Greqi, regjistrohen lëkundje tërmeti në Kretë

Në Greqi është regjistruar një tërmet me madhësi 4.2 i shkallës Rihter. Mediat helene kanë njoftuar se tërmeti ka rënë në Kretë në orën 13:01 minuta, epiqëndra ka qenë në det, 38 kilometra në veri të Iraklio.

Nga të dhënat e para nuk raportohet për pasoja në njerëz.

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet