×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi 7 korrik, ja çfarë kanë parashikuar yjet për punën dhe dashurinë

Dashi

Mënyra më e mirë për të sfiduar veten është të eksplorosh diçka të re. Madje ka gjasa që në fund të ndiheni krenar për këtë duke marrë parasysh rezultatin që mund të keni. Nëse keni ndonjë fobi, sot është dita për ta mundur atë.

Demi

Bëni kujdes nga personat që përpiqen t’ju afrohen sot me çdo kush, pasi është e sigurt që nuk e kanë aspak pozitivisht. Nëse dikush përpiqet të komplimentojë vazhdimisht, po përpiqet të kërkojë diçka prej jush. Mos lejoni askënd të përfitojë prej jush.

Binjakët

Marrëdhënia në çift do t’ju shkojë mirë. Të dy jeni partnerë të mirë, por herë pas here duhet të bini në kompromis. Ka gjasa që t’ju duhet të hiqni dorë i pari ndonjëherë, vetëm për të ruajtur marrëdhënien tuaj.

Gaforrja

Asgjë nuk është e qetë siç duket aktualisht. Bëni kujdes me informacionet që mund t’ju vijnë. Jo gjithçka mund ta ndani me miqtë tuaj të ngushtë.

Luani

Është koha të bëni plane për pushimet. Ndoshta nuk e dini se kur mund të ndodhë kjo, por gjithsesi rekomandohet të bëni planifikimet. Sa i përket apektit profesional, rekomandohet të vlerësoni disa opsione që mund t’ju dalin përpara.

Virgjëresha

Mos u nxitoni me veprimet para se të jeni vërtet gati. Para se të nisni diçka, përfundoni ato me të cilat po merreni aktualisht. Nëse keni ndërmend të nisni një marrëdhënie të re, sigurohuni që të shkëputeni plotësisht nga lidhja e mëparshme.

Peshorja

Ndiqni impulset tuaja, pavarësisht sesa e gjatë mund të jetë rruga. Gjetja e një interesi të ri apo aspekti në karrierë është dhurata më e mirë që mund t’i jepni vetes aktualisht.

Akrepi

Nuk mund të ndiheni përgjegjës për sjelljen e të tjerëve, ndaj mos u ndjeni keq nëse dikush pranë jush bën një koment të papërshtatshëm. Madje rekomandohet të mos jepni këshilla, nëse dikush nuk ua kërkon vetë një gjë të tillë.

Shigjetari

Do të jeni pikërisht aty ku duhet lidhur me një çështje të caktuar. Do të ndiheni të lumtur sot dhe do të keni vërtet arsye për këtë. Personat rreth jush do t’ua bëjnë gjërat edhe më të lehta për të arritur atë që doni.

Bricjapi

Mënyra më e mirë për të marrë frymëzim në jetën tuaj do të jetë të merrni shembull dikë që ka arritur majat. Do të dëshironi të zhvilloni biseda serioze për çështje të rëndësishme. Megjithatë bëni kujdes, pasi dikush mund të keqinterpretojë fjalët tuaja.

Ujori

Ekziston mundësia të pengoheni në iniciativat tuaja duke iu prishur planet në minutën e fundit. Kjo situatë mund t’ju dëshpërojë, megjithatë sa i përket gjendjes sentimentale duket se gjithçka është në formën e duhur.

Peshqit

Lërini mënjanë thashethemet, nëse nuk doni që t’ju akuzojnë pa qenë i përfshirë. Sa i përket aspektit ekonomik, gjendja duket e qëndrueshme. Një angazhim i papritur mund t’ju detyrojë të punoni deri vonë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor 6 gusht, parshikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 6 gusht, parshikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 06.08.2020
Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të tundohen gjatë ditë...

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të tundohen gjatë ditës së enjte. Mos u ndjeni keq nëse keni nevojë të kërkoni ndihmën e një miku. Kjo mund t’ju ndihmojë për t’u promovuar ose për të nisur një punë të re më me perspektivë. Bëni plane, kujdesuni për veten dhe shfrytëzoni çdo mundësi për të […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 5 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 5 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 05.08.2020
Dashi Një person i huaj mund të ketë një ndikim shumë poziti...

Dashi Një person i huaj mund të ketë një ndikim shumë pozitiv në jetën tuaj sot. Ato që mund të thonë mund t’ju befasojë. Eksplorimi i një kulture të ndryshme do të jetë kënaqësi dhe do t’ju frymëzojë për gjëra të reja në jetën tuaj. Demi Do ju vijnë ndikime pozitive në fushën e miqësinë. […]

Lexo më shumë

Horoskopi/ E martë 4 gusht 2020, ja shenjat me pak dhe me shumë fat

Horoskopi/ E martë 4 gusht 2020, ja shenjat me pak dhe me shumë fat

Publikuar më 04.08.2020
Ky është horoskopi për ditën e martë 4 gusht 2020 që Noa.al ...

Ky është horoskopi për ditën e martë 4 gusht 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik që përftohet në avancë për lexuesit tanë. Dashi Në dashuri […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 3 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 3 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 03.08.2020
Dashi Këtë të hënë do i jepni fund një sekreti që ju ka mund...

Dashi Këtë të hënë do i jepni fund një sekreti që ju ka munduar prej kohësh. Është dita ku do përballeni me të vërteta të mëdha dhe të ndërmerrni veprime të rëndësishme për jetën. Në dashuri nuk do arrini të sqaroheni me partnerin për gjërat që ju shqetësojnë. Demi Sektori i dashurisë do jete mjaft […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 2 gusht 2020

Horoskopi ditor, e diel 2 gusht 2020

Publikuar më 02.08.2020
Dashi Kjo e diel nuk është dita ideale për dashurinë sepse d...

Dashi Kjo e diel nuk është dita ideale për dashurinë sepse do të keni shumë pasiguri. Bëni durim me ndjenjat e juaja dhe tregohuni të kujdesshëm. Poashtu edhe në aspektin e punës bëni durim ngaqë gjërat do të ecin mirë në atë që jeni duke pritur. Demi Ju jeni të gatshëm për lidhje prandaj nëse […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor 1 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Horoskopi ditor 1 gusht, parashikimi i yjeve për punën dhe dashurinë

Publikuar më 01.08.2020
Dashi Pa e kuptuar se si ose kur ndodhi, ju mund ta gjeni ve...

Dashi Pa e kuptuar se si ose kur ndodhi, ju mund ta gjeni veten mes një̈ konflikti sot. Por gjithçka që duhet të bëni është̈ të përdorni aftësitë̈ tuaja të ndërmjetësimit dhe do a kaloni edhe këtë situate pa ndonjë̈ vështirësi. Buzëqeshja juaj mund të sjellë paqe. Demi Pritet të jetë një ditë emocionuese për […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 31 korrik 2020

Horoskopi ditor, e premte 31 korrik 2020

Publikuar më 31.07.2020
Dashi Për pjesën më të madhe të atyre që janë në çift gjërat...

Dashi Për pjesën më të madhe të atyre që janë në çift gjërat do shkojnë me së miri. Disa të tjerë mund të debatojnë për disa gjëra të lëna pezull prej kohësh. Kujdes! Disa shpenzime të nevojshme dhe të papritura do ua tronditin pak planin financiar. Tregohuni shumë të kujdesshëm dhe te matur. Demi Gjatë […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 30 korrik 2020

Horoskopi ditor, e enjte 30 korrik 2020

Publikuar më 30.07.2020
Dashi Ekzistojnë mundësitë që idetë tuaja ambicioze të reali...

Dashi Ekzistojnë mundësitë që idetë tuaja ambicioze të realizohen. Nëse keni ndërmend të nisni ndonjë projekt të ri në profesionin tuaj, sigurohuni që të keni mbështetjen që ju duhet. Sa i përket anës profesionale, ka gjasa që dikush të shprehë interes ndaj jush. Demi Shmangni pesimizmin dhe skepticizmin, pasi nuk do të ndikojë aspak mirë […]

Lexo më shumë