×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e enjte 2 korrik 2020

Dashi

Kjo e enjte do të jetë e mbushur me nervozizëm gjatë së cilës do të përballeni me probleme të vështira, të cilat do të shkaktojnë edhe përplasje me personat që nuk duan t’iu dëgjojnë. Bëni kujdes ndaj debateve si në familje edhe në sferën sentimentale.

Demi

Do të jetë një ditë mjaft pozitive edhe pse iu druheni ndryshimeve që janë në proces. Këshillohet që të mos i lini t’iu shpëtojnë mundësitë që do ju propozohen. Në dashuri, do t’iu duhet të bëni edhe ca durim, para se të ketë rikuperim.

Binjakët

Sugjerohet që të dëgjoni zemrën tuaj, pasi dashuria është streha ku ndiheni më mirë, edhe kur përballeni me probleme profesionale. Në këtë drejtim, kjo ditë është ideale për të zgjidhur ndonjë problem dhe për të rikuperuar kohën e humbur.

Gaforrja

Gjatë kësaj dite mund të ketë probleme të natyrës praktike, të cilat do ju shkaktojnë shumë stres. Çdo gjë që do të bëni do të gjykohet nga të tjerët dhe kjo gjë do ju mbajë nën tension. Këshillohet që të tregoheni më të kujdesshëm në raport me të tjerët, në mënyrë që të shmangni debatet e ndezura.

Luani

Kjo e enjte do të jetë një ditë neutrale, dhe nuk do të ketë asgjë të bujshme. Sfera sentimentale parashikohet mjaft e favorshme. Edhe sa i takon punës mund të sistemoni disa gjëra, ndaj mundohuni që të mos i lini mundësitë t’iu ikin nga duart.

Virgjëresha

Ka ardhur momenti për tu marrë me projekte të reja, ndaj përqendrohuni mirë me atë që duhet të merreni, në mënyrë që të vini në zbatim idetë tuaja. Sa i takon ndjenjave, gjërat do të vijnë duke u sistemuar duke bërë që të ndiheni më mirë, në raport me të kaluarën.

Peshorja

Kjo e enjte do të jetë disi e ngarkuar, ku do ta ndjeni veten të lidhur me të kaluarën, veçanërisht sa i takon dashurisë. Kjo gjë mund të bëjë që të lindin tensione në raportet sentimentale. Mundohuni që të kuptoni më mirë se çfarë dëshironi, në mënyrë që të shmangni debatet kota.

Akrepi

Gjatë kësaj dite do të keni mundësi që të sqaroni një çështje mjaft të rëndësishme. Yjet janë mjaft të favorshëm, ndaj përfitoni prej tyre. Mundohuni vetëm që të mos keni shumë kërkesa në sferën profesionale, pasi ko është një periudhë jo shumë e favorshme, ndaj duhet të kënaqeni me atë çfarë keni.

Shigjetari

Këshillohet që të tregoheni të kujdesshëm gjatë gjithë kësaj dite. Bëni mirë që të shmangni gënjeshtrat ndaj të tjerëve dhe ndaj vetes, edhe pse mund ta bëni për të mbuluar pikat tuaja të dobëta. Kjo është një periudhë e qëndrueshme në dashuri, ku nuk do të ketë zhvillime të rëndësishme.

Bricjapi

Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm, gjatë së cilës mund të ketë debate dhe tensione. Raportet ndërpersonale, mund të jenë në rrezik. Edhe në sferën sentimentale, situata nuk do të jetë aspak e favorshme. Mundohuni që të kontrolloni veten, sidomos lidhur me çështjet profesionale. Gjithë kjo ngarkesë stresi, do të reflektohet edhe në nivelin fizik.

Ujori

Do të përjetoni momente nervozizmi, por këshillohet që të mos reagoni ndaj provokimeve. Do të ndjeni një dëshirë të madhe për të qenë të lirë, për tu arratisur dhe për t’ia nisur nga e para tjetërkund. Në punë mund të përballeni me ndryshime.

Peshqit

Ju pret një ditë mjaft e qetë, gjatë së cilës do të ketë rikuperime të sferës sentimentale. Kush ka përjetuar një krizë së fundmi, duhet të mundohet që ti lërë pas gjithë gjërat e së shkuarës dhe të shohë përpara, për të pritur mundësitë e reja. Një rikuperim i mirë, parashikohet edhe në sferën profesionale.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Debate dhe ndarje, zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për sot

Debate dhe ndarje, zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për sot

Publikuar më 09.08.2020
Dashi Jeta ne çift do jete si një ëndërr gjate kësaj dite. D...

Dashi Jeta ne çift do jete si një ëndërr gjate kësaj dite. Do përjetoni emocione te vazhdueshme pranë partnerit tuaja dhe do e dashuroni akoma me tepër jetën. Beqaret me ne fund do fillojnë një histori dashurie pasionante dhe te qëndrueshme. Ne planin financiar Venusi do ju shtyje te tregoheni te paarsyeshëm. Priten tronditje te […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 8 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 8 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 08.08.2020
Dashi Sot do keni aftësi të mëdha intelektuale dhe komunikue...

Dashi Sot do keni aftësi të mëdha intelektuale dhe komunikuese. Nuk ju mungojnë idetë dhe fjalët për të magjepsur bashkëbiseduesit. Një takim me fat është i mundur. Yjet ju premtojnë përjetimin e emocioneve të bukura, disa ngjarje që do plotësojnë edhe dëshirat tuaja më intime. Demi Ndikimi hënor i fundjavës është një thelb i introspeksionit […]

Lexo më shumë

Horoskopi 7 gusht, parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Horoskopi 7 gusht, parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Publikuar më 07.08.2020
Dashi Vetëm sepse keni ndjenja jashtëzakonisht pozitive për ...

Dashi Vetëm sepse keni ndjenja jashtëzakonisht pozitive për dikë nuk do të thotë se edhe ai person ka të njëjtat ndjenja me ju, prandaj mos bëni supozime sot. Të qëndruarit me këmbë në tokë është këshilla më e mirë për ju sot. Demi Në këtë periudhë do jeni shumë kuriozë, aktivë dhe optimistë. Ju e […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 6 gusht, parshikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 6 gusht, parshikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 06.08.2020
Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të tundohen gjatë ditë...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të tundohen gjatë ditës së enjte. Mos u ndjeni keq nëse keni nevojë të kërkoni ndihmën e një miku. Kjo mund t’ju ndihmojë për t’u promovuar ose për të nisur një punë të re më me perspektivë. Bëni plane, kujdesuni për veten dhe shfrytëzoni çdo mundësi për të […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 5 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 5 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 05.08.2020
Dashi Një person i huaj mund të ketë një ndikim shumë poziti...

Dashi Një person i huaj mund të ketë një ndikim shumë pozitiv në jetën tuaj sot. Ato që mund të thonë mund t’ju befasojë. Eksplorimi i një kulture të ndryshme do të jetë kënaqësi dhe do t’ju frymëzojë për gjëra të reja në jetën tuaj. Demi Do ju vijnë ndikime pozitive në fushën e miqësinë. […]

Lexo më shumë

Horoskopi/ E martë 4 gusht 2020, ja shenjat me pak dhe me shumë fat

Horoskopi/ E martë 4 gusht 2020, ja shenjat me pak dhe me shumë fat

Publikuar më 04.08.2020
Ky është horoskopi për ditën e martë 4 gusht 2020 që Noa.al ...

Ky është horoskopi për ditën e martë 4 gusht 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë. Dashi Në dashuri […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 3 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 3 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 03.08.2020
Dashi Këtë të hënë do i jepni fund një sekreti që ju ka mund...

Dashi Këtë të hënë do i jepni fund një sekreti që ju ka munduar prej kohësh. Është dita ku do përballeni me të vërteta të mëdha dhe të ndërmerrni veprime të rëndësishme për jetën. Në dashuri nuk do arrini të sqaroheni me partnerin për gjërat që ju shqetësojnë. Demi Sektori i dashurisë do jete mjaft […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 2 gusht 2020

Horoskopi ditor, e diel 2 gusht 2020

Publikuar më 02.08.2020
Dashi Kjo e diel nuk është dita ideale për dashurinë sepse d...

Dashi Kjo e diel nuk është dita ideale për dashurinë sepse do të keni shumë pasiguri. Bëni durim me ndjenjat e juaja dhe tregohuni të kujdesshëm. Poashtu edhe në aspektin e punës bëni durim ngaqë gjërat do të ecin mirë në atë që jeni duke pritur. Demi Ju jeni të gatshëm për lidhje prandaj nëse […]

Lexo më shumë