×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor, e diel 14 shkurt 2021

Dashi

Ky 14 shkurt për të lindurit e kësaj shenje nuk do të jetë shumë pozitiv. Parashikohet një ditë e karakterizuar me nervozizëm dhe dhimbje koke. Ka disa gjëra të cilat do të ndodhin dhe do ju vendosin nën presion.

Demi

Do të keni dëshirë për të ndryshuar ambient. Kjo nuk vlen vetëm për sferën profesionale, por për çdo drejtim të jetës. Nëse doni të bëni më shumë, vini në jetë projekte të reja me njeriun e zemrës.

Binjakët

Për të lindurit e kësaj shenje parashikohet një ditë mjaft pozitive. Parashikohet një përmirësim i ndjeshëm lidhur me humorin. Më në fund do të nisni të shihni zgjidhje dhe jo vetëm probleme!

Gaforrja

Ky Shën Valentin për të lindurit e kësaj shenje do të ketë në qendër dashurinë. Por kjo nuk do të thotë se do të jetë pozitiv pa dyshim. Kjo pasi sa i takon ndjenjave, mund të ketë dyshime dhe pavendosmëri.

Luani

Gjatë kësaj dite duhet të lini mënjanë krenarinë dhe egocentrizmin, duke iu dhënë më shumë hapësirë të tjerëve. Jo gjithmonë kush nuk është dakord me ju gabon, pasi këshillat mund t’iu vijnë shumë në ndihmë.

Virgjëresha

Për të lindurit e kësaj shenje kjo e diel parashikohet mjaft pozitive. Do të jeni nën ndikimin e favorshëm të Marsit dhe Venusit lidhur me jetën sentimentale, ku më në fund emocionet do të jenë të lira. Raportet me të tjerët gjatë kësaj dite do të jenë shumë mirë. Megjithatë do të ndiheni të lodhur, për shkak të shumë gjërave që keni për të bërë.

Peshorja

Bëni mirë që të ruani qetësinë dhe të sqaroni mendimet, duke shmangur kësisoj debatet. Kjo ditë nuk do të jetë shumë pozitive. Do të jeni të mbushur me dyshime dhe pavendosmëri lidhur me fushën e ndjenjave. Sa i takon punës, mund të ketë ndryshime.

Akrepi

Dita nuk do të jetë aspak ashtu siç e prisnit, madje do të jeni në kërkim të dikujt që t’iu japë ndihmë. Gjithashtu në vendin e punës mund të përballeni me disa probleme.

Shigjetari

Kjo ditë do të jetë e mbushur me negativitet, ku vetëm në mbrëmje do të ketë përmirësim. Sfera e ndjenjave do të përballet me momente kritike, ku duhet të sqaroni idetë tuaja dhe të vendosni se çfarë dëshironi. Nëse jeni të përfshirë në dy histori dashurie, do të keni veç probleme të cilat vështirë se do të zgjidhen.

Bricjapi

Kjo ditë do të jetë mjaft delikate. Mbani parasysh se nuk jeni të detyruar që domosdoshmërisht të festoni për Shën Valentin, por kjo nuk do të thotë që të keni reagime dramatike.

Ujori

Parashikohet një e diel mjaft e komplikuar, por kjo nuk do të thotë që do të jetë negative. Do të jeni mjaft të lodhur për shkak të problemeve me të cilat jeni përballur kohëve të fundit. Por do të ndjeni dëshirën për ndryshim dhe për të përjetuar diçka të re.

Peshqit

Kjo e diel do të jetë mjaft pozitive për të lindurit e kësaj shenje, të cilët do të gjejnë zgjidhje lidhur me dashurinë. Ky 14 shkurt parashikohet si dita e një mijë mundësive, e energjisë dhe e zhdukjes së çdo problemi.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

Horoskopi ditor, e premte 5 mars 2021

Horoskopi ditor, e premte 5 mars 2021

Publikuar më 05.03.2021
Dashi Filloni ditën tuaj fuqimisht dhe përpiquni të shfrytëz...

Dashi Filloni ditën tuaj fuqimisht dhe përpiquni të shfrytëzoni çdo mundësi që ju është paraqitur për të korrigjuar gabimet ose për të zgjidhur problemet e së kaluarës. Demi Sot do të keni shumë mundësi dhe duhet të jeni vigjilentë për të shfrytëzuar sa më shumë prej tyre. Gjithashtu, disa ngjarje të lumtura të papritura do […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 4 mars 2021

Horoskopi ditor, e enjte 4 mars 2021

Publikuar më 04.03.2021
Dashi Vetëm për shkak se dikush ka një ide tjetër, nuk do të...

Dashi Vetëm për shkak se dikush ka një ide tjetër, nuk do të thotë se është një ide më e mirë. Mendimi i pavarur gjithmonë duhet të inkurajohet. Mos u shqetësoni nëse njerëzit ju akuzojnë se jeni mendjembyllur. Demi Kjo nuk është një ditë shumë e mbarë për suksese financiare, prandaj mos e prekni portofolin […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 3 mars 2021

Horoskopi ditor, e mërkurë 3 mars 2021

Publikuar më 03.03.2021
Dashi Nëse ndiheni të lënë pas si pasojë e suksesit të një t...

Dashi Nëse ndiheni të lënë pas si pasojë e suksesit të një tjetri, mos u shqetësoni, çdokush do e ketë momentin e tij. Me rëndësi është që të mos hiqni dorë nga dëshira për të përparuar. Demi Mundohuni të kaloni më shumë kohë në natyrë nesër. Bëni një shëtitje të gjatë jashtë. Kjo do t’ju […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 2 mars 2021

Horoskopi ditor, e martë 2 mars 2021

Publikuar më 02.03.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të kenë fat me financat....

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të kenë fat me financat. Do t’ju shlyejnë një borxh, të cilin kishit kohë që jua kishin marrë. Sa i përket anës shëndetësore do të ndiheni mjaft mirë. E vetmja gjë që do t’ju shqetësojë gjatë ditës së nesërme do të jetë humori jo i mirë i një […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 1 mars 2021

Horoskopi ditor, e hënë 1 mars 2021

Publikuar më 01.03.2021
Dashi Të lindurit e kësaj shenje rekomandohet ta kalojnë dit...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje rekomandohet ta kalojnë ditën në relaks. Ecni përpara dhe mos i lejoni problemet e pazgjidhura t’ju prishin ditën. Ka gjasa që pasdite, jeta juaj të marrë një kthesë të papritur, e cila do t’i hapë rrugën rritjes suaj në karrierë. Demi Disa Dema do të duhet të përzgjedhin mes […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 26 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e premte 26 shkurt 2021

Publikuar më 26.02.2021
Dashi Mos lejoni që t’iu vënë përpara situatat! Vetëm nëse d...

Dashi Mos lejoni që t’iu vënë përpara situatat! Vetëm nëse do të ruani kthjelltësinë e duhur, do arrini që t’ia dilni. Mund të ketë diskutime të forta në çift, por mundohuni që të jeni sa më fleksibël. Ata që janë vetëm, do të jenë të detyruar të ndërpresin një njohje të nisur prej pak kohësh, […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 25 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e enjte 25 shkurt 2021

Publikuar më 25.02.2021
Dashi Çështjet e parave po bëhen gjithnjë e më shumë shqetës...

Dashi Çështjet e parave po bëhen gjithnjë e më shumë shqetësuese për të lindurit në këtë shenje. Megjithatë, tregoni më shumë kujdes me disa informacione që mund të bëjnë ndryshime të mëdha në jetën tuaj. Me çështjet e dashurisë duhet më shume angazhim. Demi Sapo të zgjoheni këtë mëngjes, mund të zbuloni një ndryshim që […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 shkurt 2021

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 shkurt 2021

Publikuar më 24.02.2021
Dashi Dashuria: E mërkura është mjaft e qetë për jetën e një...

Dashi Dashuria: E mërkura është mjaft e qetë për jetën e një çifti, e mbushur me gjeste të vogla që janë të këndshme për të qenë së bashku. Shijojeni ditën dhe mos e lodhni veten me mendimet për të ardhmen. Zemrat e vetmuara do të bëjnë mirë të dëgjojnë këshillat e një shoku për një […]

Lexo më shumë