×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor 5 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Dashi

Një person i huaj mund të ketë një ndikim shumë pozitiv në jetën tuaj sot. Ato që mund të thonë mund t’ju befasojë. Eksplorimi i një kulture të ndryshme do të jetë kënaqësi dhe do t’ju frymëzojë për gjëra të reja në jetën tuaj.

Demi

Do ju vijnë ndikime pozitive në fushën e miqësinë. Këto sinjale ju nxisin të veproni për të parë dëshirat tuaja të bukura dhe të mbusheni me shpresë. Nuk ka zbrazëtira emocionale. Ka momente të ngrohta në dashur me parnterin tuaj dhe miqtë. Një periudhe e mirë për ju.

Binjakët

Hëna është e pafavorshme për ju dhe disa lëkundje humori janë të mundshme, por mos u ankoni. Jeta ju buzëqesh dhe vështirësitë e vogla nuk do ndryshojnë ndjenjat tuaja gjatë kësaj periudhe.

Gaforrja

Për ata që kanë një zemër të lirë dhe për ata që kanë vendosur të marrin disa pushime, yjet premtojnë takime imagjinare, për t’u eksploruar së shpejti. Në shoqëri, tregoni frytet e përvojës dhe cilësitë tuaja të mira. Do jeni një person argëtues, përfshini edhe një mikun tuaj në aventurat që do ndërmerrni.

Luani

Ekzistojnë forca të shkëlqyera astrale në dispozicionin tuaj. Me hyrjen e mërkurit në shenjë, krijimtaria juaj do jetë maksimale. Do jeni ambiciozë dhe të nxitur nga një dëshirë e fortë për të treguar veten, pa lënë pas dore nevojat e atyre që bashkëpunojnë dhe jetojnë pranë jush. Në punë dini të merrni përsipër përgjegjësitë tuaja pa bërë kompromise të bezdisshme.

Virgjëresha

Ju keni mundësinë për të parë situatat në mënyrë të qartë dhe të veproni në përputhje me rrethanat për të forcuar idetë tuaja, në të gjitha kontekstet ekzistenciale. Kjo është një ditë e mirë për të menduar ose bërë diçka të dobishme me shoqërinë.

Peshorja

Pas disa javësh armiqësie, Mërkuri është në një kënd të përsosur për t’ju bërë të rikuperoni pikat për sa i përket fjalëve, reflekseve të gatshme dhe kontakteve ndërnjerëzore. Hëna e sotme dhe e nesërme sugjeron të organizoni një festë të vogël. Bëni një vizitë tek mjeku nëse ndjeni ndonjë shqetësim.

Akrepi

Hëna, yll i perceptueshëm, ndriçon fushën tuaj të dashurisë dhe di si t’ju japë mundësinë për të kuptuar, ndjeshmërinë e rafinuar dhe ju ndihmon të mbani marrëdhënie të mira me të gjithë. Kuadri juaj aktual astral ju jep mundësinë të keni një takim mjaft të këndshëm në darkë.

Shigjetari

Pritet që të shijoni kënaqësitë që ju ofron jeta në shoqëri, dashuri dhe familje.Nëse jeni duke planifikuar disa pushime, një transferim të punës ose një ndryshim të vendbanimit, do ta bëni atë më së miri sepse keni favorizimin e yjeve.

Bricjapi

Nga sot deri të premten priten momente plot kënaqësi emocionale, veçanërisht në fushën e miqësive. Ndjeshmëria dhe shoqërueshmëria janë stimuluese: elementë të dobishëm për tu vërejtur nga ata që ju pëlqejnë. Marrëdhëniet e mira shoqërore ju bëjnë që kandidati ideal të gjendet nga grupi i miqve të vjetër dhe të rinj.

Ujori

Ju jeni dinamik dhe në gjendje të përballeni me kontrastet tuaja të përditshme të vogla për të qënë fitues në çdo moment. Është e mençur që herë pas herë të bëni ndonjë hap prapa dhe të lejoni edhe të tjerët të tregojnë veten e tyre.

Peshqit

Falë një arritjeje të kohëve të fundit, duhet të ndjeheni shumë më të sigurt! Ju mund të keni një mundësi të shkëlqyeshme për të fituar më shumë autoritet gjatë jetës tuaj dhe të vini në veprim disa ide të reja. Pavarësia juaj është diçka që duhet ta shijoni

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mësoni horoskopin për ditën e sotme

Mësoni horoskopin për ditën e sotme

Publikuar më 25.09.2020
Dashi Në dashuri do të përballeni me probleme, por gjithçka ...

Dashi Në dashuri do të përballeni me probleme, por gjithçka do të varet nga mosha dhe vendi ku jetoni. Sa i takon punës, apo për ata që studiojnë, duhet të shfaqin përqendrim maksimal. Demi Hëna dhe Saturni janë në anën tuaj dhe kjo do të thotë që duhet të sqaroni disa situata të mbetura pezull. […]

Lexo më shumë

Çfarë thonë yjet për ditën e sotme

Çfarë thonë yjet për ditën e sotme

Publikuar më 24.09.2020
Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e lodhshme sa i takon dashur...

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e lodhshme sa i takon dashurisë. Mundohuni që të mos flisni dhe tensionoheni. Në punë do të ketë nervozizëm dhe tensione. Do e keni të vështirë të sqaroheni dhe të gjeni një marrëveshje. Demi Nëse ka probleme të pazgjidhura në dashuri, ka ardhur koha që të sqaroheni. Sa […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 23 shtator 2020

Horoskopi ditor, e mërkurë 23 shtator 2020

Publikuar më 23.09.2020
Dashi Nëse e keni të domosdoshme që t’i thoni një miku apo p...

Dashi Nëse e keni të domosdoshme që t’i thoni një miku apo pjesëtari të familjes se kanë vepruar gabim për një çështje të caktuar, të paktën zgjidhni fjalë që të duken të buta. Për hir të marrëdhënies tuaj afatgjatë me ta, tregohuni më pak kritikë. Demi Nuk do ta keni shumë mendjen tek puna nesër, […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 22 shtator 2020

Horoskopi ditor, e martë 22 shtator 2020

Publikuar më 22.09.2020
Dashi Pse çdo person me të cilin takoheni kërkon të futet në...

Dashi Pse çdo person me të cilin takoheni kërkon të futet në debat e madje të ashpër me ju? Pa marrë parasysh se cila është përgjigjja, këshilloheni që të shmangni të gjitha llojet e konfrontimeve, veçanërisht në fundjavë. Demi Lidhja e nesërme Diellit dhe Plutonit ju bën më energjikë dhe nëse tregoheni i zgjuar do […]

Lexo më shumë

Shenjat që do të kenë probleme këtë të hënë, zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet

Shenjat që do të kenë probleme këtë të hënë, zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet

Publikuar më 21.09.2020
Dashi Ditë rutinë kjo e sotmja për të dashuruarit. Do të mbi...

Dashi Ditë rutinë kjo e sotmja për të dashuruarit. Do të mbizotërojë qetësia. Me financat tregohuni sa më të matur sepse vetëm në këtë mënyrë do mbani situatën nën kontroll. Demi Ata që janë në një lidhje duhet të jenë më realistë dhe të pranojnë gabimet që kënë bërë në çift. Në aspektin financiar gjendja […]

Lexo më shumë

Njihuni me horoskopin e të dielës, 20 shtator 2020

Njihuni me horoskopin e të dielës, 20 shtator 2020

Publikuar më 20.09.2020
Dashi Vetëbesimi në aftësitë personale mund të mos ju mungoj...

Dashi Vetëbesimi në aftësitë personale mund të mos ju mungojë, por duket se jo të gjithë janë të bindur. Dilni nga vetja për t’i treguar atyre që kanë dyshime se e dini mirë çfarë po bëni. Nuk do të kenë më dyshime. Demi Nuk ka nevojë të vini përpara përgjegjësitë dhe të lini mënjanë argëtimin, […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 19 shtator 2020

Horoskopi ditor, e shtunë 19 shtator 2020

Publikuar më 19.09.2020
Dashi Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim t...

Dashi Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim të konfirmimit! Sa i përket punës, do të jetë një ditë e shkëlqyer dhe do të keni bashkëpunime të reja. Demi Ata që nuk janë të kënaqur me jetën e tyre private do të kenë shanse të tjera. Në punë mos u bëni impulsivë. Prisni […]

Lexo më shumë

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 18 shtator 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 18 shtator 2020

Publikuar më 18.09.2020
Dashi Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim. Ky ...

Dashi Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim. Ky është një moment i mbushur me lodhje sa i takon punës. Demi Jeni të rrethuar nga njerëz që ju stresojnë, por nuk jeni ju problemi. Bëni kujdes ndaj marrëveshjeve dhe kontratave. Binjakët Sa i takon punës, do të keni mundësi që të merrni […]

Lexo më shumë