×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

“Gëzuar të gjithëve!”, aktori i famshëm turk e uron Fitër Bajramin edhe në shqip (Foto)

Një nga aktorët e famshëm në Turqi, Tolgahan Sayisman, nuk ka harruar të uroj Fitër Bajramin edhe në shqip.

Turku simpatik, i cili është i martuar prej disa vitesh me moderatoren shqiptare Almeda Abazi, ka uruar të gjithë ndjekësit e tij përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”.

Tolgahan shfaqet në foto krah bashkëshortes së tij dhe uron në turqisht, shqip dhe anglisht.

“Gëzuar Bajramin të gjithëve!”, shkruan aktori i famshëm turk krah fotos që ka postuar me bukuroshen Almeda.

Kujtojmë që çifti janë prindër të një djali me emrin Efehan, 1 vjeç.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 muaj pas shërimit, ish-banori i Big Brother infektohet sërish me Covid: Këtë herë shumë agresiv

3 muaj pas shërimit, ish-banori i Big Brother infektohet sërish me Covid: Këtë herë shumë agresiv

Publikuar më 03.07.2020
Ish-banori i Big Brother, Petrit Bylykbashi, pas 19 ditësh i...

Ish-banori i Big Brother, Petrit Bylykbashi, pas 19 ditësh i sëmurë në muajin prill arriti të fitonte betejën me koronavirusin. Së fundmi ai ka njoftuar se i janë shfaqur sërish simptomat e Covid dhe pas një testi që ka kryer ka rezultuar pozitiv. Petriti ka thënë se virusi këtë herë është rikthyer shumë më agresiv […]

Lexo më shumë

“Gjithë ato lek dhe dhëmbët i ke si lepur”, Arbana Osmani e lë pa fjalë ndjekësin me përgjigjen

“Gjithë ato lek dhe dhëmbët i ke si lepur”, Arbana Osmani e lë pa fjalë ndjekësin me përgjigjen

Publikuar më 03.07.2020
Arbana Osmani ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike kohët...

Arbana Osmani ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike kohët e fundit për shkak të momenteve romantike dhe shtatzënisë së saj të dytë. Mirëpo në rrjete sociale nuk mungojnë edhe komentet për pamjen e jashtme, me të cilat Arbana është mësuar dhe nuk ua përton përgjigjen. Edhe një herë tjetër njëri prej ndjekësve të saj […]

Lexo më shumë

Aktorja turke mbërrin në Shqipëri, kalon ditët e pushimeve në jug të vendit (FOTO)

Aktorja turke mbërrin në Shqipëri, kalon ditët e pushimeve në jug të vendit (FOTO)

Publikuar më 03.07.2020
Aktorja turke Farah Zeynep Abdullah ka zgjedhur që pushimet ...

Aktorja turke Farah Zeynep Abdullah ka zgjedhur që pushimet e verës t’i kalojë sërish në Shqipëri. Njësoj si verën e vitit të shkuar, Zeynep ka udhëtuar drejt vendit tonë për të pushuar disa ditë në Jug. Ajo ka publikuar në “Instagram” disa foto të shkrepura gjatë natës dhe përkrah tyre ka shkruar “Sarandë”, duke zbuluar […]

Lexo më shumë

Maria De Filippi e terrorizuar nga koronavirusi: Kam bërë 6 teste, mbaja pompë me vete

Maria De Filippi e terrorizuar nga koronavirusi: Kam bërë 6 teste, mbaja pompë me vete

Publikuar më 03.07.2020
Moderatorja e mirënjohur italiane, Maria De Filippi në një i...

Moderatorja e mirënjohur italiane, Maria De Filippi në një intervistë të publikuar në revistën “Oggi” ka pranuar se është frikësuar shumë muajt e fundit për shkak të pandemisë së Covid-19. “Kam bërë 6 teste serologjike, kam treguar kujdes me masat, duke udhëtuar me maska dhe doreza”, ka thënë Maria. Ajo ka shpjeguar se as puna […]

Lexo më shumë

“Marr mesazhe fyese për pamjen time”, Alketa Vejsiu zbulon gjithçka për revistën britanike

“Marr mesazhe fyese për pamjen time”, Alketa Vejsiu zbulon gjithçka për revistën britanike

Publikuar më 03.07.2020
Pas prezantimit të saj në festivalin italian “Sanremo”, Alke...

Pas prezantimit të saj në festivalin italian “Sanremo”, Alketa Vejsiu ka marrë akoma më tepër famë përtej kufijve të Shqipërisë. Së fundmi moderatorja shqiptare është shfaqur në kopertinën e revistës britanike “Global Woman”, në të cilën ka rrëfyer detaje të shumta nga jeta profesionale dhe personale. Moderatorja ka zbuluar se pas shfaqjes në “Sanremo” ka […]

Lexo më shumë

“Je t’aime”, Getoari feston ditëlindjen, zbulohet dhurata e veçantë e Marina Vjollcës (Foto)

“Je t’aime”, Getoari feston ditëlindjen, zbulohet dhurata e veçantë e Marina Vjollcës (Foto)

Publikuar më 03.07.2020
Sot reperi i njohur feston 38-vjetorin dhe në mesin e sukses...

Sot reperi i njohur feston 38-vjetorin dhe në mesin e suksesit të këngës së re “Zhytem”, ku nuk mund të mungonte festa e ditëlindjes! Ka qenë Getoari, ai i cili ka publikuar disa pamje nga festa që iu bë dje surprizë nga partnerja e tij Marina, e cila i kishte përgatitur edhe një tortë të […]

Lexo më shumë

“Po falimentojmë”, Dua Lipa kërkon ndihmë urgjente financiare nga qeveria

“Po falimentojmë”, Dua Lipa kërkon ndihmë urgjente financiare nga qeveria

Publikuar më 02.07.2020
The Rolling Stones dhe Paul McCartney janë 2 nga 1500 artist...

The Rolling Stones dhe Paul McCartney janë 2 nga 1500 artistë nga Britania që kanë kërkuar mbështetje urgjente për të ndihmuar skenën muzikore. Ata i janë bashkuar artistëve të tjerë si Ed Sheeran apo Dua Lipa për t’i shkruar një letër të përbashkët Sekretarit të Kulturës, Oliver Dowden, duke e paralajmëruar se sektori i muzikës […]

Lexo më shumë

“34 vjeçe do dalësh me brekë”, Anxhela Peristeri rrëfen debatin me të ëmën për veshjen

“34 vjeçe do dalësh me brekë”, Anxhela Peristeri rrëfen debatin me të ëmën për veshjen

Publikuar më 02.07.2020
Anxhela Peristeri ishte e ftuar ditën e sotme në emisionin “...

Anxhela Peristeri ishte e ftuar ditën e sotme në emisionin “Rudina” për të folur për këngën më të re “Dashni”, por jo vetëm. Këngëtarja tregoi se si e kaloi periudhën e izolimit e vetme në shtëpi dhe detaje të tjera nga jeta e saj. Anxhela rrëfeu se izolimi në shtëpi për të kishte qenë shumë […]

Lexo më shumë