×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e diel 2 gusht 2020

Dashi

Kjo e diel nuk është dita ideale për dashurinë sepse do të keni shumë pasiguri. Bëni durim me ndjenjat e juaja dhe tregohuni të kujdesshëm. Poashtu edhe në aspektin e punës bëni durim ngaqë gjërat do të ecin mirë në atë që jeni duke pritur.

Demi

Ju jeni të gatshëm për lidhje prandaj nëse jeni vetëm, ky është momenti i duhur për të nisur. Tek puna gjërat mund të mos ecin ashtu siç ju dëshironi ngaqë problemet që mund të hasni mund të ju mundojnë shumë për ti zgjidhur.

Binjakët

Këtë të diel në dashuri mundohuni të shmangni debatet, ju do të ndiheni mjaft të lodhur, mirëpo mundohuni që të gjeni kohë për t’u relaksuar. Në aspektin e punës parashikohen disa zhvillime të reja.

Gaforrja

Sot ju pret një ditë interesante ën dashuri, veçanarisht për personat që janë vetëm, mund të ketë zhvillime të mira. Në aspektin e punës mund të keni disa vonesa dhe vështirësi edhe në sferen financiare.

Luani

Këtë të diel në dashuri mundohuni të flisni atë që mendoni. Ndërsa në aspektin e punës mundohuni të shmangni debatet dhe zënkat me të tjerët. Kështu bëni mirë të mos lodheni.

Virgjëresha

Kjo e diel si në dashuri ashtu edhe në sferën profesionale paraqitet mjaft mirë për shkak të ndikimit të favorshëm të Hënës. Edhe pse Venusi nuk do të jetë në anën tuaj, problemet që shfaqen me pak përkushtim mund të tejkalohen lehtësisht.

Peshorja

Kjo e diel nuk do të duket e mirë në dashuri sepse keni disa shqetësime që ju mundojnë, mirëpo gjërat po ecin mirë. Edhe në punë duhet të kuptoni që për të arritur rezultatet e dëshiruara, duhet durim dhe kohë.

Akrepi

Këtë të diel nervoza juaj mund të shkaktojë debate të panevojshme prandaj këshilloheni të shmangni debatet në dashuri. Edhe në punë situatat nuk janë ashtu siç dëshironi sepse mund të ketë disa dyshime.

Shigjetari

Këtë të diel raportet që mund lindin shihen të jenë të favorshme. Si në dashuri dhe familje ashtu edhe në punë mund të përballeni me debate dhe probleme që kërkojnë zgjidhje, por jeni të durueshëm.

Bricjapi

Sot duhet të jeni të qartë në dashuri dhe nëse jeni nervoz apo keni shqëtësime, mos u fjalosni me partnerin/en tuaj. Në sferën profesionale do të keni mundësi të mira që të rinisni ndonjë aktivitet të mëparshëm.

Ujori

Kjo e diel është dita e duhur për të shiquar nëse partneri/ja juaj ju kupton. Në punë bëni mirë të mos përballeni me çështje ekonomike dhe financiare.

Peshqit

Sot shihet një ditë e favorizuar për dashurinë, në të cilën mund të ketë ndjenja të forta me të lindurit e shenjës së demit dhe të akrepit. Në sferën profesionale sigurohuni të mos bëni gabime nëse jeni të angazhuar në projekt.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor 6 gusht, parshikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 6 gusht, parshikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 06.08.2020
Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të tundohen gjatë ditë...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të tundohen gjatë ditës së enjte. Mos u ndjeni keq nëse keni nevojë të kërkoni ndihmën e një miku. Kjo mund t’ju ndihmojë për t’u promovuar ose për të nisur një punë të re më me perspektivë. Bëni plane, kujdesuni për veten dhe shfrytëzoni çdo mundësi për të […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 5 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 5 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 05.08.2020
Dashi Një person i huaj mund të ketë një ndikim shumë poziti...

Dashi Një person i huaj mund të ketë një ndikim shumë pozitiv në jetën tuaj sot. Ato që mund të thonë mund t’ju befasojë. Eksplorimi i një kulture të ndryshme do të jetë kënaqësi dhe do t’ju frymëzojë për gjëra të reja në jetën tuaj. Demi Do ju vijnë ndikime pozitive në fushën e miqësinë. […]

Lexo më shumë

Horoskopi/ E martë 4 gusht 2020, ja shenjat me pak dhe me shumë fat

Horoskopi/ E martë 4 gusht 2020, ja shenjat me pak dhe me shumë fat

Publikuar më 04.08.2020
Ky është horoskopi për ditën e martë 4 gusht 2020 që Noa.al ...

Ky është horoskopi për ditën e martë 4 gusht 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë. Dashi Në dashuri […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 3 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 3 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 03.08.2020
Dashi Këtë të hënë do i jepni fund një sekreti që ju ka mund...

Dashi Këtë të hënë do i jepni fund një sekreti që ju ka munduar prej kohësh. Është dita ku do përballeni me të vërteta të mëdha dhe të ndërmerrni veprime të rëndësishme për jetën. Në dashuri nuk do arrini të sqaroheni me partnerin për gjërat që ju shqetësojnë. Demi Sektori i dashurisë do jete mjaft […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 1 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 1 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 01.08.2020
Dashi Pa e kuptuar se si ose kur ndodhi, ju mund ta gjeni ve...

Dashi Pa e kuptuar se si ose kur ndodhi, ju mund ta gjeni veten mes një̈ konflikti sot. Por gjithçka që duhet të bëni është̈ të përdorni aftësitë̈ tuaja të ndërmjetësimit dhe do a kaloni edhe këtë situate pa ndonjë̈ vështirësi. Buzëqeshja juaj mund të sjellë paqe. Demi Pritet të jetë një ditë emocionuese për […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 31 korrik 2020

Horoskopi ditor, e premte 31 korrik 2020

Publikuar më 31.07.2020
Dashi Për pjesën më të madhe të atyre që janë në çift gjërat...

Dashi Për pjesën më të madhe të atyre që janë në çift gjërat do shkojnë me së miri. Disa të tjerë mund të debatojnë për disa gjëra të lëna pezull prej kohësh. Kujdes! Disa shpenzime të nevojshme dhe të papritura do ua tronditin pak planin financiar. Tregohuni shumë të kujdesshëm dhe te matur. Demi Gjatë […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 30 korrik 2020

Horoskopi ditor, e enjte 30 korrik 2020

Publikuar më 30.07.2020
Dashi Ekzistojnë mundësitë që idetë tuaja ambicioze të reali...

Dashi Ekzistojnë mundësitë që idetë tuaja ambicioze të realizohen. Nëse keni ndërmend të nisni ndonjë projekt të ri në profesionin tuaj, sigurohuni që të keni mbështetjen që ju duhet. Sa i përket anës profesionale, ka gjasa që dikush të shprehë interes ndaj jush. Demi Shmangni pesimizmin dhe skepticizmin, pasi nuk do të ndikojë aspak mirë […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 29 korrik 2020

Horoskopi ditor, e mërkurë 29 korrik 2020

Publikuar më 29.07.2020
Dashi Gjërat mund të duken sikur po lëvizin më shpejt nga sa...

Dashi Gjërat mund të duken sikur po lëvizin më shpejt nga sa do të dëshironit, gjë që mund të shkaktojë një farë nervozizmi tek ju. Nëse jeni të zhgënjyer nga një marrëdhënie, mos harroni se ju mund të arrini në një kompromis pa i ndërlikuar gjërat. Demi Do të jetë një ditë produktive dhe aktive, […]

Lexo më shumë