 16, do të ketë shumë nervozizëm. Gjatë ditës mund të ketë tensione të vogla në vendin e punës, kini kujdes. Demi Polemikat në dashuri do të jenë të pashmangshme dhe mund të merret një vendim drastik. Sa i përket […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 13 shtator 2021

Horoskopi ditor, e hënë 13 shtator 2021

Publikuar më 13.09.2021
Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. ...

Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e kësaj të hëne Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi Ju duket sikur jeni me shumë fat aktualisht, por nuk do të mendoni në të njëjtën mënyrë në ditët e ardhshme. Ruani qetësinë dhe planifikoni projekte […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 11 shtator 2021

Horoskopi ditor, e shtunë 11 shtator 2021

Publikuar më 11.09.2021
Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i ...

Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i përdorni në mënyrën e duhur? Planetet ju këshillojnë se duhet t’i përdorni më mirë aftësitë tuaja, si për vete ashtu edhe për të ndihmuar të tjerët. Demi Nuk mashtroheni kur ju duhet një marrëveshje, por këtë të shtunë 9/11, do të jepni falas […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 10 shtator 2021

Horoskopi ditor, e premte 10 shtator 2021

Publikuar më 10.09.2021
Dashi Nuk keni pse i detyroni njerëzit t’ju japin atë që ju ...

Dashi Nuk keni pse i detyroni njerëzit t’ju japin atë që ju duhet – do jua japin me kënaqësi edhe nëse ua kërkoni me mirësjellje. Duhet të jeni më bashkëpunues që të arrini aty ku doni. Demi Çdo njeri bën gabime, kështuqë mos e qortoni veten për faktin se diçka ku keni shpresuar shumë ka […]

Lexo më shumë