×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

“Gruaja ime më tradhëtoi me 10 futbollistë”/ Flet vëllai i fubollistit Ryan Giggs: Vëllai im mbante lidhje të fshehtë me gruan time!

Ai mund të pretendojë se tani ka një marrëdhënie të civilizuar me ish-gruan e tij, por kjo nuk e ndali atë që ta “varroste” edhe një herë në publik imazhin e ish-gruas së tij, duke pretenduar se ajo e kishte mashtruar jo me një ose dy … por me 10 futbollistë.

Historia e Rodrigo Giggs, vëllait të ish-asit të Manchester United, Ryan, i cili kohët e fundit foli përsëri në media për traumat e thella të së kaluarës dhe martesën e tij që përfundoi me divorc në vitin 2013. Dy vjet më parë, ‘The Sun’ ekskluzivisht zbuloi se gruaja e Rodrigo, Natasha, kishte një lidhje të paligjshme me vëllain e tij për tetë vjet. Çifti më pas bëri një përpjekje për të shpëtuar lidhjen e tyre për hir të fëmijëve, por dështuan, dhe kështu ata u divorcuan zyrtarisht në vitin 2013.

Sipas 44-vjeçarit Rodriguez, i cili, si Ryan, luante futboll profesionist, duke mos arritur kurrë nivelin e trajnerit aktual të kombëtares së Uellsit, vëllai i tij nuk ishte i vetmi futbollist që ndau shtratin e gruas së tij. Në intervistën e tij, Rodriguez pretendon se, që kur lidhja e tij me Natashan filloi në vitin 2003, partneri i tij i ‘pabesë’ e tradhtoi atë me 10 futbollistë. Midis tyre ishte një burrë i martuar, i cili aktualisht po luan për një ekip të Premier League.

Lidhur me vëllain e tij dhe tradhëtinë e ishit-tij, Rodrigo Giggs thekson se ish-asi i Manchesterit nuk i ka kërkuar ende falje. “Ryan normalisht do t’i meritonte të gjitha nderimet për shkak të karrierës së tij. Por ky akt shkatërroi trashëgiminë e tij”, vëren vëllai i trajnerit 47-vjeçar. Siç përmend ai, nëse në atë kohë do të mësonte për marrëdhënien që ishte duke pasur sukses diku në rrugë dhe ai ishte në makinën e tij, ai mund të kishte shkelur mbi të. “M’u deshën gati 5 vjet për ta kapërcyer atë. Unë jam duke folur për këtë, kryesisht për të fyer njerëzit, dhe kështu çështja del përsëri. Ata kishin tetë vjet për të menduar për pasojat”.

Rodrigo, i cili ka një djalë biologjik me Natasha, por gjithashtu e sheh fëmijën e saj nga një martesë e mëparshme si të tijën, zbuloi për herë të parë në podcastin ‘James English’ se kur u mësua lidhja e paligjshme, gjëja e parë që bëri ishte të kërkonte një atësi prove. “Ishte një nga gjërat e para që bëra atë javë. Por në fakt ju e dini. Thjeshtë instikti”, thotë ai.

44-vjeçari pretendon se tani ish-çifti ka lënë mënjanë mosmarrëveshjet e tyre, në mënyrë që ata të mund të negociojnë për fëmijën. Ndërsa për ish-gruan e Rodriguez, kur u pyet nga ‘The Sun’ për të komentuar deklaratat e reja në lidhje me të kaluarën e saj, ajo tregoi … epërsi të jashtëzakonshme. “Unë i di komentet e bëra në media. Megjithëse kujtimet e Rodrigos janë larg nga të vërteta në disa raste, unë nuk e kam problem të diskutoj për versionin e tij të ngjarjeve. E gjithë kjo është pjesë e procesit të shërimit. Nuk kam ndërmend të filloj të flas për ngjarje që kanë ndodhur 10-15 vjet më parë, pasi kam vazhduar jetën time”, tha Natasha, 38 vjeçe, për ‘The Sun’, duke konfirmuar se marrëdhënia e saj me ish-in e saj tani është harmonike, kryesisht për shkak të fëmijës.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Besoni se qeveria shqiptare do të arrijë ta sigurojë së shpejti vaksinën anti-COVID për të gjithë popullsinë?

Loading ... Loading ...

“A lejohen homoseksualët në xhami?”, befason Imam Ahmed Kalaja: Nuk është vetëm për engjëjt! (Video)

“A lejohen homoseksualët në xhami?”, befason Imam Ahmed Kalaja: Nuk është vetëm për engjëjt! (Video)

Publikuar më 11.04.2021
Imami i mirënjohur Ahmed Kalaja ka qenë i ftuar në televizio...

Imami i mirënjohur Ahmed Kalaja ka qenë i ftuar në televizionin Ora News në emisionin ‘Expuls’. I pyetur për njerëzit me orientim seksual të njëjtë, LGBTI, për faktin qe shpesh iu thuhet se kanë dalë nga “rruga e zotit”, se çfarë mendon si Imam, dhe nëse ka vend në fe për ta, Z. Ahmed Kalaja […]

Lexo më shumë

Shtatë mënyra për të zvogëluar mbeturinat e ushqimit (dhe parave)

Shtatë mënyra për të zvogëluar mbeturinat e ushqimit (dhe parave)

Publikuar më 10.04.2021
Është e vërtetë që shumë prej blerjeve që bëjmë në vend që t...

Është e vërtetë që shumë prej blerjeve që bëjmë në vend që të përfundojnë në stomak, përfundojnë – për fat të keq – në plehra. Ne nuk e bëjmë atë me qëllim. Kur shkojmë në supermarket, të gjitha blerjet tona duken të arsyeshme dhe të nevojshme. Por në praktikë diçka nuk është në rregull. Hedhja […]

Lexo më shumë

F1/ Konfliktet brenda pilotëve të njohur, Verstappen i mori punën por edhe gruan e tij!

F1/ Konfliktet brenda pilotëve të njohur, Verstappen i mori punën por edhe gruan e tij!

Publikuar më 10.04.2021
Kjo pasi holandezi i Red Bull Racing shoqërohet me probleme ...

Kjo pasi holandezi i Red Bull Racing shoqërohet me probleme si në karrierë ashtu edhe në jetën personale të rusit, i cili për disa javë i përket ‘Alpine F1’, duke pasur rolin e drejtuesit rezervë dhe udhëzuesit të zhvillimit. Por le të shohim së pari pjesën konkurruese. Kursi i tyre ishte i ngjashëm: anëtarët e […]

Lexo më shumë

Profesori i sëmundjeve infektive: Gratë dhe ato nën moshën 40 vjeç kanë më shumë të ngjarë të vuajnë nga efekte anësore

Profesori i sëmundjeve infektive: Gratë dhe ato nën moshën 40 vjeç kanë më shumë të ngjarë të vuajnë nga efekte anësore

Publikuar më 10.04.2021
Gratë dhe ato nën moshën 40 vjeçe rrezikojnë më shumë të pre...

Gratë dhe ato nën moshën 40 vjeçe rrezikojnë më shumë të preken nga efektet anësore pas vaksinimit. Siç shpjegon një profesor i sëmundjeve infektive në Universitetin Vanderbitt, mbetet të shihet nëse estrogjeni ka lidhje të drejtpërdrejtë me fillimin e simptomave pas dozimit të koronavirusit. Dr. William Schaffner shpjegon se të rinjtë vuajnë nga më shumë […]

Lexo më shumë

Rrëfimi i pabesueshëm i basketbollistit më të ‘fortë’, Dennis Rodman: Kam flirtuar me Ivanka Trump, ajo më pas…

Rrëfimi i pabesueshëm i basketbollistit më të ‘fortë’, Dennis Rodman: Kam flirtuar me Ivanka Trump, ajo më pas…

Publikuar më 09.04.2021
Ylli i basketbollit amerikan, ose siç njihet “Krimbi&#...

Ylli i basketbollit amerikan, ose siç njihet “Krimbi” i NBA, Dennis Rodman, ka një nga jetët më të trazuara jashtë dyshemesë, me një numër mbresëlënës të grave në krah, duke përfshirë Annie Bakes, Madonna, Carmen Electra dhe Michelle Moyer. Sidoqoftë, ish-shoku i çuditshëm i Michael Jordan zbuloi një tjetër lidhje dashurie! Në veçanti, në një […]

Lexo më shumë

Tetë simptoma që nuk duhet t’i injoroni edhe nëse keni kaluar Covid-19!

Tetë simptoma që nuk duhet t’i injoroni edhe nëse keni kaluar Covid-19!

Publikuar më 09.04.2021
Nëse dikush ka qenë i infektuar me koronavirus ose nuk ka qe...

Nëse dikush ka qenë i infektuar me koronavirus ose nuk ka qenë kurrë i sëmurë, ekspertët shpjegojnë se ekzistojnë disa simptoma të vazhdueshme që mund të zbulojnë nëse dikush ka qenë i sëmurë në muajt e fundit. Tre simptomat kryesore të COVID-19 janë kollë e vazhdueshme, ethe dhe humbje e shijes dhe erës. Ka, megjithatë, […]

Lexo më shumë

“Pushtuesi” lakuriq në ndeshjen Granada-United është një humanist 37-vjeçar që studioi për Kimi

“Pushtuesi” lakuriq në ndeshjen Granada-United është një humanist 37-vjeçar që studioi për Kimi

Publikuar më 09.04.2021
Granada priti Manchester United të enjten mbrëma në një datë...

Granada priti Manchester United të enjten mbrëma në një datë tjetër me historinë e saj për çerekfinalet e Europa League, por kësaj radhe me një person të zhveshur që pushtoi fushën në minutat e para të ndeshjes. E panjohur për publikun e gjerë. Sigurisht që nuk është e panjohur për banorët e qytetit të Andaluzisë. […]

Lexo më shumë

Nëna e tij ishte me probleme mendore, kurrë nuk e foli gjuhën greke/ Si Princi Philip shpëtoi Monarkinë Britanike

Nëna e tij ishte me probleme mendore, kurrë nuk e foli gjuhën greke/ Si Princi Philip shpëtoi Monarkinë Britanike

Publikuar më 09.04.2021
Personazhet qendrorë në telenovelën ‘Shtëpia e Windsor’ rral...

Personazhet qendrorë në telenovelën ‘Shtëpia e Windsor’ rrallë janë aq interesantë për njerëzit që martohen. Anëtarët kryesorë të familjes, të lindur për privilegjet, janë të kushtëzuar. Janë burrat dhe gratë që vijnë, të cilët mbështeten për të sjellë ndryshimin. Dhe shumë më parë se Meghan ose Diana të ishin yjet e “Familjes”, ishte Princi Philip […]

Lexo më shumë