Frikë nga shkallët elektrike, gruaja provon, provon… dhe nuk ia del (VIDEO)

Kush ka provuar për herë të parë të ngjitet ose të ulet në shkallët elektrike dhe ia ka dalë pa frikë?

Hera e parë në to, sigurisht ka qenë një sfidë që ka shkaktuar të qeshura e ilaritet tek njerëzit që janë gjendur pranë, por në ditët e sotme kur ato gjenden thuajse pranë çdo qyteti, hezitimi është shuar edhe tek ata që e provojnë për herë të parë.

Por, një video e bërë në një qendër tregtare në SHBA këtë fillim dhjetori është bërë virale, teksa një grua edhe pas provës së tretë dhe të katërt nuk ka mundur të zbresë. Për më tepër shihni videon bashkëngjitur…

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet