×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi, 25 maj 2020/ Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën tuaj

Dashi

Kohët e fundit marrëdhëniet e mira me një person që në të shkuarën e keni konsideruar armik kanë qënë intensive. Të dy prej jush keni shumë më tepër për të fituar duke u shoqëruar sesa duke i bërë presion njëri-tjetrit.

Demi

Ju keni bërë shumë gjëra të bukura që janë shumë tërheqëse për masat. Ju e njihni mjaft mirë audiencën tuaj dhe dini si të veproni rreth tyre. Kjo energji ju ka dhënë një avantazh. Popullariteti juaj do të rritet ditën e sotme.

Binjaket

Miqtë shpesh mbështeten tek njëri-tjetri kur kërkojnë qartësi, kështu që nuk është çudi që një person është i interesuar të dëgjojë një këshillë për një problem me të cilin ai po përballet. Mos ngurroni ta ndihmoni këtë person.

Gaforrja

Po kaloni një situatë të paqëndrueshme financiare kjo për shkak të disa vendimeve të gabuara që keni marrë në të kaluarën. sa i përket marrëdhënies në çift, ajo duket në nivele të kënaqshme.

Luani

Jini më kreativë se si komunikoni sot dhe do të krijoni një përshtypje shumë të mirë. Lërini idetë tuaja të rrjedhin. Në çështjet financiare, duket se gjithçka do të shkojë drejt normalizimit pas një periudhe jo shumë të mirë.

Virgjeresha

Mos u tregoni shumë kritik ndaj ideve dhe opinioneve të të tjerëve. Përkundrazi, jini i hapur për të mësuar gjëra të reja. Në aspektin sentimental, keni nevojë që të kaloni më shumë kohë me partnerin për të qartësuar çdo mosmarrëveshje.

Peshorja

Sot, rutina juaj e përditshme mund të prishet, por nuk do t’ju shqetësojë aspak. Asnjë shpërqendrim nuk do të jetë shumë për ju. Në vendin e punës mund të përballeni më disa probleme që nuk janë të kapërcyeshme.

Akrepi

Ju mund të mendoni se i dini të gjitha përgjigjet, por sot do të kuptoni se shumë gjëra janë paqarta. Kjo vlen edhe për një raport sentimental. Përmes komunikimit do të arrini të merrni të gjitha sqarimet e nevojshme.

Shigjetari

Përpiquni të identifikoni të gjitha ndjenjat tuaja për një person. Aktualisht mund të jeni pak i paqartë, por çdo gjë do të sqarohet brenda jush. Në aspektin profesional, mund të merrni disa informacione në lidhje me një promovim.

Bricjapi

Krijimtaria juaj është në maksimum tani, prandaj përpiquni ta përdorni atë në avantazhin tuaj! Perspektiva juaj është e freskët dhe inovative tani. Në aspektin profesional mund të përballeni më disa punë të papërfunduara me të cilat duhet të aktualisht.

Ujori

Cështjet e zemrës siç është raporti juaj me një person ka nevojë për më shumë vëmendje. Mos kaloni shumë kohë larg partnerit tuaj. Angazhimi juaj në vendin e punës do të vlerësohet maksimalisht sot.

Peshqit

Ju keni kaq shumë forcë emocionale. Pse të mos përfitoni nga kjo dhe të trajtoni një temë prekëse sot? Eshtë koha për të sqaruar marrëdhëniet me dikë me të cilin keni një histori të çrregullt.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e mërkurë 28 korrik 2021

Horoskopi ditor, e mërkurë 28 korrik 2021

Publikuar më 28.07.2021
Dashi Yjet janë pozicionuar në anën tuaj dhe kjo do të thotë...

Dashi Yjet janë pozicionuar në anën tuaj dhe kjo do të thotë se nuk do t’ju mungojë mbështetja e zodiakut gjatë ditës së mërkurë. Por nuk mjafton të prisni që gjithçka t’ju vijë prej astrave. Demi Me Mërkurin dhe Afërditën në sintoni të plotë do të keni një mundësi më shumë që në raportet ndërpersonale […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 27 korrik 2021

Horoskopi ditor, e martë 27 korrik 2021

Publikuar më 27.07.2021
Dashi Po, dikush nga i cili vareni po ju mban “peng”, por ju...

Dashi Po, dikush nga i cili vareni po ju mban “peng”, por ju nuk duhet t’ia lejoni vetes të zemëroheni. Planetet ju paralajmërojnë se pikërisht kjo është ajo që ai/ajo pret nga ju. Qëndroni të qetë. Demi Mund të jeni me dy mendje nëse duhet të përfshiheni në një aktivitet social të çfarëdollojshëm këtë fundjavë. […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 26 korrik 2021

Horoskopi ditor, e hënë 26 korrik 2021

Publikuar më 26.07.2021
Dashi Një ndjenjë qetësie do ju shoqërojë gjatë gjithë ditës...

Dashi Një ndjenjë qetësie do ju shoqërojë gjatë gjithë ditës së parë të javës që fillon. Kjo përputhet mirë me ritmin e gjërave përreth jush, sepse jeta juaj nuk është më aq dinamike. Merrni disa ditë pushime në mënyrë që të relaksoheni së bashku me partnerin tuaj. Demi Mos kini frikë të “pastroni” zemrën tuaj […]

Lexo më shumë

Gëzim, por edhe ankth, shenjat me fat dhe lajmet e këqija, zbuloni parashikimin e horoskopit

Gëzim, por edhe ankth, shenjat me fat dhe lajmet e këqija, zbuloni parashikimin e horoskopit

Publikuar më 18.07.2021
Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavar...

Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavarësisht se nuk e pranoni. Sa i përket karrierës apo financave, nuk parashikohen ndryshime. Në mbrëmje ka gjasa të mos keni dëshirë të dilni, por të qëndroni në qetësi në shtëpi. Demi Nuk pritet të keni emergjenca gjatë kësaj të diele, por njëkohësisht nuk parashikohet […]

Lexo më shumë

Zhgënjime, para dhe dashuri, mësoni surprizat e yjeve për sot

Zhgënjime, para dhe dashuri, mësoni surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 14.07.2021
Dashi Financat tuaja do të përmirësohen gjatë ditës. Çdo det...

Dashi Financat tuaja do të përmirësohen gjatë ditës. Çdo detyrë e re që do të ndërmerret sot mund të mos përmbushë pritshmëritë tuaja. Kjo do të jetë një ditë për lëvizje të kujdesshme, ku duhet të mendoni më shumë me mendje se sa me zemrën. Në mbrëmje shëndeti i bashkëshortit/bashkëshortes suaj mund t’ju shkaktojë stres. […]

Lexo më shumë

Kini kujdes financat, njihuni me horoskopin e ditës së sotme

Kini kujdes financat, njihuni me horoskopin e ditës së sotme

Publikuar më 13.07.2021
Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Ndjenjat në çift janë...

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Ndjenjat në çift janë të forta, por përsëri nuk është e mjaftueshme. Nëse partneri përpiqet t’ju fusë në “kurth” duke folur ju për të ardhmen, ju bëni menjëherë një hap prapa. Do të keni kontakte të shpejta dhe fitimprurëse. Nëse i keni mbyllur punë e javës, […]

Lexo më shumë

Një ditë plot energji pozitive, çfarë parashikojnë yjet për çdo shenjë

Një ditë plot energji pozitive, çfarë parashikojnë yjet për çdo shenjë

Publikuar më 12.07.2021
Dashi Meditimi dhe joga do të rrisin qëndrueshmërinë tuaj me...

Dashi Meditimi dhe joga do të rrisin qëndrueshmërinë tuaj mendore. Një përmirësim i financave tuaja do t’ju mundësojë të bëni blerje të rëndësishme. Çështjet e brendshme mund të kërkojnë vëmendjen tuaj të menjëhershme. Bëni kujdes nga disa kolegë në punë. Demi Mos vijoni të mendoni për ngjarjet e së kaluarës. Zhgënjimi nuk do t’ju ndikojë […]

Lexo më shumë

Horoskopi 11 korrik/ Dashuria, pasiguritë dhe çështjet profesionale, surprizat e yjeve për sot

Horoskopi 11 korrik/ Dashuria, pasiguritë dhe çështjet profesionale, surprizat e yjeve për sot

Publikuar më 11.07.2021
Dashi Identifikoni ndjenjat që ju motivojnë. Shpëtoni veten ...

Dashi Identifikoni ndjenjat që ju motivojnë. Shpëtoni veten nga çdo mendim negativ si frika, dyshimi, zemërimi dhe lakmia. Mos lejoni që fëmijët tuaj të përfitojnë nga sjellja juaj bujare. Nivelet tuaja të energjisë do të jenë të larta, pasi i dashuri/ e dashura juaj duket se ju sjell shumë lumturi. Demi Mbrëmja juaj do të […]

Lexo më shumë