×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e diel 24 maj 2020

Dashi

Mos mendoni rreth planeve të pamundura, pasi mund të vini në rrezik kohën dhe paratë. Nëse mund ta menaxhoni këtë, gjithçka do të shkojë ashtu siç dëshironi. Ka shumë gjasa që të keni fat në dashuri gjatë ditës së nesërme. Ndërsa beqarët mund të takojnë një person mjaft të veçantë.

Demi

Do të jeni mjaft të ngarkuar me takime dhe me biseda. Ndiqni intuitën kur duhet të bëni me shpejtësi një zgjedhje. Rekomandohet të gjeni kohë për t’u qetësuar dhe ta organizoni pasditen siç dëshironi. Ndoshta mund të merrni një vendim të rëndësishëm këtë të dielë, për të hequr dorë nga një marrëdhënie që nuk funksionon ashtu siç duhet.

Binjakët

Ka gjasa të përballeni me momente të vështira. Sado stres t’ju sjellë kjo, jepini kohë vetes për t’u qetësuar dhe bisedoni me dikë që i besoni. Kjo do t’ju ndihmojë shumë për të vijuar më tej ditën si normalisht.

Gaforrja

Ndiqni intuitën, pasi kjo do t’ju ndihmojë të vendosni rregull në ato çfarë duhet dhe nuk duhet të bëni. Mos hezitoni të kërkoni ndihmë nëse do të jetë e nevojshme. Kjo e dielë ka gjasa t’ju sjellë fat në biznes dhe dita ka gjasa të kalojë pa telashe.

Luani

Kushtojini rëndësi problemeve të vogla, pasi mund të bëhen shkas për nxitjen e disa çështjeve të mëdha. Rekomandohet të bëni miq të rinj, pasi kjo do t’ju ndihmojë për të ardhmen tuaj profesionale. Pasditja do të kalonte shumë këndshëm, nëse shkonit në një SPA, nëse lexoni një libër, ose dilni me miqtë.

Virgjëresha

Lërini pas konfliktet me të afërmit. Nëse nuk mund t’i falni për ato që kanë bërë, veproni me mirësjellje që të pendohen, por mos lejoni që të vijojnë konfliktet mes jush. Sa i përket anës profesionale, nëse jeni në kërkim të një vendi të ri pune, mos u nxitoni kurrsesi para se të vendosni.

Peshorja

Beqarët mund të përballen me vështirësi në përpjekjet për të gjetur një partner/partnere. Kjo mund të vijë për shkak të komunikimit tuaj. Megjithatë, do të keni fat nëse keni ndërmend të bëni disa blerje të rëndësishme.

Akrepi

Komunikimi mes jush dhe shefit në punë do të jetë në ngërç. Përpiquni të shmangni situatat e sikletshme dhe përgjigjuni me mirësjellje, pasi vetëm kështu mund t’ia dilni mbanë. Sa u përket financave, fati është në anën tuaj.

Shigjetari

Tregohuni vetvetja në çdo moment. Nesër mund të zbuloni një sekret të vjetër, por mos u shqetësoni, pasi bëhet fjalë për një çështje që ka ndodhur para shumë vitesh. Pasdite përkushtojuni vetes dhe gjeni mënyrat më të mira për t’u relaksuar.

Bricjapi

Nëse do t’ju duhet të qëndroni shumë në rrugë nesër, bëni mirë që të qëndroni edhe në rolin e pasagjerit, në mënyrë që të mos shpenzoni shumë energji duke ngarë makinën. Bëni kujdes me shëndetin dhe përmbajuni dietës ushqimore.

Ujori

Bëni kujdes nga personat që do të njihni nesër! Përqendrohuni në punët tuaja krijuese, kaloni më shumë kohë me miqtë dhe familjen dhe mendoni për planet në të ardhmen. Në mbrëmje është koha e duhur për të parë një film, ose për të organizuar lojëra në familje.

Peshqit

Ekziston mundësia që Peshqit të gjejnë një punë më të mirë ose të paguajnë një borxh, i cili iu ka munduar prej kohësh. Beqarët e kësaj shenje mund të kenë fat në dashuri, që t’ju bëjë që të kaloni një ditë të mrekullueshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi 7 korrik, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Horoskopi 7 korrik, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 07.07.2020
Dashi Kjo e martë do të reflektojë ndonjë problem të vogël n...

Dashi Kjo e martë do të reflektojë ndonjë problem të vogël në dashuri, ku do të reflektoni lidhur me raportin tuaj. Kjo gjë vlen sidomos me ata që kanë të bëjnë me të lindurit e shenjës së gaforres dhe binjakëve. Ndoshta po mendoni se dashuria, merr shumë nga koha juaj. Në punë ka shumë tensione […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 6 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 6 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet për punën dhe dashurinë

Publikuar më 06.07.2020
Dashi-Takimet e reja janë mjaft të favorshme, ashtu sikundër...

Dashi-Takimet e reja janë mjaft të favorshme, ashtu sikundër emocionet që do të përjetoni. Nëse ka diçka që nuk shkon, bëni mirë që të flisni menjëherë. Në punë, diçka ka ndryshuar në raport me më parë, ndaj mundohuni që të mos bëni shumë gjëra bashkë. Demi-Gjatë kësaj të hëne mund të keni disa polemika në […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 5 korrik 2020

Horoskopi ditor, e diel 5 korrik 2020

Publikuar më 05.07.2020
Dashi Xhelozia dhe posesivitet ka rrezik t’iu prishe pune gj...

Dashi Xhelozia dhe posesivitet ka rrezik t’iu prishe pune gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Here pas here do ketë edhe debate te forta te cilat do ju mërzitin pa mase. Financat duhet t’i keni kujdes ne çdo moment sepse shpenzimet e tepërta mund te sjellin tronditje. Demi Do të jetë një ditë gjatë […]

Lexo më shumë

Surpriza! Njihuni me parashikimin e yjeve për të lindurit e çdo shenje, e shtunë 4 Korrik 2020

Surpriza! Njihuni me parashikimin e yjeve për të lindurit e çdo shenje, e shtunë 4 Korrik 2020

Publikuar më 04.07.2020
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për ...

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë. Dashi Në dashuri do të përballeni me probleme, ndoshta për shkak të çështjeve të vjetra, të cilat […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 3 korrik 2020  

Horoskopi ditor, e premte 3 korrik 2020  

Publikuar më 03.07.2020
Dashi Dashuria: Ju ende do të jeni pak të hutuar dhe mendime...

Dashi Dashuria: Ju ende do të jeni pak të hutuar dhe mendimet tuaja nuk do të jenë aq të rrjedhshme sa ju dëshironi. Me Mërkurin në kundërshtim do të jetë e vështirë për të shprehur ndjenjat tuaja, kështu që mund ta humbisni. Beqarët do të jenë në gjendje të bëjnë programe të reja, duke parë […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 2 korrik 2020

Horoskopi ditor, e enjte 2 korrik 2020

Publikuar më 02.07.2020
Dashi Kjo e enjte do të jetë e mbushur me nervozizëm gjatë s...

Dashi Kjo e enjte do të jetë e mbushur me nervozizëm gjatë së cilës do të përballeni me probleme të vështira, të cilat do të shkaktojnë edhe përplasje me personat që nuk duan t’iu dëgjojnë. Bëni kujdes ndaj debateve si në familje edhe në sferën sentimentale. Demi Do të jetë një ditë mjaft pozitive edhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 1 korrik 2020

Horoskopi ditor, e mërkurë 1 korrik 2020

Publikuar më 01.07.2020
Dashi Ky muaj do të nisë në mënyrë mjaft interesante, veçanë...

Dashi Ky muaj do të nisë në mënyrë mjaft interesante, veçanërisht sa i takon projekteve të reja lidhur me punën. Ndonëse shumica e cilëson si periudhë pushimesh, për ju, kjo është koha e duhur për të nisur projekte të reja. Situata sentimentale mbetet kaotike, për shkak se jeni të pakënaqur, madje mund të ketë edhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 30 qershor 2020

Horoskopi ditor, e martë 30 qershor 2020

Publikuar më 30.06.2020
Dashi Nuk këshillohet të ndryshoni rrjedhën e zakonshme të j...

Dashi Nuk këshillohet të ndryshoni rrjedhën e zakonshme të jetës dhe mbi të gjitha të përfshiheni në aventura financiare, pasi ka gjasa të keni rezultate negative. Nuk është dita e duhur për të bërë deklarata dashurie, pasi mund të mos merrni përgjigjen që ju shpresoni. Demi Mos luftoni me fatin. Lërini gjërat të rrjedhin vetë. […]

Lexo më shumë