Giggs: Kane, drejt Realit?!

Ish-lojtari i Manchester United, Rayan Giggs, foli për “Sky Sports” mbi të ardhmen e sulmuesit të Tottenham, Harry Kane.

“Kur një lojtar i bashkohet një ekipi që konkurron për kampionat dhe trofe të tjerë, duhet një hap tjetër, por kur fitoni diçka me ekipin ku jeni formuar, është e ndryshme, më e veçantë”.

“Sidoqoftë, Harry Kane mund të mendojë ta lërë Tottenhamin e të shkojë në një ekip tjetër, si Gareth Bale, i cili ka fituar tre Champions me Realin”, shton futbollisti.

Të tjera

Ku po shkojmë?

Nga Koço Kokëdhima Fondi Monetar Ndërkombëtar ishte mjaft i ashpër dhe kritik në raportin e parë të programit të post…

Abissnet