Georgie Cloony me pushime me bashkëshorten Amal, pasi pësoi aksident

Aktori George Clooney ka vendosur të bëjë pushime dhe po kalon mjaft mirë me gruan e tij Amal, menjëherë pasi pësoi lëndime në një aksident në Sardenjë. George Clooney ka qenë në fokus të medias ndërkombëtare, për shkak të një aksidenti që ka pësuar në Sardenja të Italisë.

I shoqëruar nga bashkëshortja e tij Amal Clooney, 40 vjeçe, aktori u  pa më i relaksuar. Aktori Clooney është parë në pushime me bashkëshorten, por edhe me dy fëmijët e tij Ela dhe Aleksandër.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet