×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e enjte 18 prill 2019

Dashi

Jeni të karikuar me energji, e cila duhet kanalizuar në drejtimin e duhur, pasi në të kundërt mund të ketë probleme. Keni shumë projekte të cilat kërkojnë që të çohen përpara, por duhet të bëni përzgjedhje.

Demi

Çështjet ekonomike dhe profesionale po ju tensionojnë së tepërmi dhe për këtë arsye nuk do të jeni në humorin e duhur. Mund të ketë disa momente kritike në sferën familjare dhe në raportin në çift. Mundohuni që të shmangni polemikat! Nëse doni të bëni gjëra që kërkojnë shumë angazhim, merrni më shumë kohë.

Binjakët

Yjet ju mbështesin shumë më shumë në raport me ditët e kaluara. Kjo nuk do të thotë se çdo gjë është zgjidhur pasi ka disa çështje që duan më shumë përpjekje, ndaj bëni kujdes.

Gaforrja

Ka shumë mundësi që gjatë kësaj dite të përballeni me persona me të cilët keni nevojë të sqaroheni. Çiftet që janë në krizë, duhet të tregohen shumë të kujdesshëm, pasi rreziku i thellimit të keqkuptimeve është mjaft i madh. Ndoshta do ju duhet të bëni një zgjedhje e cila do ju tensionojë.

Luani

Ndonjë situatë e karakterit ekonomik dhe profesional mund t’iu tensionojë. Edhe situata sentimentale do ju përfshihjë totalisht, ku do të jeni mjaft interesant. Po ashtu mund të zhbllokohen edhe disa çështje burokratike.

Virgjëresha

Ndonjë situatë e karakterit ekonomik dhe profesional mund të zhbllokohet. Gjithashtu parashikohen horizonte të reja interesante.

Peshorja

Ndikimi i Hënës tek të lindurit e kësaj shenje do e bëjë ditën mjaft pozitive. Dashuria do të sjellë provokime, por edhe debate. Këshillohet që t’iu lini më shumë hapësirë ndjenjave.

Akrepi

Kjo e enjte do të jetë mjaft interesante, ku do të jeni pozitiv përballë problemeve të jetës. Intuita do ju ndihmojë që të dilni edhe nga situatat më të komplikuara. Do arrini që të komunikoni me persona që ju rrethojnë dhe do të jepni këshilla me vlerë.

Shigjetari

Në sajë të ndikimit të Venusit, dita do të jetë mjaft e favorshme. Mund të gjeni një zgjidhje që e prisnit prej kohësh, lidhur me një problem të çështjeve të zemrës. Kjo gjë vlen edhe për ata që kanë pësuar një zhgënjim në dashuri apo kanë patur një krizë personale. Do të përballeni me mundësi të cilat duhet ti kapni fluturimthi.

Bricjapi

Në këtë mesjavë mund të përballeni me sfida të rëndësishme. Mund të përballeni edhe me dhimbje sa i takon fushës së ndjenjave, por mundohuni që të mos përhumbeni pas tyre. Nëse një histori nuk ecën më, bëni mirë që ti jepni fund.

Ujori

Gjatë kësaj të enjteje mund të jeni të karikuar me energji për të zgjidhur një situatë që ju mundon. Do të jeni të karikuar me dëshirën për të ndryshuar jetën tuaj dhe kjo gjë mund të ketë të bëjë me ndryshim pune apo qyteti.

Peshqit

Do të tregoheni më të kuptueshëm nga sa duhet, në mënyrë që të shmangni lëndimin e personave të tjerë. Vetëm ata që janë më kurajoz, do të dinë të thonë të vërtetën lidhur me një histori që ecën zvarrë prej kohësh. Shumë prej jush duhet të bëjnë një reflektim të thellë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e mërkurë 28 korrik 2021

Horoskopi ditor, e mërkurë 28 korrik 2021

Publikuar më 28.07.2021
Dashi Yjet janë pozicionuar në anën tuaj dhe kjo do të thotë...

Dashi Yjet janë pozicionuar në anën tuaj dhe kjo do të thotë se nuk do t’ju mungojë mbështetja e zodiakut gjatë ditës së mërkurë. Por nuk mjafton të prisni që gjithçka t’ju vijë prej astrave. Demi Me Mërkurin dhe Afërditën në sintoni të plotë do të keni një mundësi më shumë që në raportet ndërpersonale […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 27 korrik 2021

Horoskopi ditor, e martë 27 korrik 2021

Publikuar më 27.07.2021
Dashi Po, dikush nga i cili vareni po ju mban “peng”, por ju...

Dashi Po, dikush nga i cili vareni po ju mban “peng”, por ju nuk duhet t’ia lejoni vetes të zemëroheni. Planetet ju paralajmërojnë se pikërisht kjo është ajo që ai/ajo pret nga ju. Qëndroni të qetë. Demi Mund të jeni me dy mendje nëse duhet të përfshiheni në një aktivitet social të çfarëdollojshëm këtë fundjavë. […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 26 korrik 2021

Horoskopi ditor, e hënë 26 korrik 2021

Publikuar më 26.07.2021
Dashi Një ndjenjë qetësie do ju shoqërojë gjatë gjithë ditës...

Dashi Një ndjenjë qetësie do ju shoqërojë gjatë gjithë ditës së parë të javës që fillon. Kjo përputhet mirë me ritmin e gjërave përreth jush, sepse jeta juaj nuk është më aq dinamike. Merrni disa ditë pushime në mënyrë që të relaksoheni së bashku me partnerin tuaj. Demi Mos kini frikë të “pastroni” zemrën tuaj […]

Lexo më shumë

Gëzim, por edhe ankth, shenjat me fat dhe lajmet e këqija, zbuloni parashikimin e horoskopit

Gëzim, por edhe ankth, shenjat me fat dhe lajmet e këqija, zbuloni parashikimin e horoskopit

Publikuar më 18.07.2021
Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavar...

Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavarësisht se nuk e pranoni. Sa i përket karrierës apo financave, nuk parashikohen ndryshime. Në mbrëmje ka gjasa të mos keni dëshirë të dilni, por të qëndroni në qetësi në shtëpi. Demi Nuk pritet të keni emergjenca gjatë kësaj të diele, por njëkohësisht nuk parashikohet […]

Lexo më shumë

Zhgënjime, para dhe dashuri, mësoni surprizat e yjeve për sot

Zhgënjime, para dhe dashuri, mësoni surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 14.07.2021
Dashi Financat tuaja do të përmirësohen gjatë ditës. Çdo det...

Dashi Financat tuaja do të përmirësohen gjatë ditës. Çdo detyrë e re që do të ndërmerret sot mund të mos përmbushë pritshmëritë tuaja. Kjo do të jetë një ditë për lëvizje të kujdesshme, ku duhet të mendoni më shumë me mendje se sa me zemrën. Në mbrëmje shëndeti i bashkëshortit/bashkëshortes suaj mund t’ju shkaktojë stres. […]

Lexo më shumë

Kini kujdes financat, njihuni me horoskopin e ditës së sotme

Kini kujdes financat, njihuni me horoskopin e ditës së sotme

Publikuar më 13.07.2021
Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Ndjenjat në çift janë...

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Ndjenjat në çift janë të forta, por përsëri nuk është e mjaftueshme. Nëse partneri përpiqet t’ju fusë në “kurth” duke folur ju për të ardhmen, ju bëni menjëherë një hap prapa. Do të keni kontakte të shpejta dhe fitimprurëse. Nëse i keni mbyllur punë e javës, […]

Lexo më shumë

Një ditë plot energji pozitive, çfarë parashikojnë yjet për çdo shenjë

Një ditë plot energji pozitive, çfarë parashikojnë yjet për çdo shenjë

Publikuar më 12.07.2021
Dashi Meditimi dhe joga do të rrisin qëndrueshmërinë tuaj me...

Dashi Meditimi dhe joga do të rrisin qëndrueshmërinë tuaj mendore. Një përmirësim i financave tuaja do t’ju mundësojë të bëni blerje të rëndësishme. Çështjet e brendshme mund të kërkojnë vëmendjen tuaj të menjëhershme. Bëni kujdes nga disa kolegë në punë. Demi Mos vijoni të mendoni për ngjarjet e së kaluarës. Zhgënjimi nuk do t’ju ndikojë […]

Lexo më shumë

Horoskopi 11 korrik/ Dashuria, pasiguritë dhe çështjet profesionale, surprizat e yjeve për sot

Horoskopi 11 korrik/ Dashuria, pasiguritë dhe çështjet profesionale, surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 11.07.2021
Dashi Identifikoni ndjenjat që ju motivojnë. Shpëtoni veten ...

Dashi Identifikoni ndjenjat që ju motivojnë. Shpëtoni veten nga çdo mendim negativ si frika, dyshimi, zemërimi dhe lakmia. Mos lejoni që fëmijët tuaj të përfitojnë nga sjellja juaj bujare. Nivelet tuaja të energjisë do të jenë të larta, pasi i dashuri/ e dashura juaj duket se ju sjell shumë lumturi. Demi Mbrëmja juaj do të […]

Lexo më shumë