×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor 30 maj, njihuni me surprizat e yjeve për punën dhe dashurinë

Dashi

Do varet nga ju se sa e zënë do të jetë kjo fundjavë me angazhimet dhe punët e ndryshme. Qëndroni pranë atyre që ju japin këshilla të mira për problemet që po përballei tani. Çdo iniciativë që synon përmirësimin e marrëdhënieve është sigurisht e destinuar për sukses. Po sikur t’i jepni një rifreskim dhe një pastrim shtëpisë?

Demi

Nëse jeni çift, do të dini se si të shkëmbeni mendime, ndjesi, emocione, dhe do arrini të mësoni më shumë për njëri-tjetrin. Jeta juaj seksuale do jetë më e mirë se kurrë. Do shihni fishekzjarre në qiell nëse bëni çdo gjë në kohën e duhur.

Binjakët

Nëse keni probleme me të dashurin tuaj dhe lidhja është në një krizë, ekzistojnë vetëm dy zgjidhje: ose pranoni humbjen e ndjenjavenjë herë e mirë ose luftoni për pavarësinë tuaj duke dalë me miqtë tuaj deri në 3 të mëngjsit me miqtë dhe duke organizuar aventura të bukura. Përpiquni që të ta mbani gjendjen tuaj shpirtërore sa më lart.

Gaforrja

Sot do jetë një ditë e venitur për të tjerët, por për ju do jetë shumëngjyrshe. Kini parasysh ëndrrat tuaja, nuk ka asnjë arsye pse të mos i realizoni. Në dashuri mos e ktheni kokën mbrapa, çfarë ka ikur, ka ikur, tani planifikoni të ardhmen tuaj me qetësi

Luani

Është e panevojshme ta mohoni, shpenzimet janë një aktivitet që ju pëlqen shumë, madje as Hëna në shtëpinë e dytë nuk do të jetë në gjendje t’ju largojë nga kënaqësia e blerjes, aq më pak sasia e parave që po ndezin llambën e kuqe. Në dashuri do të ketë ca grindje, por nuk ka pse të vini në dyshim lidhjen.

Virgjëresha

Besimi që ju do të jeni në gjendje të ngjallni tek të tjerët mund të bëhet një lloj shkop magjik që do të hapë shumë dyer për ju. Sigurisht, do të duhet ta tregoni se e meritoni vërtet besimin që po ju jepet! Nëse ju mungon puna sot, ngushëlloni veten me të dashurin tuaj.

Peshorja

Nuk do përballeni me ndonjë problem serioz, stabilizoni marrëdhëniet që keni me njerëzit dhe mos lejoni më të ndodhin keqkuptime. Për momentin, disa projekte duhet të braktisen; kështu do të shmangni zhgënjimet, energjinë e humbur dhe paratë. Merrni kohë për të pushuar, por mos i hidhni poshtë propozimet për aventura dhe argëtim.

Akrepi

Planetet do ju bëjnë më të shoqërueshëm dhe të etur për të zbuluar horizonte të reja: vrulli krijues i ideve tuaja është fantastike. Përfitoni, pra, nga kjo ditë e cila ka të gjitha mundësitë për t’ju bërë të qëndroni të veçantë në fushat sociale dhe sentimentale. Mbrëmja dhe nata do të jetohen intensivisht me ata që i doni, duke e lënë veten të tërhiqet nga aroma e shqisave.

Shigjetari

Ju duhet të gjeni përgjigjen e një një pyetjeje që po ju mundon. Merrni kohën që ju duhet dhe më e rëndësishmja, mos u nxitoni të dilni në përfundime, mund të jenë të pasakta. Dashuria rezervon për ju gëzim dhe qetësi, ndryshe nga shëndeti. Kohët e fundit e keni lënë shumë pas dore shëndetin tuaj, mos neglizhoni sinjalet që trupi po ju dëgon.

Bricjapi

Pozicioni i bukur i Hënës ju jep mundësinë të komunikoni qartë dhe sinqerisht me të gjithë njerëzit që ju interesojnë. Nëse është dikush i veçantë në jetën tuaj dhe dëshironi të sqaroni ndjenjat tuaja, kjo është dita e duhur. Koha e mirë për të ndryshuar monotoninë në çift.

Ujori

Dita do të zhvillohet pa ngjarje të papritura: ju do përmbyllni punët e papërfunduara dhe gjendja shpirtërore juaj do të përmirësohet, ndryshe nga ditët e mëparshme. Do jeni intuitivë dhe do keni shans për të shfrytëzuar çdo mundësi që do ju vijë. Jeta sentimentale do t’ju dhurojë emocione të forta, harmonia me partnerin tuaj do të jetë e shkëlqyer nga të gjitha pikëpamjet.

Peshqit

Hëna në fushën tuaj të shtatë sjell tensione në marrëdhëniet sentimentale. Disa pyetje në lidhje me dashurinë do ju bëjnë të kthjelloheni më mirë. Duke pyetur veten pse nuk jeni plotësisht të kënaqur me jetën tuaj emocionale, do të jeni në gjendje të kuptoni se çfarë varet nga ju dhe çfarë jo.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi 7 korrik, ja çfarë kanë parashikuar yjet për punën dhe dashurinë

Horoskopi 7 korrik, ja çfarë kanë parashikuar yjet për punën dhe dashurinë

Publikuar më 08.07.2020
Dashi Mënyra më e mirë për të sfiduar veten është të eksplor...

Dashi Mënyra më e mirë për të sfiduar veten është të eksplorosh diçka të re. Madje ka gjasa që në fund të ndiheni krenar për këtë duke marrë parasysh rezultatin që mund të keni. Nëse keni ndonjë fobi, sot është dita për ta mundur atë. Demi Bëni kujdes nga personat që përpiqen t’ju afrohen sot […]

Lexo më shumë

Horoskopi 7 korrik, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Horoskopi 7 korrik, zbuloni surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 07.07.2020
Dashi Kjo e martë do të reflektojë ndonjë problem të vogël n...

Dashi Kjo e martë do të reflektojë ndonjë problem të vogël në dashuri, ku do të reflektoni lidhur me raportin tuaj. Kjo gjë vlen sidomos me ata që kanë të bëjnë me të lindurit e shenjës së gaforres dhe binjakëve. Ndoshta po mendoni se dashuria, merr shumë nga koha juaj. Në punë ka shumë tensione […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 6 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 6 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet për punën dhe dashurinë

Publikuar më 06.07.2020
Dashi-Takimet e reja janë mjaft të favorshme, ashtu sikundër...

Dashi-Takimet e reja janë mjaft të favorshme, ashtu sikundër emocionet që do të përjetoni. Nëse ka diçka që nuk shkon, bëni mirë që të flisni menjëherë. Në punë, diçka ka ndryshuar në raport me më parë, ndaj mundohuni që të mos bëni shumë gjëra bashkë. Demi-Gjatë kësaj të hëne mund të keni disa polemika në […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 5 korrik 2020

Horoskopi ditor, e diel 5 korrik 2020

Publikuar më 05.07.2020
Dashi Xhelozia dhe posesivitet ka rrezik t’iu prishe pune gj...

Dashi Xhelozia dhe posesivitet ka rrezik t’iu prishe pune gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Here pas here do ketë edhe debate te forta te cilat do ju mërzitin pa mase. Financat duhet t’i keni kujdes ne çdo moment sepse shpenzimet e tepërta mund te sjellin tronditje. Demi Do të jetë një ditë gjatë […]

Lexo më shumë

Surpriza! Njihuni me parashikimin e yjeve për të lindurit e çdo shenje, e shtunë 4 Korrik 2020

Surpriza! Njihuni me parashikimin e yjeve për të lindurit e çdo shenje, e shtunë 4 Korrik 2020

Publikuar më 04.07.2020
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për ...

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë. Dashi Në dashuri do të përballeni me probleme, ndoshta për shkak të çështjeve të vjetra, të cilat […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 3 korrik 2020  

Horoskopi ditor, e premte 3 korrik 2020  

Publikuar më 03.07.2020
Dashi Dashuria: Ju ende do të jeni pak të hutuar dhe mendime...

Dashi Dashuria: Ju ende do të jeni pak të hutuar dhe mendimet tuaja nuk do të jenë aq të rrjedhshme sa ju dëshironi. Me Mërkurin në kundërshtim do të jetë e vështirë për të shprehur ndjenjat tuaja, kështu që mund ta humbisni. Beqarët do të jenë në gjendje të bëjnë programe të reja, duke parë […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 2 korrik 2020

Horoskopi ditor, e enjte 2 korrik 2020

Publikuar më 02.07.2020
Dashi Kjo e enjte do të jetë e mbushur me nervozizëm gjatë s...

Dashi Kjo e enjte do të jetë e mbushur me nervozizëm gjatë së cilës do të përballeni me probleme të vështira, të cilat do të shkaktojnë edhe përplasje me personat që nuk duan t’iu dëgjojnë. Bëni kujdes ndaj debateve si në familje edhe në sferën sentimentale. Demi Do të jetë një ditë mjaft pozitive edhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 1 korrik 2020

Horoskopi ditor, e mërkurë 1 korrik 2020

Publikuar më 01.07.2020
Dashi Ky muaj do të nisë në mënyrë mjaft interesante, veçanë...

Dashi Ky muaj do të nisë në mënyrë mjaft interesante, veçanërisht sa i takon projekteve të reja lidhur me punën. Ndonëse shumica e cilëson si periudhë pushimesh, për ju, kjo është koha e duhur për të nisur projekte të reja. Situata sentimentale mbetet kaotike, për shkak se jeni të pakënaqur, madje mund të ketë edhe […]

Lexo më shumë