Horoskopi, 11 qershor 2019

Dashi 21/3 – 20/4

Sot ka shumë mundësi ta lini pas dore personin që keni në krah. Beqarët në do kenë dashuri me shikim të parë. Në planin fnanciar do jeni të kthjellet për hapat që duhet të hidhni.

Demi 21/4 – 21/5

Ditë mjaf e qete kjo e sotmja për ata që janë në lidhje. Për beqaret nuk priten dashuri me shikim të parë. Financat do mbeten goxha të mira sepse do dini si t’i menaxhoni ato.

Binjakët 22/5 – 21/6

Dita do jetë shumë e mirë sot për juve që jeni në lidhje. Beqaret ka mundësi të humbasin disa mundësi të shkëlqyera. Në planin fnanciar duhet të merrni në dorë situatën.

Gaforrja 22/6 – 22/7

Qielli i dashurisë do jetë i mbushur me re gjatë kësaj dite. Beqarët nuk do jenë aspak në humor të dalin neper takime. Gjendja e fnancave nuk do jetë e mirë.

Luani 23/7 – 21/8

Partneri do përgatisë surpriza dhe do ndiheni për mrekulli. Beqaret nuk duhet të ndërmarrin shumë rreziqe për të ndryshuar statusin. Me fnancat do bëni mirë të mos tregoheni impulsive.

Virgjëresha 22/8 – 23/9

Mos e lini për asnjë çast pas dore partnerin tuaj sot. Beqaret do kenë vështirësi për ta bere për vete personin që pëlqejnë. Edhe fnanciarisht do kaloni momente të vështira.

Peshorja  24/9 – 23/10

Jeta juaj në çift do ketë përmirësime të mëdha sot. Beqaret do realizojnë disa takime interesante. Në planin fnanciar duhet t’i analizoni me kujdes gjërat para se të veproni.

Akrepi 24/10 – 22/11

Partneri juaj do beje të pamundurën që t’ua plotësojë dëshirat. Beqaret do preferojnë të qëndrojnë vetëm. Financat për disa do jene të mira, ndërsa të tjerë duhet të ulin shpenzimet.

Shigjetari 23/11 – 22/12

Ditë e qetë do jetë sot për ata qe janë në një lidhje. Beqaret do jenë gati për të bërë edhe ndonjë çmenduri te vogël. Në planin fnanciar mirë do jetë të mos ndërmerrni shumë rreziqe.

Bricjapi 23/12 – 20/1

Për të gjithë ata që janë në një lidhje do ketë tronditje të forta sot. Beqarët nuk do i shfrytëzojnë mundësitë që do iu jepen. Të ardhurat fatmirësisht do kenë goxha përmirësime.

Ujori 21/1 – 19/2

Venusi do ndikojë pozitivisht sot në çif. Beqaret do kenë takime të papritura të cilat mund t’ua ndryshojnë jetën përgjithmonë. Në planin fnanciar vështirësitë do jenë të mëdha.

Peshqit 20/2 – 20/3

Jeta juaj në çif do jetë përgjithë- sisht e qëndrueshme sot. Beqaret nuk do e kenë mendjen të krijojnë një lidhje. Në planin fnanciar më në fund do vendosni rregull.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet