×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi 7 gusht, parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi

Vetëm sepse keni ndjenja jashtëzakonisht pozitive për dikë nuk do të thotë se edhe ai person ka të njëjtat ndjenja me ju, prandaj mos bëni supozime sot. Të qëndruarit me këmbë në tokë është këshilla më e mirë për ju sot.

Demi

Në këtë periudhë do jeni shumë kuriozë, aktivë dhe optimistë. Ju e dini se si të dhuroni spontanitet dhe dashuri për ata që janë në anën tuaj. Udhëtime dhe miqësi të shkurtra krye të vëmendjes. Nuk do jetë një ditë aspak e mërzitshme. Me praninë e njerëzve të dashur do ndiheni shumë në paqe.

Binjakët

Yjet do ju japin sot shumë hijeshi dhe inteligjencë, shkathtësi dhe reflekse të shpejta, si fizike ashtu edhe ato mendore. Ju jeni në gjendje të rrëmbeni simpatinë e njerëzve me të cilët jeni të lidhur nga respekti dhe dashuria. Intuitë shkëlqyese, në çdo sektor. Dhe parashikimi për nesër do të jetë edhe më i mirë.

Gaforrja

Me Venusin në shenjë, çdo pengesë mund të tejkalohet. Zemra, mendja dhe shpirti janë të gatshëm të enden në vendet e largëta dhe t’ju zhytin në situata joshëse. Preferoni kontakte me njerëz që jetojnë shumë larg jush, por që i keni në zemrën tuaj.

Luani

Duke pasur parasysh ndërlikimin që krijohet midis Diellit, Hënës, Mërkurit dhe Marsit, një simpati e papritur mund të lindte, ndoshta si pasojë e ngjarjeve të ndryshme të verës. Ju mund të tërhiqeni fort nga dikush që është simpatik dhe ka një ndjeshmëri të veçantë. Ju keni ide shumë të qarta rreth dëshirave tuaja emocionale dhe mund të ecni në drejtimin e duhur për t’i realizuar ato.

Virgjëresha

Parashikimi i yjeve do jetë i shkëlqyer për ju këtë kohë. Ju do keni humor për të zgjidhur çdo lloj shqetësimi. Ju keni frymëzime origjinale dhe forcë vendimmarrëse. Me entuziazëm mund të stimuloni partnerin, miqtë dhe familjarët. Nuk ka pengesa në sektrorin sentimentale. Lëreni imagjinatën tuaj të shpërthejë, jini sa më shumë kreativ të jetë e mundur.

Peshorja

Yjet e kësaj dite na inkurajojnë të merremi një angazhim të rëndësishëm. Dialogu është tërheqës dhe i thellë, fjalët tuaja dëgjohen me kënaqësi dhe janë përbërësi kryesor i marrëdhënies me partnerin tuaj. Mërkuri ju jep qartësi dhe largpamësi për të zgjeruar horizontet ekzistenciale ose thjesht për të bërë miq të rinj.

Akrepi

Nga sot do të jeni më romantikë, do të dini se si të pasuroni çdo lloj marrëdhënieje me imagjinatën, do të keni vëmendje më të madhe për zemrën tuaj. gjithçka falë pozicionit të ri të Venusit, planetit të dashurisë, harmonisë dhe bukurisë. Perspektiva të shkëlqyera për ata që dëshirojnë të konsolidojnë lidhjen emocionale, për ata që kërkojnë një vendbanim përfundimtar dhe për ata që duan të bëjnë një zyrtare një lidhje sekrete.

Shigjetari

Gjallëria e ideve është e kombinuar me aftësi të shkëlqyera kritike dhe mprehtësi shprehëse. E gjithë kjo vlen mirë për sektorin praktik, por edhe për sektorin e marrëdhënieve. Ju do keni argumenta të shumta për t’i treguar vendin njerëzve që po veprojnë gabim. Do karakterizoheni nga një humor i mirë. Ndarja e lumturisë me dikë tjerët është gjithmonë një përvojë e mirë.

Bricjapi

Në dashuri, kujdes duhet të bëni gjatë pasdites pasi që disa gjëra do të mund të komplikohen. Nervoza nuk do të mungojë gjatë gjithë ditës, kështu që merruni me diçka. Edhe në punë duhet të bëni kujdes me kolegët që të mos përfshiheni në debate.

Ujori

Ekziston një atmosferë e mirë në shoqeri dhe dhë në dashuri. Ju jeni dëshmitar i një miqësie të konsiderueshme dhe të fortë. Kjo do jetë një ditë shumë dinamike dhe me plot nisma. Tema juaj kryesore dhe më rëndësishme për ju është dashuria dhe ndjenjat e bukura që ndjeni për partnerin.

Peshqit

Një ditë jo fort e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Do të zhgënjeheni për diçka nga partneri/ja që do ju prishë ditën. Por duhet të keni besim te kapacitetetet tuaja për të menaxhuar situatën. Beqarët do kenë takime interesante, ndryshimet ende janë larg. Sa i takon financave ato duken mjaft mirë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 18 shtator 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 18 shtator 2020

Publikuar më 18.09.2020
Dashi Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim. Ky ...

Dashi Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim. Ky është një moment i mbushur me lodhje sa i takon punës. Demi Jeni të rrethuar nga njerëz që ju stresojnë, por nuk jeni ju problemi. Bëni kujdes ndaj marrëveshjeve dhe kontratave. Binjakët Sa i takon punës, do të keni mundësi që të merrni […]

Lexo më shumë

Lajme të mira për këto shenja, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Lajme të mira për këto shenja, njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Publikuar më 17.09.2020
Dashi Në dashuri përpiquni të mos shtyni diskutimet. Mbrëmja...

Dashi Në dashuri përpiquni të mos shtyni diskutimet. Mbrëmja do të jetë pozitive. Kur bëhet fjalë për punën, ju jeni krijues dhe i vendosur. Demi Në punë, përpiquni të qëndroni të qetë dhe të reflektoni nëse planifikoni të merrni një rrugë të re. Binjakët Në punë do të përjetoni momente tensioni dhe nervozizmi. Është një […]

Lexo më shumë

Zbuloni surprizat e yjeve për sot, 16 shtator 2020

Zbuloni surprizat e yjeve për sot, 16 shtator 2020

Publikuar më 16.09.2020
Dashi Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti...

Dashi Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi ka ardhur momenti për të bërë disa zgjedhje me rëndësi në punë dhe në jetë. Nuk duhet të pretendoni që të zgjidhni gjithçka menjëherë. Demi Ka ardhur momenti që të zgjidhni çështjet e mbetura pezull. Sa i takon punës, nëse keni një aktivitet tuajin, do të përballeni me […]

Lexo më shumë

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 15 shtator 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 15 shtator 2020

Publikuar më 15.09.2020
Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, d...

Dashi Në dashuri do të jeni energjik dhe gjatë kësaj dite, do të arrini të bëni një listë me gjërat që doni të bëni me njeriun e zemrës. Demi Ju duhet të rregulloni disa gjëra të mbetura pezull. Ka diçka që në dashuri nuk shkon siç duhet. Sa i takon punës, yjet do të jenë […]

Lexo më shumë

Parashikimi për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje

Parashikimi për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje

Publikuar më 14.09.2020
Ky është horoskopi për ditën e hënë 14 shtator 2020. Njihuni...

Ky është horoskopi për ditën e hënë 14 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe në dashuri duhet të kuptoni se kush është në anën tuaj dhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 13 shtator 2020

Horoskopi ditor, e diel 13 shtator 2020

Publikuar më 13.09.2020
Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. ...

Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e nesërme Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi Ju duket sikur jeni me shumë fat aktualisht, por nuk do të mendoni në të njëjtën mënyrë në ditët e ardhshme. Ruani qetësinë dhe planifikoni projekte të ndryshme. […]

Lexo më shumë

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 12 shtator 2020

Njihuni me parashikimin e yjeve për sot, 12 shtator 2020

Publikuar më 12.09.2020
Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por është e këshi...

Dashi Mund të mos i keni frikë përballjet, por është e këshillueshme që të qëndroni larg telasheve. Lërini të tjerët të zihen për gjëra të parëndësishme, keni probleme më të mëdha që kërkojnë vëmendjen tuaj. Demi Do t’ju duhet t’i bindni të tjerët që e dini për çfarë po flisni, por nuk keni asnjë qëllim […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 11 shtator 2020

Horoskopi ditor, e premte 11 shtator 2020

Publikuar më 11.09.2020
Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i ...

Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i përdorni në mënyrën e duhur? Planetet ju këshillojnë se duhet t’i përdorni më mirë aftësitë tuaja, si për vete ashtu edhe për të ndihmuar të tjerët. Demi Nuk mashtroheni kur ju duhet një marrëveshje, por nesër do të jepni falas diçka për të […]

Lexo më shumë