Gjenden i vdekur një person në Tiranë, dyshohet për vrasje

Një person është gjetur i pajetë në rrugën “Nikolla Tupe” në Tiranë. Ai është një shtetas rreth 50 vjeç. Personi u gjet i pajetë në trotuar.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje. Ka dyshime se 50-vjeçari është vrarë. Grupi hetimor mbërriti menjëherë në vend dhe po kryhen të gjitha procedurat hetimore për rastin. Ka dyshime se personi është vrarë me silenciator.

/D.Xh/

 

 

Të tjera

Abissnet