×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Horoskopi 11 korrik/ Dashuria, pasiguritë dhe çështjet profesionale, surprizat e yjeve për sot

Dashi

Identifikoni ndjenjat që ju motivojnë. Shpëtoni veten nga çdo mendim negativ si frika, dyshimi, zemërimi dhe lakmia. Mos lejoni që fëmijët tuaj të përfitojnë nga sjellja juaj bujare. Nivelet tuaja të energjisë do të jenë të larta, pasi i dashuri/ e dashura juaj duket se ju sjell shumë lumturi.

Demi

Mbrëmja juaj do të shënohet nga emocione të përziera, duke ju bërë të ndiheni përgjithësisht të tensionuar. Megjithatë gëzimi dhe lumturia do të tejkalojnë çdo ndjenjë zhgënjimi që mund të përjetoni. Ju mund të merrni një dhuratë të papritur nga një mik apo i afërm.

Binjakët

Ju do të merrni para që do të ndihmojnë në përmirësimin e pozicionit tuaj aktual financiar. Nëse përpiqeni të impononi mendimet tuaja tek njerëzit që njihni, do të dëmtoni interesat tuaja. Trajtimi i situatës me durim është e vetmja mënyrë për të ecur përpara.

Gaforrja

Përpjekjet tuaja së bashku me mbështetjen e anëtarëve të familjes do t’iu ndihmojë të arrini rezultatet e dëshiruara në një situatë shqetësuese në aspektin profesional. Jeta juaj në çift nuk do të jetë ashtu sikur dëshironi, çfarë mund të çojë edhe në një debat të papritur.

Luani

Mundohuni të ushtroheni më shumë fizikisht gjatë ditës. Të lindurit e kësaj shenje më në fund do të jenë në gjendje të kalojnë disa kohë vetëm pas një kohe të gjatë. Sot, ju dhe bashkëshorti/bashkëshortja juaj mund të konsumoni një bisedë vërtet të thellë.

Virgjëresha

Do të çliroheni nga tensionet që keni përjetuar kohët e fundit. Koha e duhur për të bërë ndryshime në mënyrën tuaj të jetesës. Ekziston mundësia që të debatoni me bashkëshortin/bashkëshorten tuaj për një çështje parash.

Peshorja

Sigurohuni që i keni të gjitha faktet, para se të jepni ndonjë gjykim sot ndaj njerëzve që ju rrethojnë. Personat e kësaj shenje që kanë investuar në pronë dhe që tani dëshirojnë ta shesin këtë, mund të hasin një blerës sot dhe të marrin një kthim të mirë të investimeve të tyre. Kjo do të jetë një ditë e favorshme për çështjet personale dhe përfundimin e punëve në pritje të shtëpisë.

Akrepi

Ka gjasa të jetë një ditë shqetësuese nëse dilni në përfundime dhe bëni zgjedhje impulsive. Mund t’ju duhet t’i përmbaheni një buxheti, në mënyrë që të shmangni çdo problem në lidhje me paratë në të ardhmen. Marrëdhënia juaj në çift mund të pësojë një farë tendosjeje, për shkak të ndërhyrjes së dikujt.

Shigjetari

Biznesmenëve të kësaj shenje të zodiakut do t’u kërkohet të investojnë paratë e tyre ndaj mendohuni mirë. Aktiviteti shoqëror me familjen tuaj do t’i mbajë të gjithë në një gjendje të qetë dhe të këndshme. Fuqitë tuaja të komunikimit dhe aftësive të lidhura me punën do të jenë mbresëlënëse. Sot, bashkëshorti juaj do të shtypë butonin e kthimit dhe do t’ju kthejë në ato ditë të hershme të dashurisë dhe romancës.

Bricjapi

Bëni kujdes me peshën tuaj dhe shmangni ngrënien e tepërt. Një telefonatë nga i dashuri/e dashura juaj do ta bëjë ditën tuaj të veçantë. Përgjithësisht do të jetë një ditë e këndshme, kur do të keni hapësirë edhe për miqtë.

Ujori

Jini pozitiv në mendime në mënyrë që të kapërceni pasiguritë tuaja, përndryshe frika mund të fillojë të mbizotërojë mendimet tuaja. Jeta juaj e dashurisë mund të marrë një kthesë magjike, thjesht shkoni me rrjedhën dhe ndjeni dashurinë.

Peshqit

Fëmijët mund t’ua bëjnë ditën shumë të vështirë. Përdorni afeksionin si një mjet për t’i mbajtur ata nën kontroll dhe për të shmangur stresin. Vendoseni veten në qendër të vëmendjes sot në lidhje me partnerin/partneren tuaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor, e premte 17 shtator 2021

Horoskopi ditor, e premte 17 shtator 2021

Publikuar më 17.09.2021
Dashi Hëna është në favorin e shenjës së Dashit këtë ditë të...

Dashi Hëna është në favorin e shenjës së Dashit këtë ditë të fundit të javës së punës. Edhe Venusi nuk është më kundër, kështu që një lajm i mirë pritet për dashurinë edhe nëse ka akoma nervozizëm në ujërat e ndjenjave. Në punë, duhet të zgjidhni një problem që ju ka krijuar situatë të sikletshme; përpiquni […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 16 shtator 2021

Horoskopi ditor, e enjte 16 shtator 2021

Publikuar më 16.09.2021
Dashi Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira...

Dashi Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira, në fakt këtë të enjte 16, do të ketë shumë nervozizëm. Gjatë ditës mund të ketë tensione të vogla në vendin e punës, kini kujdes. Demi Polemikat në dashuri do të jenë të pashmangshme dhe mund të merret një vendim drastik. Sa i përket […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 13 shtator 2021

Horoskopi ditor, e hënë 13 shtator 2021

Publikuar më 13.09.2021
Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. ...

Dashi Nuk keni pse të rrezikoni, por megjithatë do ta bëni. Lidhja e kësaj të hëne Diell-Pluton do ju inkurajojë të rrezikoni edhe më shumë, veçanërisht në punë. Demi Ju duket sikur jeni me shumë fat aktualisht, por nuk do të mendoni në të njëjtën mënyrë në ditët e ardhshme. Ruani qetësinë dhe planifikoni projekte […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 11 shtator 2021

Horoskopi ditor, e shtunë 11 shtator 2021

Publikuar më 11.09.2021
Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i ...

Dashi Keni lindur me disa aftësi shumë speciale, por a po i përdorni në mënyrën e duhur? Planetet ju këshillojnë se duhet t’i përdorni më mirë aftësitë tuaja, si për vete ashtu edhe për të ndihmuar të tjerët. Demi Nuk mashtroheni kur ju duhet një marrëveshje, por këtë të shtunë 9/11, do të jepni falas […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 10 shtator 2021

Horoskopi ditor, e premte 10 shtator 2021

Publikuar më 10.09.2021
Dashi Nuk keni pse i detyroni njerëzit t’ju japin atë që ju ...

Dashi Nuk keni pse i detyroni njerëzit t’ju japin atë që ju duhet – do jua japin me kënaqësi edhe nëse ua kërkoni me mirësjellje. Duhet të jeni më bashkëpunues që të arrini aty ku doni. Demi Çdo njeri bën gabime, kështuqë mos e qortoni veten për faktin se diçka ku keni shpresuar shumë ka […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 9 shtator 2021

Horoskopi ditor, e enjte 9 shtator 2021

Publikuar më 09.09.2021
Dashi Jini të durueshëm, pasi përpjekjet tuaja të vazhdueshm...

Dashi Jini të durueshëm, pasi përpjekjet tuaja të vazhdueshme të shoqëruara me mirëkuptim do t’ju sjellin rezultate të suksesshme. Miqtë ose bashkëshorti/bashkëshorti juaj do të gjallërojnë ditën tuaj. Aftësia juaj për të reaguar shpejt ndaj problemeve do të vlerësohet pamasë. Demi Do të jeni në humor për t’u angazhuar në aktivitete në natyrë. Praktikimi i […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 7 shtator 2021

Horoskopi ditor, e martë 7 shtator 2021

Publikuar më 07.09.2021
Dashi Pjesa e parë e javës karakterizohet nga tensione të nd...

Dashi Pjesa e parë e javës karakterizohet nga tensione të ndryshme, ka një akumulim të keqkuptimeve që duhen kapërcyer. Nuk ju mungon vendosmëria, por ndoshta tani duhet të përpiqeni të merrni një qëndrim më reflektues. Problemet që lidhen me jetën e përditshme gjithashtu ju kanë larguar nga dashuria, do keni rimëkëmbje në gjysmën e dytë […]

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 6 shtator 2021

Horoskopi ditor, e hënë 6 shtator 2021

Publikuar më 06.09.2021
Dashi Përgjithësisht parashikohet një ditë pozitive dhe e mb...

Dashi Përgjithësisht parashikohet një ditë pozitive dhe e mbushur me aktivitet kjo e hënë 6 shtator. Në aspektin profesional nuk do t’ju mundojnë mundësitë e favorshme, mundohuni të përfitoni. Demi Zhvillime pozitive në sferën profesionale. Përpara keni një periudhë të bukur nga e cila do të keni mundësi që të rimëkëmbeni. Binjakët Shmangni stresin dhe […]

Lexo më shumë