Georgina feston ditëlindjen e mërzitur. Shkak, mesazhet e Ronaldos ndaj modeles Rhian (FOTO)

Publikuar më 30. 01. 2018 nga Jola Alimemaj

Georgina Rodriguez dhe Cristinao Ronaldo shkuan për të festuar ditëlindjen e 24 të modeles në plazhet e Marbelles.

Georgina nuk dukej aspak e gëzuar. Arsyeja besohet të jenë mesazhet e zbuluara të Ronaldos, i cili ia kishte dërguar modeles seksi, Rhian Sugden.

Kujtojmë se vetëm pak muaj më parë, në nëntor, Georgina solli në jetë fëmijën e tij të katërt dhe të parin e çiftit.