×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e enjte 28 maj 2020

Dashi

Duhet ta thoni mendimin tuaj edhe nëse dikush përpiqet t’ju shkaktojë pengesa. Taktika më e mirë është të gjesh një mënyrë për të larguar plotësisht veten nga prania e këtij personi.

Demi

Njerëzit të cilët veprojnë sikur janë më të mirë se të gjithë të tjerët, shpesh nuk praktikojnë atë që predikojnë. Përpara se të merrni ndonjë vendim në aspektin profesional, këshillohuni me ndonjë person tek i cili keni besim.

Binjakët

Njerëzit që duan që të gjithë të jenë të lumtur nuk mund të jenë udhëheqës të mirë. Ata janë shumë të zënë duke i kënaqur nevojat e gjithsecilit. Nuk do të keni kohë të mjaftueshme në jetën tuaj për planifikim dhe ambicie, nëse jeni shumë i shqetësuar për komunikimin e qartë me njerëzit e tjerë.

Gaforrja

Problemet tuaja në punë janë gati për t’u larguar. Një projekt i tmerrshëm mund të hiqet nga tavolina juaj. Mbani sytë hapur për njerëzit që mund të ofrojnë ndihmë, edhe nëse ju buzëqeshin.

Luani

Disa lajme shumë emocionuese do të ndezin një zjarr brenda jush nesër dhe kjo do t’ju bëjë të lëvizni në një drejtim të ri. Sigurohuni që të dëgjoni me kujdes, prandaj kuptoni plotësisht se çfarë po ndodh rreth jush. Ajo mundësi e artë që mendoni se është e drejtë mund të kërkojë pak më shumë përpjekje.

Virgjëresha

Ambiciet tuaja po bëhen edhe më të shëndetshme nesër dhe mund ta gjeni veten duke menduar për të bërë gjëra që kurrë nuk do të kishit ëndërruar disa vjet më parë. Por, para se të merreni me këtë objektiv të mrekullueshëm, duhet të përqendroheni në përfundimin e disa gjërave që keni lënë pas dore.

Peshorja

Një figurë pranë jush do të shfaqet nesër shumë autoritare dhe mund të ndihet sikur ai ose ajo po jua bën ditën shumë të vështirë. Kjo nuk është koha për t’i marrë gjërat personalisht, është koha për të qëndruar të qetë.

Akrepi

Nisja e disa planeve të reja do të jetë e lehtë nesër, për sa kohë që të përfshini njerëzit që doni në to. Bëni një bashkëpunim dhe gjithçka do të jetë shumë më zbavitëse.

Shigjetari

Nesër duhet të mendoni më shumë për gjërat personale. Mos u jepni rëndësi disa aspekteve që nuk ju përkasin. Në çështjet e dashurisë duhet të tregoni më shumë angazhim dhe kujdes.

Bricjapi

Të gjitha tranzicionet që po kaloni kohët e fundit nuk po ju ndihmojnë për të krijuar ekuilibrin në jetën tuaj. E vetmja mënyrë për të arritur një rezultat të mirë në këtë situatë është të përballeni me frikën tuaj.

Ujori

Ndihma për të tjerët është fisnike, por ndonjëherë problemet e njerëzve të tjerë nuk duhen vendosur përpara problemeve tuaja. Në fund, ne të gjithë duhet të kujdesemi për veten. Në dashuri parashikohen disa lajme të mira.

Peshqit

A keni kërkuar për frymëzim kohët e fundit? Ajo vjen në forma të ndryshme dhe nga shumë vende të ndryshme. Tani është koha të presësh më të mirën nga vetja. Në aspektin do të keni sukses.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi 7 korrik, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Horoskopi 7 korrik, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 07.07.2020
Dashi Kjo e martë do të reflektojë ndonjë problem të vogël n...

Dashi Kjo e martë do të reflektojë ndonjë problem të vogël në dashuri, ku do të reflektoni lidhur me raportin tuaj. Kjo gjë vlen sidomos me ata që kanë të bëjnë me të lindurit e shenjës së gaforres dhe binjakëve. Ndoshta po mendoni se dashuria, merr shumë nga koha juaj. Në punë ka shumë tensione […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 6 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 6 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet për punën dhe dashurinë

Publikuar më 06.07.2020
Dashi-Takimet e reja janë mjaft të favorshme, ashtu sikundër...

Dashi-Takimet e reja janë mjaft të favorshme, ashtu sikundër emocionet që do të përjetoni. Nëse ka diçka që nuk shkon, bëni mirë që të flisni menjëherë. Në punë, diçka ka ndryshuar në raport me më parë, ndaj mundohuni që të mos bëni shumë gjëra bashkë. Demi-Gjatë kësaj të hëne mund të keni disa polemika në […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 5 korrik 2020

Horoskopi ditor, e diel 5 korrik 2020

Publikuar më 05.07.2020
Dashi Xhelozia dhe posesivitet ka rrezik t’iu prishe pune gj...

Dashi Xhelozia dhe posesivitet ka rrezik t’iu prishe pune gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Here pas here do ketë edhe debate te forta te cilat do ju mërzitin pa mase. Financat duhet t’i keni kujdes ne çdo moment sepse shpenzimet e tepërta mund te sjellin tronditje. Demi Do të jetë një ditë gjatë […]

Lexo më shumë

Surpriza! Njihuni me parashikimin e yjeve për të lindurit e çdo shenje, e shtunë 4 Korrik 2020

Surpriza! Njihuni me parashikimin e yjeve për të lindurit e çdo shenje, e shtunë 4 Korrik 2020

Publikuar më 04.07.2020
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për ...

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë. Dashi Në dashuri do të përballeni me probleme, ndoshta për shkak të çështjeve të vjetra, të cilat […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 3 korrik 2020  

Horoskopi ditor, e premte 3 korrik 2020  

Publikuar më 03.07.2020
Dashi Dashuria: Ju ende do të jeni pak të hutuar dhe mendime...

Dashi Dashuria: Ju ende do të jeni pak të hutuar dhe mendimet tuaja nuk do të jenë aq të rrjedhshme sa ju dëshironi. Me Mërkurin në kundërshtim do të jetë e vështirë për të shprehur ndjenjat tuaja, kështu që mund ta humbisni. Beqarët do të jenë në gjendje të bëjnë programe të reja, duke parë […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 2 korrik 2020

Horoskopi ditor, e enjte 2 korrik 2020

Publikuar më 02.07.2020
Dashi Kjo e enjte do të jetë e mbushur me nervozizëm gjatë s...

Dashi Kjo e enjte do të jetë e mbushur me nervozizëm gjatë së cilës do të përballeni me probleme të vështira, të cilat do të shkaktojnë edhe përplasje me personat që nuk duan t’iu dëgjojnë. Bëni kujdes ndaj debateve si në familje edhe në sferën sentimentale. Demi Do të jetë një ditë mjaft pozitive edhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 1 korrik 2020

Horoskopi ditor, e mërkurë 1 korrik 2020

Publikuar më 01.07.2020
Dashi Ky muaj do të nisë në mënyrë mjaft interesante, veçanë...

Dashi Ky muaj do të nisë në mënyrë mjaft interesante, veçanërisht sa i takon projekteve të reja lidhur me punën. Ndonëse shumica e cilëson si periudhë pushimesh, për ju, kjo është koha e duhur për të nisur projekte të reja. Situata sentimentale mbetet kaotike, për shkak se jeni të pakënaqur, madje mund të ketë edhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 30 qershor 2020

Horoskopi ditor, e martë 30 qershor 2020

Publikuar më 30.06.2020
Dashi Nuk këshillohet të ndryshoni rrjedhën e zakonshme të j...

Dashi Nuk këshillohet të ndryshoni rrjedhën e zakonshme të jetës dhe mbi të gjitha të përfshiheni në aventura financiare, pasi ka gjasa të keni rezultate negative. Nuk është dita e duhur për të bërë deklarata dashurie, pasi mund të mos merrni përgjigjen që ju shpresoni. Demi Mos luftoni me fatin. Lërini gjërat të rrjedhin vetë. […]

Lexo më shumë