Gjirokastër, polici pëson atak, vdes në spital

Një efektiv i policisë në Gjirokastër ka humbur jetën pas një problemi shëndetësor, ndërsa ishte duke shërbyer dhe në krye të detyrës.

Ka pësuar atak kardiak në detyrë efektivi i policisë shtetasi Ilir Divintari. Ai kishte ndjerë dhimbje të forta në kraharor dhe se ka shkuar vetë në spital. Por ai nuk mundi dot të rezistojë dhe ka ndërruar jetë në spital. /D.Xh/

 

Të tjera

Abissnet