Horoskopi, 10 qershor 2019

Dashi 21/3 – 20/4

Kjo ditë premton të jetë e dobishme në shumë mënyra, lidhur me komunikimin në familje. Aktivitetet e javës dhe marrëdhëniet me familjarët do të karakterizohen nga harmonia.

Demi 21/4 – 21/5

Kjo ditë favorizon ndërveprimin me rrethin e ngushtë të miqve. Do t’ju jepet mundësia për të vlerësuar miqtë tuaj. Këshillohet që të përfshiheni në aktivitete të ndryshme dhe të stërviteni.

Binjakët 22/5 – 21/6

Sot qëndroni në pritje të dështimit në shumë fusha të jetës. Bëni një vlerësim të plotë të situatës. Rritja e një përçarje në marrëdhëniet familjare, kërkon që të ndryshoni sjelljen dhe qëndrimin tuaj.

Gaforrja 22/6 – 22/7

Bëni kujdes me regjimin ushqimor, duke i dhënë përparësi atij natyral dhe të freskët si dhe lëngjeve. Qëndrimi dhe argëtimi me kafshët mund të bëjë që të rigjeni harmoninë e ndjenjave dhe mendimeve.

Luani 23/7 – 21/8

Ka shumë mundësi që të ketë tensionim të situatës tuaj psikologjike. Rekomandohet që të qëndroni të qetë dhe të mos bëni gjëra të tepruara, për shkak të sëmundjeve të mundshme në sistemin nervor.

Virgjëresha 22/8 – 23/9

Ju do të keni nevojë për ndihmën fnanciare të miqve. Mos kini frikë të merrni hua dhe mos u shqetësoni, pasi këto janë vetëm vështirësi të përkohshme.

Peshorja 24/9 – 23/10

Femrat e lindura në këtë shenjë nuk duhet të mbajnë brenga në shpirt. Ka shumë mundësi që të keni njohje të reja interesante në të ardhme e afërt.

Akrepi 24/10 – 22/11

Tregohuni më kritikë me veten, kuptojini ndjenjat tuaja, mendimet dhe veprimet. Përdorni çdo mundësi për të përmirësuar jetën tuaj personale. Mos i jepni shumë makinës, pasi kjo mund të ndikojë negativisht.

Shigjetari 23/11 – 22/12

Mbani parasysh se nismat e reja në të gjitha sferat e jetës nuk janë shumë të lehta. Këshillohet që të bëni një vlerësim objektiv të asaj që po ndodh. Ka shumë mundësi që së shpejti të ndjeni përftimet e planit.

Bricjapi 23/12 – 20/1

Dita është e dobishme për ata që kanë planifkuar një udhëtim. Që nga mëngjesi e deri në mbrëmje do të shoqëroheni nga optimizmi dhe lumturia.

Ujori 21/1 – 19/2

Vitaliteti juaj do të jetë pak më lartë se normalisht, kështu që do të jetë e lehtë që t’a vini në punë, në mënyrë që të nisni një rol të ri. Rreziku dhe këmbëngulja në çështjet e sotme, mund të kenë si justifkim ftimin

Peshqit 20/2 – 20/3

Zgjidhja e disa problemeve shqetësuese në ambientin familjar do të shndërrohen në qëllimin tuaj kryesor. Mos lejoni që kjo të bëhet arsye për tu tërhequr.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet