Gruaja ka ditëlindjen, futbollisti shqiptar habit me urimin: Po plaket (Foto)

Lorik Cana, ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, i ka habitur të gjithë me urimin e tij për bashkëshorten, e cila festonte sot ditëlindjen.

Me anë të një postimi në rrjetin social “Instagram”, ku ka bërë publike foton me bashkëshortet, Cana shkruan:

Po plaket! Duke i shoqëruar këto fjalë me një “plakë” dhe “tortë” emoji.

Kujtojmë se ish-kapiteni i kombëtares prej vitesh është i martuar me arkitekten italiane, Monika dhe kanë një djalë së bashku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet