Griezman shënon sërish, Atletiko pranë fitimit të Ligës së Europës

Antoine Griezman ka shënuar sërish kundër Marsejë, duke bërë që Atletiko Madrid të jetë shumë pranë fitores të Ligës së Europës. Francezi ka shënuar këtë herë në minutën e 50 të takimit.

Tashmë spanjollët janë në avantazhin e dy golave dhe titulli duket se është shumë afër. Kjo mund të cilësohet edhe një natë magjike për Griezman, që po konfirmon veten si “njeriu i ndeshjes”.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet