Gigi Hadid dhe këmbët e saj “kilometrike” (FOTO)

Foto 1 nga 3 Pas Para

Gigi Hadid ka mahnitur me setin fotografik për “VOGUE Germany”.

Modelja ka realizuar si homazh për të ndjerin Gianni Versace, në 20-vjetorin e vdekjes së tij.

Gigi nxjerr në pah këmbët e saj të gjata me pantallona rozë shumë të shkurtra.

22-vjeçarjam, në një foto tjetër pozon me një fustan ngjyrë floriri që më parë është veshur nga Carla Bruni, Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Cindy Crawford dhe Helena Christensen.

Të tjera

Leksioni i Studentëve

Nga Zef Bushati Përtej kryefjalës së këtyre ditëve “student” dhe përpjekjeve të kuptueshme për pronësimin politik të protestës, e cila…

Abissnet