×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e enjte 26 nëntor 2020

Dashi

Ka gjasa që t’ju duhet të përfundoni një projekt shumë të rëndësishëm pa ndihmën e askujt. Ndërsa jashtë pune do të kaloni një ditë shumë të këndshme. Do të merrni një lajm shumë të mirë nga njeriu juaj i zemrës.

Demi

Do të jeni të fokusuar në një çështje të rëndësishme për jetën tuaj, ndërsa gjithçka tjetër do ta lini jashtë vëmendjes. Mund të krijoni një lidhje të re romantike. Megjithatë nëse duhet të përfundoni patjetër diçka në punë, merreni seriozisht atë.

Binjakët

Ditë e trazuar kjo e nesërmja për ata që janë në një lidhje. Nukk do të bini dakord për shumë gjëra me partnerin dhe kjo do sjellë herë pas herë debate. Perspektivat financiare do të jenë të mira. Nëse keni marrë hua, është koha për t’i shlyer.

Gaforrja

Planetët do iu mbështesin gjatë gjithë kohës dhe jeta në çift do të jetë entuziazmuese. Në aspektin financiar mund të keni një krizë të vogël. Jini të vëmendshëm dhe merrni masa para se gjendja të përkeqësohet.

Luani

Të dashuruarit nuk duhet të qahen gjatë kësaj dite. Partneri do iu përgatisë surpriza të njëpasnjëshme në mënyrë që të ndiheni edhe më mirë. Financat duhen menaxhuar me shumë kujdes për të mos pasur probleme.

Virgjëresha

Lidhja juaj do të kalojë një ditë të mbushur me debate. Mos kërkoni me ngulm që partneri juaj të bëjë gjithmonë atë që doni ju sepse kjo nuk ju çon askund. Në aspektin financiar, nuk do të keni asnjë lloj problemi.

Peshorja

Atmosfera në çift gjatë kësaj dite do të varet nga sjellja që ju keni pasur kohët e fundit me partnerin. Në planin financiar mos kërkoni që të pasuroheni menjëherë sepse do të bëni gabime.

Akrepi

Jeta jua në çift do të mbrohet ditën e nesërme nga Venusi dhe çdo gjë do të shkojë mirë mes jush dhe të dashurit tuaj të zemrës. Financat do të jenë të mira, do të shpenzoni aq sa doni dhe situata do jetë e qëndrueshme.

Shigjetari

Do ta keni të thjeshtë të flisni për gjithçka me personin që keni në krah dhe do t’i zgjidhni të gjitha problemet që keni pasur. Në planin financiar do të bëni investimet e nevojshme dhe shumë shpejt ky sektor do jetë më i mirë se tani.

Bricjapi

Ka rrezik që çështjet financiare të sjellin debate të forta në çift gjatë kësaj dite. Mendoni të mos i përzieni shumë ato nëse doni të jeni më të qetë. Në planin financiar duhet të bëni çmos që të dilni nga situata e vështirë ku jeni futur.

Ujori

Ndoshta nuk është në natyrën tuaj të ndiqni turmën, por nesër do t’ju duhet të fokusoheni tek punët tuaja. Ka gjasa të bëni disa ndryshime në mënyrën tuaj të jetesës. Përpiquni të gjeni edhe pak kohë për veten, mbi të gjitha për të mos lexuar apo përkthyer aktivitetet që ju dëshironi.

Peshqit

Duhet t’i kushtoni më shumë vëmendje jetës tuaj në çift dhe do t’ia shprehni ndjenjat partnerit. Vetëm në këtë mënyrë do ta kuptoni se çfarë ndjeni me të vërtetë për të. Në planin financiar mos ëndërroni të bëni shpenzime marramendëse sepse do të keni vështirësi më pas.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

Shenjat më me fat për këtë të martë, mësoni surprizat e yjeve

Shenjat më me fat për këtë të martë, mësoni surprizat e yjeve

Publikuar më 19.01.2021
Dashi Jini shumë të kujdesshëm në fushën sentimentale, madje...

Dashi Jini shumë të kujdesshëm në fushën sentimentale, madje edhe për super të dashuruarit, për çiftet e vendosura mirë, nëse nuk jeni të kujdesshëm, mund të lindin probleme Demi Kjo javë do të jetë e shkëlqyeshme për ndjenjat, për ta rrahur zemrën përsëri. Saturni dhe Mërkuri do të jenë në anën tuaj dhe do t’ju […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 18 janar 2021

Horoskopi ditor, e hënë 18 janar 2021

Publikuar më 18.01.2021
Dashi Do të jetë një ditë e mbushur me stres dhe ankth në të...

Dashi Do të jetë një ditë e mbushur me stres dhe ankth në të gjithë sektorët e jetës, si në sferën profesionale edhe në fushën e ndjenjave. Po ashtu do të ndjeni nevojën për të zgjidhur disa problematika, të cilat kanë të bëjnë me vendin e punës. Demi Do të jeni të karikuar me një […]

Lexo më shumë

Surpriza dhe të papritura, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Surpriza dhe të papritura, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 17.01.2021
Dashi Nen ndikimin e madh te Venusit ju do i jepni me shume ...

Dashi Nen ndikimin e madh te Venusit ju do i jepni me shume prioritet se kurrë me pare jetës ne çift. Do ndiheni mire pranë personit qe dashuroni dhe do ndiheni gati te hidhni çdo hap me te. Beqaret do bëjnë mire te shfrytëzojnë çdo mundësi qe do iu jepet për te ndryshuar statusin. Ne […]

Lexo më shumë

Menaxhoni mirë emocionet, mësoni çfarë kanë parashikuar yjet për sot

Menaxhoni mirë emocionet, mësoni çfarë kanë parashikuar yjet për sot

Publikuar më 16.01.2021
Dashi Ju ndiheni pak të lodhur nga pikëpamja fizike, bëni ve...

Dashi Ju ndiheni pak të lodhur nga pikëpamja fizike, bëni vetëm atë që është e nevojshme. Të ardhurat ekonomike janë të nevojshme urgjentisht për të kryer projekte të rëndësishme, gjithashtu kërkoni ndihmë nga familja ose miqtë e besuar. Demi Saturni dhe Hëna janë të favorshme, por kushtojini vëmendje çështjeve profesionale në mënyrë të barabartë. Fundjava […]

Lexo më shumë

Mësoni se çfarë thonë yjet për ju

Mësoni se çfarë thonë yjet për ju

Publikuar më 15.01.2021
Dashi 21 Mars – 19 Prill Do të jetë një ditë tjetër ve...

Dashi 21 Mars – 19 Prill Do të jetë një ditë tjetër veçanërisht stimuluese, edhe pse më e mira do të vijë në fillim të shkurtit. Pesëmbëdhjetë ditët e para të muajit tjetër do të kenë një situatë unike astrologjike, aq ndikuese sa që disa mund të kenë pasoja edhe në jetën shoqërore. Sidoqoftë, do […]

Lexo më shumë

Situatë e paqëndrueshme financiare, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Situatë e paqëndrueshme financiare, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 14.01.2021
Dashi Një ditë e mrekullueshme për të bërë gjëra që do t’ju ...

Dashi Një ditë e mrekullueshme për të bërë gjëra që do t’ju bëjnë të ndiheni mirë me veten. Do të diskutoni çështje financiare me bashkëshortin/bashkëshorten tuaj dhe do të bëni plane për të ardhmen. Miqtë dhe të afërmit do të kërkojnë më shumë vëmendje, por kjo është koha e duhur për t’iu përkushtuar vetes. Demi […]

Lexo më shumë

Këto do të jenë shenjat më me fat për këtë të mërkurë, njihuni me parashikimin e yjeve

Këto do të jenë shenjat më me fat për këtë të mërkurë, njihuni me parashikimin e yjeve

Publikuar më 13.01.2021
Dashi Kjo e mërkurë do të jetë e mbushur plot të papritura. ...

Dashi Kjo e mërkurë do të jetë e mbushur plot të papritura. Ju  do të jeni shumë të pasigurt mbi vendimet që duhet të merrni dhe mendja juaj nuk po funksionon siç duhet për të gjykuar në mënyrë objektive situatat dhe njerëzit përreth jush. Nga ana tjetër, situata me partnerin tuaj do të kthehet në […]

Lexo më shumë

Koha perfekte për të treguar anën tuaj më të mirë, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Koha perfekte për të treguar anën tuaj më të mirë, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 12.01.2021
Dashi Sot përpiquni që të shmangi sa më shumë nga vetja njer...

Dashi Sot përpiquni që të shmangi sa më shumë nga vetja njerëzit të cilët kujdesen vetëm për paraqitjen jashtme. Nëse qëndroni në praninë e këtyre njerëzve, disa persona me ndikim mund të krijojnë mendimin e gabuar rreth jush. Me partnerin disa momente të këndshme ju presin. Demi Kjo e martë është koha perfektë për të […]

Lexo më shumë