×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e enjte 25 shkurt 2021

Dashi

Çështjet e parave po bëhen gjithnjë e më shumë shqetësuese për të lindurit në këtë shenje. Megjithatë, tregoni më shumë kujdes me disa informacione që mund të bëjnë ndryshime të mëdha në jetën tuaj. Me çështjet e dashurisë duhet më shume angazhim.

Demi

Sapo të zgjoheni këtë mëngjes, mund të zbuloni një ndryshim që e prisni prej kohësh. Brenda natës, pengesat që menduat se do të ishin si pengesë në rrugën tuaj nesër largohen si me magji.

Binjaket

Nesër mund të keni një partneritet që do të rritet në një situatë shumë të dobishme. Keni disa njerëz shumë të veçantë në jetën tuaj të cilët do të tregojnë mbështetje për ju. Me paratë gjërat duken normale.

Gaforrja

Mësohuni ta vlerësoni atë që keni dhe të mos dëshironi gjëra që mund të mos i keni kurrë. Nesër do të jetë një nga ato ditë ku nëse nuk tregoheni i vëmendshëm mund t’ju rrëshqasë nga duart diçka e rëndësishme.

Luani

Nëse disa mënyra të vjetra nuk kanë funksionuar, ka ardhur momenti që të ndryshoni strategji. Mos humbni asnjë moment, por hidhuni në sulm. Veproni pa frikë. Rezultatet do të jenë aq fenomenale saqë nuk do të ktheheni kurrë në mënyrën tuaj të të menduarit të mënyrës së vjetër.

Virgjëresha

Problemet e thjeshta dhe pa kuptim, ju mbajnë aktiv gjatë gjithë ditës. Jeni në një nevojë për të bërë gjithçka që të funksionojë në mënyrën e duhur. Kushtojini më shume vëmendje aspektit romantik. Nëse jeni në një lidhje, bëjeni që ajo të funksionojë.

Peshorja

Ka një energji të fokusuar brenda jush, dhe po rritet çdo ditë e më shumë, e nxitur nga admirimi që të tjerët tregojnë ndaj jush. Vetëbesimi juaj është duke shpërthyer, por mbajeni atë nën kontroll deri në kohën e duhur.

Akrepi

Ekziston diçka që ju dëshironi t’ia thoni dikujt dhe është e lidhur me një temë shumë delikate. Për fat të mirë, dita e nesërme do t’ju ofrojë një mundësi të mrekullueshme për të shprehur atë që keni ne mendje.

Shigjetari

Tregoni më shumë seriozitet ndaj njerëzve që ju rrethojnë. Nëse ata kanë një kërkese ndaj jush, ndoshta ka ardhur momenti që ta mendoni me kujdes. Sa i përket parave jini më i vëmendshëm ndaj shpenzimeve.

Bricjapi

A keni vështirësi sa i përket parave? Nuk mund të qëndroni duarkryq dhe të ndjeheni 100 për qind të sigurt mbi gjendjen tuaj financiare. Njëkohësisht këshilloheni që të ruani më shumë dhe shpenzoni më pak.

Ujori

Negociatat po bëhen më të rëndësishme në jetën tuaj dhe fleksibiliteti do të ndihmojë të merrni atë që dëshironi. Është koha që të vendosni prioritet tuaja në rregull dhe të kuptoni se çfarë jeni të gatshëm të jepni për hir të asaj që dëshironi.

Peshqit

Ju duhet të ruani një ritëm normal tani dhe t’i jepni vetes më shumë kohë për t’i trajtuar gjërat me kujdes veçanërisht në aspektin financiar. Të qenit i nxituar ju çon në rrugë gabuar. Më shëndetin tregohuni më i vëmendshëm.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

Ditë me të papritura për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot

Ditë me të papritura për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot

Publikuar më 13.04.2021
Dashi Sot mund të shqetësoheni për të ardhmen tuaj dhe të fë...

Dashi Sot mund të shqetësoheni për të ardhmen tuaj dhe të fëmijëve tuaj dhe këtë çështje mund ta shtroni për diskutm mes miqsh. Dikush do t;ju jape disa lenksione pozitive mbi këtë çështje. Në aspektin sentimental do të merrni disa lajme pozitive. Demi Sot kjo ditë do të paraqesë jo vetëm një vazhdim, por edhe […]

Lexo më shumë

Zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet për ju ditën e sotme, 12 prill 2021

Zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet për ju ditën e sotme, 12 prill 2021

Publikuar më 12.04.2021
Dashi Partneri/partnerja juaj mund të jetë e acaruar sot për...

Dashi Partneri/partnerja juaj mund të jetë e acaruar sot për shkak të disa problemeve familjare. Biznesmenët e kësaj shenje mund të marrin në konsideratë të japin biznesit të tyre një drejtim të ri. Ka gjasa të nisni një ‘luftë’ për rënien në peshë. Demi Ekziston mundësia që të çliroheni nga tensioni që keni përjetuar kohët […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 11 prill 2021

Horoskopi ditor, e diel 11 prill 2021

Publikuar më 11.04.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk rekomandohet të përfshi...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk rekomandohet të përfshihen nëpër sekrete. Kjo do të krijonte një situatë të sikletshme dhe do t’ju merrte kohën e lirë. Do të ishte më mirë të përqendroheshit në punë apo në çështjet familjare. Demi Demët rrezikojnë të përballen me probleme, pas një mashtrimi të bërë nga ana e […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 10 prill 2021

Horoskopi ditor, e shtunë 10 prill 2021

Publikuar më 10.04.2021
Dashi Me Hënën në favorin tuaj, humori do të jetë në maksimu...

Dashi Me Hënën në favorin tuaj, humori do të jetë në maksimum, ashtu si dhe raporti në çift. Pasioni do të jetë i papërmbajtshëm! Ata që janë vetëm do mund të japin më të mirën në sferën sociale. Në punë, mundohuni të mos krijoni keqkuptime, pasi mund të dëmtoni gjithçka. Demi Mos kërkoni më shumë […]

Lexo më shumë

Dikush po përpiqet t’ju çorientojë, mësoni çfarë parashikojnë yjet për këtë të premte

Dikush po përpiqet t’ju çorientojë, mësoni çfarë parashikojnë yjet për këtë të premte

Publikuar më 09.04.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet të shqetësohen sh...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet të shqetësohen shumë për çështjet profesionale, pasi gjërat do të ecin vetë mirë. Sa i përket jetës personale, ka gjasa të përballeni me një problem të vogël, pasi një prej familjarëve mund të shprehë hatërmbetje ndaj jush. Demi Demët mund të zhgënjehen në dashuri. Personi që ju […]

Lexo më shumë

Nuk do të mungojnë surprizat, zbuloni shenjat që duhet të bëjnë kujdes

Nuk do të mungojnë surprizat, zbuloni shenjat që duhet të bëjnë kujdes

Publikuar më 08.04.2021
Dashi Hëna, Venusi dhe Dielli i favorshëm ju japin një takim...

Dashi Hëna, Venusi dhe Dielli i favorshëm ju japin një takim të veçantë. Ata që jetojnë dy histori në të njëjtën kohë duhet të fillojnë të sqarohen. Ata që nuk janë të kënaqur me marrëdhënien mund të dëshirojnë të bëjnë shkelje. Në vendin e punës, është më mirë të eleminoni gjërat sesa të përballeni me […]

Lexo më shumë

Si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje, njihuni me parashikimin për këtë të mërkurë

Si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje, njihuni me parashikimin për këtë të mërkurë

Publikuar më 07.04.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të përjetojnë momente sh...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të përjetojnë momente shumë të këndshme gjatë kësaj të mërkure. Ka gjasa të merrni disa dhurata domethënëse. Nuk rekomandohet të bëni blerje dhe as të dërgoni para nesër. Në mbrëmje mund të mësoni një lajm, i cili mund t’ju trishtojë, por përpiquni me çdo kusht ta kaloni këtë […]

Lexo më shumë

Një ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot

Një ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot

Publikuar më 06.04.2021
Dashi Këtë të martë rekomandohet të mbani nën kontroll emoci...

Dashi Këtë të martë rekomandohet të mbani nën kontroll emocionet dhe të bëni kujdes me veprimet. Në një moment mund të përjetoni pakënaqësi me veten dhe trishtim, për shkak të së kaluarës. Përpiquni ta kaloni këtë situatë dhe të ecni përpara duke menduar me pozitivitet. Demi Në pjesën më të madhe të ditës Demat do […]

Lexo më shumë