Gjyqi i Tom Doshit dhe Mark Frrokut, shtyhet seanca

Gjykata e Tiranës zhvilloi sot seancën e parë në ngarkim të Tom Doshit, Durim Bamit dhe Mark Frrokut.

Ata janë vënë nën akuzën e “Kallëzimit të rremë”, ndërsa seanca e sotme u shty me kërkesë të avokatëve të Tom Doshit dhe Mark Frrokut, pasi nuk kishin prokurë të posaçme, gjithashtu avokatët thanë se seancën e radhës mund të kërkojnë gjykim të shkurtuar.

Seanca e radhës do të zhvillohet në datën 5 qershor, ora 12:00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet