Françeska Jaçe dhe festa e saj luksoze (FOTO)

Foto 1 nga 4 Pas Para


Ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe, ditën që lamë pas festoi ditëlindjen e saj.

Aty ishin të ftuar edhe shumë fytyra të njohura publike.

Shikoni disa foto nga festa e saj luksoze.

Mos i vrisni gratë!

Nga Edlira Gjoni Sikur të mos mjaftonin fast-foodet amtoreske e aspak ndihmëse në lajmet në formë thashethemesh për lobingje ruse,…

Abissnet