Gruaja në Tiranë kërcënon se do të hidhet nga kati i 8 i pallatit

Një grua në Tiranë kërcënon se do të hidhet nga ballkoni i shtëpisë së saj në Tiranë, që është në katin e tetë. Ngjarja po ndodh në zonën e 9-katësheve në kryeqytet, ndërsa ajo po qëndron e varur në ballkon.

Djali i saj thotë se shkak për këtë veprim të gruas është bërë Përmbarimi, i cili ka shkuar në banesë dhe kërkon ta nxjerrë jashtë. Po djali ka pohuar se çështja është në gjyq.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet