×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor 3 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Dashi

Këtë të hënë do i jepni fund një sekreti që ju ka munduar prej kohësh. Është dita ku do përballeni me të vërteta të mëdha dhe të ndërmerrni veprime të rëndësishme për jetën. Në dashuri nuk do arrini të sqaroheni me partnerin për gjërat që ju shqetësojnë.

Demi

Sektori i dashurisë do jete mjaft i privilegjuar gjate kësaj dite. Yjet do krijojnë një klime mjaft te ngrohte dhe do përjetoni ndjesi te veçanta. Beqaret do tregohen me te hapur ndaj takimeve. Mundësitë për te krijuar lidhje serioze do shumëfishohen. Ne planin financiar nuk rekomandohet asnjë operacion i madh financiar. Prisni edhe disa dite për ta bere këtë.

Binjakët

Përmbushja e mirë personale do ju bëjë të kaloni ditët e para të gushtit në mënyrë shumë të qetë. Do jetë një periudhe e favorshme për ata që merren me aktivitete në lidhje me artin dhe bukurinë. Do karakterizoheni nga një imazh shumë tërheqës.

Gaforrja

Energjitë e mira ditën e sotme ju lejojnë një rikuperim të vërtetë të sigurisë në veten tuaj, pas hutimit të ditëve të kaluara. Rilindja juaj do sjellë pozitivitet në marrëdhëniet me të tjerët, një qetësi në historinë tuaj të dashurisë dhe favorizon takimin me një person të veçantë.

Luani

Yjet sot do ndikojnë në marrëdhëniet ndërnjerëzore, dasmat, partneritetet dhe çështjet ligjore. Bëni një ekzaminim të ndërgjegjes dhe zbuloni se nga vijnë këto ndjesi që ju po ndjeni këto kohë. Është koha për të krijuar pavarësinë tuaj dhe të shmangni gabimet. Është e vetmja mënyrë që të mos vareni nga monotonia juaj bezdisëse.

Virgjëresha

Hëna do favorizojë mirëqenien tuaj, hobit që keni dhe do krijojë pak kohë të lirë që të shkëputeni nga puna e nga të tjerët. Është dita ideale për të përfunduar projektet tuaja, por pa marrë vendime të nxituara. Veproni butësisht dhe merrni gjithë kohën që duhet për t’i rregulluar gjërat.

Peshorja

Jeta juaj në çift do rrethohet nga rutina gjatë kësaj dite. Gjithçka do jetë e zakonshme dhe emocionet nuk do jenë ato që priteshin. As beqaret nuk do kenë fat në dashuri kështu që duhet të bëjnë durim nëse nuk duan te vuajnë. Ne planin financiar nuk do ndodhë asgjë e keqe, megjithatë do bënit mirë të mos fillonit projekte të mëdha dhe të rrezikshme.

Akrepi

Hëna e plotë ju njofton se duhet të përfundoni një projekt që lidhet me shtëpinë apo familjen tuaj. Nuk është një ditë shumë e qetë nga pikëpamja e yjeve, por prapëseprapë mund të kaloni momente të këndshme.

Shigjetari

Sot ka një mirëqenie të veçantë në ju, e cila bën çdo marrëdhënie të fortë, pa frikën se mos bëni një premtim emocionale. Yjet do ju bëjnë të kini ide konkrete, të cilat do ju ndihmojnë të meditoni dhe të vendosni. Jeta gjatë kësaj dite do jetë e qetë dhe e këndshme.

Bricjapi

Ju jeni në gjendje të përballeni me angazhimet që deri para disa ditësh ngjallën shqetësime tek ju. Burimet personale ju mundësojnë të operoni pa hezitim pavarësisht nga profesioni juaj. Hëna e plotë e sotme ju fton të përfundoni një projekt ekonomik.

Ujori

Hëna e plotë ndihmon për të përfunduar diçka të rëndësishme. Këshillat e yjeve janë që të mos i detyroni gjërat të bëhen me zor. Lërini që gjithçka të ndodhë natyrshëm.

Peshqit

Hëna e plotë ju sugjeron që në orët e vona të pasdites të jeni të heshtur dhe të dëgjoni mendimet tuaja. Është dita ideale për të bërë një arritje dhe të mësoni të veproni në mënyrë autonome, veçanërisht nëse jeni i ri dhe po luftoni me qasjet e para praktike në jetën e përditshme. Duke vepruar kështu do të korrni më shumë konsensus dhe sukses sesa pritej.

Horoskopi ditor 3 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Dashi

Këtë të hënë do i jepni fund një sekreti që ju ka munduar prej kohësh. Është dita ku do përballeni me të vërteta të mëdha dhe të ndërmerrni veprime të rëndësishme për jetën. Në dashuri nuk do arrini të sqaroheni me partnerin për gjërat që ju shqetësojnë.

Demi

Sektori i dashurisë do jete mjaft i privilegjuar gjate kësaj dite. Yjet do krijojnë një klime mjaft te ngrohte dhe do përjetoni ndjesi te veçanta. Beqaret do tregohen me te hapur ndaj takimeve. Mundësitë për te krijuar lidhje serioze do shumëfishohen. Ne planin financiar nuk rekomandohet asnjë operacion i madh financiar. Prisni edhe disa dite për ta bere këtë.

Binjakët

Përmbushja e mirë personale do ju bëjë të kaloni ditët e para të gushtit në mënyrë shumë të qetë. Do jetë një periudhe e favorshme për ata që merren me aktivitete në lidhje me artin dhe bukurinë. Do karakterizoheni nga një imazh shumë tërheqës.

Gaforrja

Energjitë e mira ditën e sotme ju lejojnë një rikuperim të vërtetë të sigurisë në veten tuaj, pas hutimit të ditëve të kaluara. Rilindja juaj do sjellë pozitivitet në marrëdhëniet me të tjerët, një qetësi në historinë tuaj të dashurisë dhe favorizon takimin me një person të veçantë.

Luani

Yjet sot do ndikojnë në marrëdhëniet ndërnjerëzore, dasmat, partneritetet dhe çështjet ligjore. Bëni një ekzaminim të ndërgjegjes dhe zbuloni se nga vijnë këto ndjesi që ju po ndjeni këto kohë. Është koha për të krijuar pavarësinë tuaj dhe të shmangni gabimet. Është e vetmja mënyrë që të mos vareni nga monotonia juaj bezdisëse.

Virgjëresha

Hëna do favorizojë mirëqenien tuaj, hobit që keni dhe do krijojë pak kohë të lirë që të shkëputeni nga puna e nga të tjerët. Është dita ideale për të përfunduar projektet tuaja, por pa marrë vendime të nxituara. Veproni butësisht dhe merrni gjithë kohën që duhet për t’i rregulluar gjërat.

Peshorja

Jeta juaj në çift do rrethohet nga rutina gjatë kësaj dite. Gjithçka do jetë e zakonshme dhe emocionet nuk do jenë ato që priteshin. As beqaret nuk do kenë fat në dashuri kështu që duhet të bëjnë durim nëse nuk duan te vuajnë. Ne planin financiar nuk do ndodhë asgjë e keqe, megjithatë do bënit mirë të mos fillonit projekte të mëdha dhe të rrezikshme.

Akrepi

Hëna e plotë ju njofton se duhet të përfundoni një projekt që lidhet me shtëpinë apo familjen tuaj. Nuk është një ditë shumë e qetë nga pikëpamja e yjeve, por prapëseprapë mund të kaloni momente të këndshme.

Shigjetari

Sot ka një mirëqenie të veçantë në ju, e cila bën çdo marrëdhënie të fortë, pa frikën se mos bëni një premtim emocionale. Yjet do ju bëjnë të kini ide konkrete, të cilat do ju ndihmojnë të meditoni dhe të vendosni. Jeta gjatë kësaj dite do jetë e qetë dhe e këndshme.

Bricjapi

Ju jeni në gjendje të përballeni me angazhimet që deri para disa ditësh ngjallën shqetësime tek ju. Burimet personale ju mundësojnë të operoni pa hezitim pavarësisht nga profesioni juaj. Hëna e plotë e sotme ju fton të përfundoni një projekt ekonomik.

Ujori

Hëna e plotë ndihmon për të përfunduar diçka të rëndësishme. Këshillat e yjeve janë që të mos i detyroni gjërat të bëhen me zor. Lërini që gjithçka të ndodhë natyrshëm.

Peshqit

Hëna e plotë ju sugjeron që në orët e vona të pasdites të jeni të heshtur dhe të dëgjoni mendimet tuaja. Është dita ideale për të bërë një arritje dhe të mësoni të veproni në mënyrë autonome, veçanërisht nëse jeni i ri dhe po luftoni me qasjet e para praktike në jetën e përditshme. Duke vepruar kështu do të korrni më shumë konsensus dhe sukses sesa pritej.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mësoni horoskopin për ditën e sotme

Mësoni horoskopin për ditën e sotme

Publikuar më 25.09.2020
Dashi Në dashuri do të përballeni me probleme, por gjithçka ...

Dashi Në dashuri do të përballeni me probleme, por gjithçka do të varet nga mosha dhe vendi ku jetoni. Sa i takon punës, apo për ata që studiojnë, duhet të shfaqin përqendrim maksimal. Demi Hëna dhe Saturni janë në anën tuaj dhe kjo do të thotë që duhet të sqaroni disa situata të mbetura pezull. […]

Lexo më shumë

Çfarë thonë yjet për ditën e sotme

Çfarë thonë yjet për ditën e sotme

Publikuar më 24.09.2020
Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e lodhshme sa i takon dashur...

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e lodhshme sa i takon dashurisë. Mundohuni që të mos flisni dhe tensionoheni. Në punë do të ketë nervozizëm dhe tensione. Do e keni të vështirë të sqaroheni dhe të gjeni një marrëveshje. Demi Nëse ka probleme të pazgjidhura në dashuri, ka ardhur koha që të sqaroheni. Sa […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 23 shtator 2020

Horoskopi ditor, e mërkurë 23 shtator 2020

Publikuar më 23.09.2020
Dashi Nëse e keni të domosdoshme që t’i thoni një miku apo p...

Dashi Nëse e keni të domosdoshme që t’i thoni një miku apo pjesëtari të familjes se kanë vepruar gabim për një çështje të caktuar, të paktën zgjidhni fjalë që të duken të buta. Për hir të marrëdhënies tuaj afatgjatë me ta, tregohuni më pak kritikë. Demi Nuk do ta keni shumë mendjen tek puna nesër, […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 22 shtator 2020

Horoskopi ditor, e martë 22 shtator 2020

Publikuar më 22.09.2020
Dashi Pse çdo person me të cilin takoheni kërkon të futet në...

Dashi Pse çdo person me të cilin takoheni kërkon të futet në debat e madje të ashpër me ju? Pa marrë parasysh se cila është përgjigjja, këshilloheni që të shmangni të gjitha llojet e konfrontimeve, veçanërisht në fundjavë. Demi Lidhja e nesërme Diellit dhe Plutonit ju bën më energjikë dhe nëse tregoheni i zgjuar do […]

Lexo më shumë

Shenjat që do të kenë probleme këtë të hënë, zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet

Shenjat që do të kenë probleme këtë të hënë, zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet

Publikuar më 21.09.2020
Dashi Ditë rutinë kjo e sotmja për të dashuruarit. Do të mbi...

Dashi Ditë rutinë kjo e sotmja për të dashuruarit. Do të mbizotërojë qetësia. Me financat tregohuni sa më të matur sepse vetëm në këtë mënyrë do mbani situatën nën kontroll. Demi Ata që janë në një lidhje duhet të jenë më realistë dhe të pranojnë gabimet që kënë bërë në çift. Në aspektin financiar gjendja […]

Lexo më shumë

Njihuni me horoskopin e të dielës, 20 shtator 2020

Njihuni me horoskopin e të dielës, 20 shtator 2020

Publikuar më 20.09.2020
Dashi Vetëbesimi në aftësitë personale mund të mos ju mungoj...

Dashi Vetëbesimi në aftësitë personale mund të mos ju mungojë, por duket se jo të gjithë janë të bindur. Dilni nga vetja për t’i treguar atyre që kanë dyshime se e dini mirë çfarë po bëni. Nuk do të kenë më dyshime. Demi Nuk ka nevojë të vini përpara përgjegjësitë dhe të lini mënjanë argëtimin, […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 19 shtator 2020

Horoskopi ditor, e shtunë 19 shtator 2020

Publikuar më 19.09.2020
Dashi Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim t...

Dashi Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim të konfirmimit! Sa i përket punës, do të jetë një ditë e shkëlqyer dhe do të keni bashkëpunime të reja. Demi Ata që nuk janë të kënaqur me jetën e tyre private do të kenë shanse të tjera. Në punë mos u bëni impulsivë. Prisni […]

Lexo më shumë

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 18 shtator 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 18 shtator 2020

Publikuar më 18.09.2020
Dashi Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim. Ky ...

Dashi Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim. Ky është një moment i mbushur me lodhje sa i takon punës. Demi Jeni të rrethuar nga njerëz që ju stresojnë, por nuk jeni ju problemi. Bëni kujdes ndaj marrëveshjeve dhe kontratave. Binjakët Sa i takon punës, do të keni mundësi që të merrni […]

Lexo më shumë