×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi 24 shtator 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

DASHI

Sot do të jetë një ditë e zënë për ju. Ju mund të merrni pjesë në një festë ose të takoni një grup miqsh për të pirë ose për të ngrënë darkë. Me këtë rast, ju mund të merrni shumë informacione të dobishme për të ardhmen.

DEMI

Mund të merrni disa të ardhura shtesë nga përdorimi i kompjuterave ose i teknologjisë.  Ju do të lodheni mjaftueshëm në punën e përditshme, por dëshira për më shumë para do ju bëjë që të punoni ekstra diku tjetër. Megjithëse ju duket sikur nuk është asgjë, në të ardhmen mund të kthehet në një biznes fitimprurës.

BINJAKËT

A ju pëlqejnë videot ose lojërat kompjuterike? Nëse jo, dikush pranë jush mund të jetë pasi yjet thonë se do të kaloni shumë kohë pranë miqve dhe teknologjisë. Kjo do të jetë më argëtuese se sa mendoni. Juve ju pëlqen të qëndroni pranë këtyre njerëzve pasi edhe bisedat do të jenë interesante.

GAFORRJA

Sot do të bëheni pjesë e një grupi atrologësh me disa psikologë, të cilët do të diskutojnë një mori gjërash. Mund t’ju dhembë koka dhe do të mendoni se është për shkak të koncepteve të diskutuara, të cilat truri mund të mos i përpunojë aq shpejt. Mos u dëshpëroni. Ju keni përthithur më shumë informacion se sa mendoni. Nëse nuk mund të flini në darkë, bëni një shëtitje që të lodhni trupin e trurin.

LUANI

Në lagjen tuaj mund të zhvillohet shumë aktivitet sot. Nëse jetoni në një qytet të madh, një film apo ngjarje lajmesh po filmohet aty pranë dhe do të mblidhen një turmë njerëzish. Mos kini frikë të dilni dhe të shihni se çfarë po ndodh. Nëse nuk jetoni në një qytet, mund të ndodhë dicka, por jo aq e madhe sa në qytet.

VIRGJERESHA

Koha dhe energjia juaj sot do të kalojë duke u marrë me teknologjinë, me qëllim për të rritur të ardhurat. Ju mund të jeni duke menduar për krijimin e një biznesi të ri ose jeni duke rritur efikasitetin e një biznesi aktual, por për ta bërë këtë, truri juaj do të duhet të përpunojë shumë informacione. Mos u frikësoni nga gjërat teknike. Thjesht merreni hap pas hapi dhe do ia dilni me sukses.

PESHORJA

Aventura është një prej prioriteteve tuaja kryesore. Sot mund të keni në mendje një lloj aventure që se keni provuar më parë. Mund të konsideroni ngjitjen në male, eksplorimin e Romës ose një vizitë në oqean. Cfarë që doni të bëni, duhet të mendoni një plan serioz para se të niseni.

AKREPI

Studimi i astrologjisë dhe disiplinave psikike mund të jenë fokusi juaj kryesor sot. Madje mund të merrni pjesë një grup për një temë që ju intereson. Gjatë kësaj dite, do të takoni njerëz të rinj intrigues, të cilët mund të jenë paksa të çuditshëm, por mund të bëhen miq të ngushtë. Pasi të mësoni rreth astrologjisë, shkoni në shtëpi dhe flini pasi truri juaj duhet të qetësohet.

SHIGJETARI

Miqtë, aktivitetet në grup dhe ngjarjet shoqërore mund t’ju marrin shumë kohë. Ju me siguri do ta kaloni një ditë interesante dhe argëtuese. Ju gjithashtu mund të bëni disa miq të rinj dhe të takoni të paktën një partner potencial dashurie.

BRICJAPI

Kjo mund të jetë një ditë e ngarkuar për ju pasi do të përqendroheni në dy gjëra. E para është puna me kompjuterë dhe e dyta është bashkëveprimi me shumë njerëz të rinj. Kontakti juaj me këta njerëz mund të jetë shumë i këndshëm dhe mjaft stimulues, kështu që shfrytëzoni sa më shumë mundësi.

UJORI

Sot do të ndiheni entuziast për jetën në përgjithësi. Mendja juaj mund të kalojë nga projektet krijuese në filozofi, udhëtime, në vendet e largëta, dhe mund t’i konsideroni të gjithë këto për të ardhmen. Romanca gjithashtu mund të jetë në mendjen tuaj, prandaj përgatituni të kaloni një ditë të bukur.

PESHQIT

Ju mund të organizoni një mbledhje me miqtë dhe fqinjtë e interesuar në astrologji ose forma të tjera të përqendrimit psikik. Ju do të kënaqeni, ndoshta për shkak të informacionit të diskutuar ashtu edhe miqësisë me të tjerët.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e mërkurë 28 tetor 2020

Horoskopi ditor, e mërkurë 28 tetor 2020

Publikuar më 28.10.2020
Dashi Kujdes nga veprimet që do të bëni në lidhje me partner...

Dashi Kujdes nga veprimet që do të bëni në lidhje me partnerin/en nëse nuk doni të keni debate të forta. Ndërsa në planin financiar situata do të përmirësohet. Demi Do të jeni të dëshpëruar gjate kësaj dite dhe nuk do dini çfarë të bëni për ta përmirësuar marrëdhënien me partnerin. Në planin financiar gjendja do […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 27 tetor 2020

Horoskopi ditor, e martë 27 tetor 2020

Publikuar më 27.10.2020
Dashi Injoroni të gjithë ata që thonë se ju po ëndërroni me ...

Dashi Injoroni të gjithë ata që thonë se ju po ëndërroni me sy hapur pasi janë totalisht gabim. Keni çdo të drejtë ta lini të lirë imagjinatën, pasi keni çdo mundësi të gjeni zgjidhjet e duhura për problemet në punë. Demi Disa prej çështjeve më të cilat jeni përballur në javët e fundit ju kanë […]

Lexo më shumë

Të papritura dhe lajme të reja, çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Të papritura dhe lajme të reja, çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Publikuar më 25.10.2020
Dashi Këtë të diel do të keni një nevojë në rritje për të th...

Dashi Këtë të diel do të keni një nevojë në rritje për të thënë atë që mendoni, pa u shqetësuar shumë se si do të reagojë personi tjetër. Viti që vjen do të jetë plot premtime, prandaj duhet të përfshiheni tani në planet tuaja. Në dashuri, yjet do t’ju inkurajojnë të ndaleni dhe të shihni […]

Lexo më shumë

Ditë me lajme të mira, zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për ju sot

Ditë me lajme të mira, zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për ju sot

Publikuar më 24.10.2020
Dashi Ndjenjat për partnerin do jenë edhe më të thella gjatë...

Dashi Ndjenjat për partnerin do jenë edhe më të thella gjatë kësaj dite. Nga ana tjetër do gjeni edhe mënyrën e duhur për t’i shprehur ato dhe do e bëni partnerin të lumtur. Beqarët do fillojnë histori dashurie afatgjata dhe mjaft të këndshme. Financat nuk do jenë të këqija, megjithatë nuk duhet të hidheni me […]

Lexo më shumë

Mësoni çfarë parashikojnë yjet sot, 23 tetor 2020

Mësoni çfarë parashikojnë yjet sot, 23 tetor 2020

Publikuar më 23.10.2020
Dashi Disa lajme të mira do të ketë për ju sot. Me planetët ...

Dashi Disa lajme të mira do të ketë për ju sot. Me planetët që ju favorizojnë do të jeni mjaft të lehtësuar. Ndiheni plot energji dhe të gatshëm për të sfiduar të gjithë botën. Tregoni kujdes që të mos shkelni shumë në plagët  e atyre që ju rrethojnë, dikush mund të tërbohet! E Premte interesante […]

Lexo më shumë

Fati në derën tuaj! Zbuloni shenjat që do kenë sukses këtë të enjte

Fati në derën tuaj! Zbuloni shenjat që do kenë sukses këtë të enjte

Publikuar më 22.10.2020
Dashi Dita e nesërme nuk do të jetë aspak e lehtë. Çdo momen...

Dashi Dita e nesërme nuk do të jetë aspak e lehtë. Çdo moment duhet të jeni të kujdesshëm dhe asgjë to mos e merrni për të garantuar nesër. Rreth jush ka persona që po sillen në një mënyrë të dyshimtë. Bëni sytë katër. Demi Këtë të enjte duhet të fokusoheni më tepër te ajo çka […]

Lexo më shumë

Zbuloni shenjta më me fat për sot, lexoni çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Zbuloni shenjta më me fat për sot, lexoni çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Publikuar më 21.10.2020
Dashi Ruani qetësinë, sepse nëse lind një krizë në çift sot ...

Dashi Ruani qetësinë, sepse nëse lind një krizë në çift sot dhe nesër, ajo mund të rritet më shumë. Kur bëhet fjalë për punën, ju mund të jeni duke kapërcyer një pengesë. Demi Hëna është në anën tuaj: katër ditë të rëndësishme dhe interesante, sidomos në dashuri. Në frontin e punës, krijuesit që kanë ide […]

Lexo më shumë

Të papritura dhe probleme familjare, çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Të papritura dhe probleme familjare, çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

Publikuar më 20.10.2020
Dashi Ju jeni përkëdhelur nga Marsi dhe Hëna të cilët kanë n...

Dashi Ju jeni përkëdhelur nga Marsi dhe Hëna të cilët kanë ndezur zemrën tuaj me shpresë. Do të jeni në një formë të shkëlqyeshme sot. Një test klinik që do të bëni do t’ju lehtësojë nga të gjitha dyshimet që prej ditësh po bluani në mendjen tuaj.  Nëse partneri ndodhet afër jush, atëherë vlerësojeni këtë […]

Lexo më shumë