×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor 6 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet për punën dhe dashurinë

Dashi-Takimet e reja janë mjaft të favorshme, ashtu sikundër emocionet që do të përjetoni. Nëse ka diçka që nuk shkon, bëni mirë që të flisni menjëherë. Në punë, diçka ka ndryshuar në raport me më parë, ndaj mundohuni që të mos bëni shumë gjëra bashkë.

Demi-Gjatë kësaj të hëne mund të keni disa polemika në sferën familjare apo me një të njohurin tuaj. Sa i takon dashurisë, nëse jeni përballur me një ndarje, ka ardhur momenti për të menduar për të ardhmen. Në punë, mundohuni që të nxirrni në pah të drejtat tuaja, duke folur hapur.

Binjakët-Kjo është një ditë e veçantë për ndjenjat, ndaj bëni kujdes ndaj tradhtive, sidomos nëse jeni në një lidhje që zgjat prej kohësh. Në punë, mund të ketë zhvillime pozitive, sidomos nëse jeni në kontakt me publikun.

Gaforrja-Dashuria paraqitet mjaft mirë, ku java do të nisë më së miri dhe ndjenjat do të kenë përmirësim. Kujdes duhet të tregoni me paratë, pasi keni bërë shumë shpenzime. Në punë, duhet të tregoheni të kujdesshëm ndaj detajeve.

Luani-Në dashuri mund të hasni në probleme, për shkak të ndikimit të kundërt të Hënës. Mundohuni që të jeni më optimist sa i takon punës, veç kujdes me shpenzimet.

Virgjëresha-Takimet e reja janë mjaft të favorshme, ndërsa në raportin në çift, ka diçka që duhet riparë. Mjaft pozitive shihen edhe projektet familjare. Në punë, problemet mund të kalojnë brenda verës, por duhet përkushtim maksimal.

Peshorja-Mundohuni që të moderoni fjalët me partnerin/en, pasi rrezikoni që ta teproni. Mund të shfaqni tërheqje të madhe për një person i cili nuk është i përshtatshëm për ju, ndaj bëni kujdes. Në punë ka diçka të rëndësishme me të cilën duhet të merreni.

Akrepi-Kjo e hënë është nën ritmin e duhur, ndaj mundohuni që të mos lodheni dhe bëni vetëm gjërat e domosdoshme. Në punë ka shumë gjëra për të bërë, por me vendosmëri do arrini që ti bëni të gjitha pa shumë vështirësi.

Shigjetari-Në dashuri gjërat do të nisin që të përmirësohen, edhe pse Venusi do të ketë ndikim negativ dhe do i komplikojë gjërat, shkruan noa.al. Kujdes duhet tregua me shpenzimet, pasi parashikohen probleme në sferën ekonomike. Kjo gjë mund t’iu shkaktojë ankth.

Bricjapi-Në këtë periudhë ka disa probleme që kërkojnë zgjidhje, të cilat duken të largëta. Ndoshta ka disa ndryshime në zhvillim dhe kjo gjë do të përfshijë edhe sferën ekonomike, duke ju krijuar shqetësim. Në fund të vitit, gjërat do të zgjidhen në favorin tuaj, por momentalisht situata paraqitet e komplikuar.

Ujori-Hëna do të jetë në shenjën tuaj dhe do ju ndihmojë që të rigjeni pasionin. Nëse nuk jeni mirë me dikë, mos u mendoni dy herë për të ndryshuar rrugë.

Peshqit-Do të ndiheni nervoz, por gjatë kësaj dite do të keni gjithashtu mundësinë për të rigjetur qetësinë. Ka mundësi pozitive të cilat duhen vlerësuar, pasi mund t’iu çojnë larg. Kjo është një periudhë interesante.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Debate dhe ndarje, zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për sot

Debate dhe ndarje, zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për sot

Publikuar më 09.08.2020
Dashi Jeta ne çift do jete si një ëndërr gjate kësaj dite. D...

Dashi Jeta ne çift do jete si një ëndërr gjate kësaj dite. Do përjetoni emocione te vazhdueshme pranë partnerit tuaja dhe do e dashuroni akoma me tepër jetën. Beqaret me ne fund do fillojnë një histori dashurie pasionante dhe te qëndrueshme. Ne planin financiar Venusi do ju shtyje te tregoheni te paarsyeshëm. Priten tronditje te […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 8 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 8 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 08.08.2020
Dashi Sot do keni aftësi të mëdha intelektuale dhe komunikue...

Dashi Sot do keni aftësi të mëdha intelektuale dhe komunikuese. Nuk ju mungojnë idetë dhe fjalët për të magjepsur bashkëbiseduesit. Një takim me fat është i mundur. Yjet ju premtojnë përjetimin e emocioneve të bukura, disa ngjarje që do plotësojnë edhe dëshirat tuaja më intime. Demi Ndikimi hënor i fundjavës është një thelb i introspeksionit […]

Lexo më shumë

Horoskopi 7 gusht, parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Horoskopi 7 gusht, parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Publikuar më 07.08.2020
Dashi Vetëm sepse keni ndjenja jashtëzakonisht pozitive për ...

Dashi Vetëm sepse keni ndjenja jashtëzakonisht pozitive për dikë nuk do të thotë se edhe ai person ka të njëjtat ndjenja me ju, prandaj mos bëni supozime sot. Të qëndruarit me këmbë në tokë është këshilla më e mirë për ju sot. Demi Në këtë periudhë do jeni shumë kuriozë, aktivë dhe optimistë. Ju e […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 6 gusht, parshikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 6 gusht, parshikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 06.08.2020
Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të tundohen gjatë ditë...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të tundohen gjatë ditës së enjte. Mos u ndjeni keq nëse keni nevojë të kërkoni ndihmën e një miku. Kjo mund t’ju ndihmojë për t’u promovuar ose për të nisur një punë të re më me perspektivë. Bëni plane, kujdesuni për veten dhe shfrytëzoni çdo mundësi për të […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 5 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 5 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 05.08.2020
Dashi Një person i huaj mund të ketë një ndikim shumë poziti...

Dashi Një person i huaj mund të ketë një ndikim shumë pozitiv në jetën tuaj sot. Ato që mund të thonë mund t’ju befasojë. Eksplorimi i një kulture të ndryshme do të jetë kënaqësi dhe do t’ju frymëzojë për gjëra të reja në jetën tuaj. Demi Do ju vijnë ndikime pozitive në fushën e miqësinë. […]

Lexo më shumë

Horoskopi/ E martë 4 gusht 2020, ja shenjat me pak dhe me shumë fat

Horoskopi/ E martë 4 gusht 2020, ja shenjat me pak dhe me shumë fat

Publikuar më 04.08.2020
Ky është horoskopi për ditën e martë 4 gusht 2020 që Noa.al ...

Ky është horoskopi për ditën e martë 4 gusht 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë. Dashi Në dashuri […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 3 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 3 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 03.08.2020
Dashi Këtë të hënë do i jepni fund një sekreti që ju ka mund...

Dashi Këtë të hënë do i jepni fund një sekreti që ju ka munduar prej kohësh. Është dita ku do përballeni me të vërteta të mëdha dhe të ndërmerrni veprime të rëndësishme për jetën. Në dashuri nuk do arrini të sqaroheni me partnerin për gjërat që ju shqetësojnë. Demi Sektori i dashurisë do jete mjaft […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 2 gusht 2020

Horoskopi ditor, e diel 2 gusht 2020

Publikuar më 02.08.2020
Dashi Kjo e diel nuk është dita ideale për dashurinë sepse d...

Dashi Kjo e diel nuk është dita ideale për dashurinë sepse do të keni shumë pasiguri. Bëni durim me ndjenjat e juaja dhe tregohuni të kujdesshëm. Poashtu edhe në aspektin e punës bëni durim ngaqë gjërat do të ecin mirë në atë që jeni duke pritur. Demi Ju jeni të gatshëm për lidhje prandaj nëse […]

Lexo më shumë