×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Harroni dekoltenë, këtë verë do të ekspozoni shpinën

Bluzat apo fustanet e hapura nga mbrapajanë rikthyer në modë dhe këtë verë.

Mund t’i gjeni në versione të mrekullueshme, elegante bazuar në kontrastin, dmth  e mbyllur plotësisht në pjesën e përparme dhe me një hapje të madhe në pjesën e pasme.

Në të tjera, kurrizi zbukurohet me lidhëse, harqe, shirita të hollë dhe detaje të tjera.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vajza e Ismail Kadaresë zgjidhet zv.presidente e Asamblesë së Përgjithshme në OKB

Vajza e Ismail Kadaresë zgjidhet zv.presidente e Asamblesë së Përgjithshme në OKB

Publikuar më 01.07.2020
Shqipëria është zgjedhur për rolin e zv/Presidentit për Sesi...

Shqipëria është zgjedhur për rolin e zv/Presidentit për Sesionin e 75-të të Asamblesë së Përgjithshme në Organizatën e Kombeve të Bashkuara (OKB). Këtë pozicion e merr ambasadorja e Shqipërisë në OKB, Besiana Kadare, e cila është vajza e shkrimtarit Ismail Kadare. Lajmin e ka dhënë vetë ambasadorja Kadare përmes një postimi në rrjetet sociale. “Jam krenare […]

Lexo më shumë

Historia e vrasëses që arriti orgazmën teksa godiste viktimat me kazmë (Foto)

Historia e vrasëses që arriti orgazmën teksa godiste viktimat me kazmë (Foto)

Publikuar më 30.06.2020
Karla Faye Tucker raportohej se buzëqeshte teksa u lidh në k...

Karla Faye Tucker raportohej se buzëqeshte teksa u lidh në krevatin e vdekjes për t’u injektuar me përzierjen fatale të ekzekutimit, në burgun e Texas. 38-vjeçarja ishte e dënuar me vdekje prej 14 vitesh, pas vrasjes brutale të dy fqinjëve të saj me një kazmë, teksa ishte e intoksikuar me droga dhe alkool. Vrasjet morën […]

Lexo më shumë

“Nga torturat humba fëmijën”, gruaja rrëfen dhunën e burrit polic: Më vuri pistoletën në kokë, e gjeta me dike tjetër

“Nga torturat humba fëmijën”, gruaja rrëfen dhunën e burrit polic: Më vuri pistoletën në kokë, e gjeta me dike tjetër

Publikuar më 24.06.2020
Në studion e emisionit me “Zemër të Hapur” në “News24&...

Në studion e emisionit me “Zemër të Hapur” në “News24” është trajtuar sot historia dramatike e një familje nga Lushnja. Një 46-vjeçare nga fshati Manasufaj, ka zgjedhur të rrëfejë sot dhimbjen e madhe, e cila i ka shkatërruar familjen. Nëna e një vajze që sot është 18 vjeçe tregoi përmes lidhjes skype se si e […]

Lexo më shumë

Një në tri femra vuajnë nga vetmia

Një në tri femra vuajnë nga vetmia

Publikuar më 23.06.2020
Sipas një studimi të kryer së fundmi rezulton se një në tre ...

Sipas një studimi të kryer së fundmi rezulton se një në tre femra vuajnë nga vetmia. Ky studim është kryer nga disa studiues në Universitetin e Essex, në Mbretërinë e Bashkuar, të cilët shprehen se femrat po përjetojnë më shumë probleme me shëndetin mendor, se sa meshkujt gjatë kësaj periudhe. Sipas tyre shkak është bërë […]

Lexo më shumë

“Zgjedhja e tyre apo e shefave?”, Flutura Açka e revoltuar me moderatoret e zhveshura të sportit

“Zgjedhja e tyre apo e shefave?”, Flutura Açka e revoltuar me moderatoret e zhveshura të sportit

Publikuar më 22.06.2020
Shkrimtarja e njohur, Flutura Açka ka reaguar ditën e sotme ...

Shkrimtarja e njohur, Flutura Açka ka reaguar ditën e sotme mbi veshjet e vajzave në ekran, duke marrë si shembull moderatoret e sportit shqiptar. Përmes një postim në “Facebook”, ajo shprehet se nuk e di nëse kjo zhveshje është zgjedhje e tyre apo e shefave të tyre, por e di që këtyre vajzave u duhet […]

Lexo më shumë

Fustani më i ri i veshur nga Kate Middleton kushton vetëm 69 dollarë

Fustani më i ri i veshur nga Kate Middleton kushton vetëm 69 dollarë

Publikuar më 22.06.2020
Kate Middleton kohët e fundit është e zënë me paraqitjet e s...

Kate Middleton kohët e fundit është e zënë me paraqitjet e saj të planifikuara në Zoom dhe ajo ka përsosur kombinimet e veshjeve që përdor në thirrje me video. Dukesha e Kembrixhit foli në një mesazh të regjistruar për rëndësinë e mirëqenies mendore tek fëmijët gjatë një asambleje të organizuar nga Akademia Kombëtare Oak. Për […]

Lexo më shumë

Njihuni me gruan që i ka flokët më të gjata sesa trupin

Njihuni me gruan që i ka flokët më të gjata sesa trupin

Publikuar më 20.06.2020
Kur Malgorzata Kulczyk dëshiron të relaksohet, ajo i zgjidh ...

Kur Malgorzata Kulczyk dëshiron të relaksohet, ajo i zgjidh flokët dhe i lë të përhapen në tërë trupin e saj – bëhet fjalë për flokët e gjata prej 1.5 metra. Në fakt, ajo i ka më të gjata flokët sesa tërë trupin, dhe pranon se pak kush beson se i ka natyrale dhe se nuk […]

Lexo më shumë

Gjashtë mënyra për t’u dukur elegante me një bluzë të shkurtër

Gjashtë mënyra për t’u dukur elegante me një bluzë të shkurtër

Publikuar më 18.06.2020
Nuk ka asnjë limit moshe kur vjen puna për të veshur një blu...

Nuk ka asnjë limit moshe kur vjen puna për të veshur një bluzë të shkurtër. Mund t’i vishni sa herë të doni, mjafton të dini si t’i kombinoni. Me kombinimin e duhur, bluza e shkurtër jo vetëm që s’duket i ekzagjeruar, por të krijon një pamje elegante. Tani në verë, e dimë që janë lloji […]

Lexo më shumë