Gjendet pa jetë me plagë në kokë një person në Tiranë

Një person u gjet i pajetë në Tiranë, pranë shkallëve të pallatit ku banonte. Shtetasi Th.Gj, tha policia, 70 vjeçu gjet me plagë në kokë pranë shkallës së një pallati në rrugën “Shefqet Kulla”.

Nga hetimet paraprake të policisë, bëhet me dije se i moshuari dyshohet se ka rënë nga shkallët dhe ka humbur jetën. Po punohet për ngjarjen.

/D.Xh/

 

 

Të tjera

Abissnet