Fotot më të bukura dhe më qesharake të kafshëve (Foto)

Foto 16 nga 16 Pas Para

“Cater’s News Agency” ka publikuar fotot më të bukura të kafshëve për vitin 2018.

Fotot janë përzgjedhur duke nisur që nga Afrika e deri në Polin e Veriut, për të sjellë te publiku pamjet më spektakolare dhe kafshët më të veçanta të planetit.

Shijojini në fotogalerinë:

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet