×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi ditor 26 janar 2020, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi

E dielë shumë e këndshme, veçanërisht nëse jeni duke planifikuar një udhëtim ose pushime. Nëse qëndroni në shtëpi, telefonatat, përgjigjet ose zgjidhjet të cilat i mezi i keni pritur mund të vijnë. Në mënyrë private, ju ndjeni dëshirën për të takuar njerëz të rinj, gjithashtu shumë të ndryshëm nga ju, por të vlefshëm, stimulues, të aftë për të hapur horizonte të reja. Takime magjike për beqarët.

Demi

Gropat dhe problemet praktike kërkojnë vëmendjen tuaj! Mos bini pre e mashtrimeve. Meditoni për ide dhe projekte që duken të pamundura për t’u bërë tani. Rishikojini dhe bëjini të përsosura, kështu do të krijohet mundësia e zbatimit të tyre. Duhet të ngadalësoni ritmet e përditshme. Duhet të nënshtroheni pak për të përjetuar një fund të lumtur në dashuri.

Binjakët

Sot do ju tërheqin interesat e reja, për njerëzit nga mjedise ndryshe nga ato të zakonshme. Ju ndiheni ndryshe jo si zakonisht dhe kjo do ju largojë nga rutina e përditshme. Ju do hiqni mënjanë dyshimet dhe frikën për dashurinë, pasionin dhe projektet e rëndësishme dhe interesante që keni në mendjen tuaj.

Gaforrja

Do përballeni përvoja dhe emocione të reja. Jini të qetë dhe të lumtur nëse jeni në çift dhe kini një besim të fortë! Ju jeni gjithmonë të vëmendshëm për shëndetin e të dashurve tuaj, duke u kujdesur për ta dhe duke i përgatitur vajra e çajra bimorë.

Luani

Qielli gri për Luani, për shkak të Hënës në Ujori, përballë shenjës. Hëna do ju prishë një program të shumëpritur të ditës dhe do ulë humorin tuaj në 0! Jeta si çift në një slitë rrotullimi. Pranoni heshtjet e papritura të partnerit dhe mos e shtypni atë. Nesër atmosfera do të ndryshojë plotësisht!

Virgjëresha

Do ju hapen rrugë për ambiente të reja dhe njerëz të rinj gjatë gjithë javës së ardhshme. Ambientet janë shumë më të mira nga sa e imagjinoni. Sot pushoni, kaloni sa më shumë kohë të jetë e mundur me të dashurit tuaj, duke filluar nga partneri juaj!

Peshorja

Edhe pse nuk do përjetoni ndonjë arritje apo gëzim të madh, ju do siguroni Oskarin për besnikëri, seriozitet dhe durim. Do të merrni ftesa dhe do të keni mundësi të keni një jetë të gjallë dhe përmbushëse shoqërore. Në dashuri, ktheni faqen, bëni që ndjenjat tuaja më autentike të shfaqen qartë.

Akrepi

Nëse lejoni që e kaluara të ndotë të tashmen mund të humbni shumë gjëra; ata që ju duan mund të ndjehen të zhvlerësuar dhe demotivuar. Duket një mision i pamundur për të gjetur një qetësi të vogël në marrëdhënie si një çift historik! Pasdite dhe mbrëmje shumë e këndshme në shoqërinë e miqve të përhershëm. Pushoni dhe kultivoni hobi tuaj të preferuar.

Shigjetari

Koha e mirë për të planifikuar operacione komplekse, veçanërisht nëse ata përfshijnë njerëz të tjerë: Fati do t’ju shoqërojë në bizneset tuaja! Ditë sentimentale pa re. Pritet një rindizje e fortë e shkëmbimit emocional, shumë ngarkesë pasionante.

Bricjapi

A duhet të diskutoni pronësinë ose interesat financiare? Filloni menjëherë, Hëna dhe Mërkuri janë më të mirat për marrëveshje, vepra të shkruara, shitje dhe blerje të ndryshme. Ju keni një shije të sigurt për gjëra të bukura dhe të rafinuara. Kjo e diel është gjithashtu ideale për blerje të rëndësishme edhe përmes internetit. Moment magjik për të vendosur një pikë të fortë në marrëdhënie.

Ujori

A është miqësia gjithmonë një vlerë me shumë rëndësi për ju dhe a do të jetë edhe më shumë këto ditë? Sidoqoftë mos harroni se është thelbësore të silleni gjithmonë me besnikëri me miqtë tuaj, nëse doni që ata të qëndrojnë të tillë. Nëse kohët e fundit keni filluar një histori sentimentale, por synoni ta bëni atë zyrtare, është mundësia e duhur për ta prezantuar partnerin tuaj me miqtë dhe të afërmit. Lajme të rëndësishme në horizont.

Peshqit

Energjitë nuk janë të pakufizuara, është e vërtetë, por kjo nuk është arsyeja pse duhet të tërhiqeni nga një angazhim i bërë më parë. Përvishini mëngët pa u ankuar dhe përpiquni t’ja dilni mbanë! Trupi i njeriut është një mekanizëm i përsosur, përveç se disa zakone shumë jo të shëndetshme ndryshkin ingranazhet e tij. Do ketë ndjenja harmonie në çift.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e shtunë 19 shtator 2020

Horoskopi ditor, e shtunë 19 shtator 2020

Publikuar më 19.09.2020
Dashi Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim t...

Dashi Keni nevojë për dashuri dhe jeni gjithmonë në kërkim të konfirmimit! Sa i përket punës, do të jetë një ditë e shkëlqyer dhe do të keni bashkëpunime të reja. Demi Ata që nuk janë të kënaqur me jetën e tyre private do të kenë shanse të tjera. Në punë mos u bëni impulsivë. Prisni […]

Lexo më shumë

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 18 shtator 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 18 shtator 2020

Publikuar më 18.09.2020
Dashi Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim. Ky ...

Dashi Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim. Ky është një moment i mbushur me lodhje sa i takon punës. Demi Jeni të rrethuar nga njerëz që ju stresojnë, por nuk jeni ju problemi. Bëni kujdes ndaj marrëveshjeve dhe kontratave. Binjakët Sa i takon punës, do të keni mundësi që të merrni […]

Lexo më shumë

Lajme të mira për këto shenja, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Lajme të mira për këto shenja, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 17.09.2020
Dashi Në dashuri përpiquni të mos shtyni diskutimet. Mbrëmja...

Dashi Në dashuri përpiquni të mos shtyni diskutimet. Mbrëmja do të jetë pozitive. Kur bëhet fjalë për punën, ju jeni krijues dhe i vendosur. Demi Në punë, përpiquni të qëndroni të qetë dhe të reflektoni nëse planifikoni të merrni një rrugë të re. Binjakët Në punë do të përjetoni momente tensioni dhe nervozizmi. Është një […]

Lexo më shumë

Zbuloni surprizat e yjeve për sot, 16 shtator 2020

Zbuloni surprizat e yjeve për sot, 16 shtator 2020

Publikuar më 16.09.2020
Dashi Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti...

Dashi Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti për të bërë disa zgjedhje me rëndësi në punë dhe në jetë. Nuk duhet të pretendoni që të zgjidhni gjithçka menjëherë. Demi Ka ardhur momenti që të zgjidhni çështjet e mbetura pezull. Sa i takon punës, nëse keni një aktivitet tuajin, do të përballeni me […]

Lexo më shumë

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 15 shtator 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 15 shtator 2020

Publikuar më 15.09.2020
Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, d...

Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, do të arrini të bëni një listë me gjërat që doni të bëni me njeriun e zemrës. Demi Ju duhet të rregulloni disa gjëra të mbetura pezull. Ka diçka që në dashuri nuk shkon siç duhet. Sa i takon punës, yjet do të jenë […]

Lexo më shumë

Parashikimi për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje

Parashikimi për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje

Publikuar më 14.09.2020
Ky është horoskopi për ditën e hënë 14 shtator 2020. Njihuni...

Ky është horoskopi për ditën e hënë 14 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe në dashuri duhet të kuptoni se kush është në anën tuaj dhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 13 shtator 2020

Horoskopi ditor, e diel 13 shtator 2020

Publikuar më 13.09.2020
Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. ...

Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e nesërme Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi Ju duket sikur jeni me shumë fat aktualisht, por nuk do të mendoni në të njëjtën mënyrë në ditët e ardhshme. Ruani qetësinë dhe planifikoni projekte të ndryshme. […]

Lexo më shumë

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 12 shtator 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 12 shtator 2020

Publikuar më 12.09.2020
Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por është e këshi...

Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por është e këshillueshme që të qëndroni larg telasheve. Lërini të tjerët të zihen për gjëra të parëndësishme, keni probleme më të mëdha që kërkojnë vëmendjen tuaj. Demi Do t’ju duhet t’i bindni të tjerët që e dini për çfarë po flisni, por nuk keni asnjë qëllim […]

Lexo më shumë